Beépített tudat

Criminal

2016.05.19 Edeske

Nem rossz film. Végig pörög a cselekmény és szórakoztatja a nézőt, de nagyon sok hasonló filmet láttunk már. Kevin Costner jól alakít benne, meggyőző és hiteles.

2017.02.08 Ancsus

Kevin Costner a hátán vitte ezt a filmet, miatta érdemes megnézni, na meg van benne néhány jó akciójelenet és a történet is érdekes. Viszont összességében nem kell nagy durranásra számítani.

2016.10.24 Manson

A sztorija kissé sablonosnak tűnhet, de mégis egy izgalmas, pörgős film kerekeett ki belőle. Akciójelenetekben gazdag, ugyanakkor thriller kategóriában is helyét megálló film!

2016.12.12 Maxima

Tetszett a film. Hozta azt amit a kategóriától elvártam. Izgalmas és fordulatos, egy perce sem volt unalmas. A sztorija egyáltalán nem sablonos. Érdekes film.

2016.12.02 gubimari

Meglehetősen feszült és izgalmas akcióthriller, amely átlagosnál szerintem sokkal jobb, viszont több is lehetett volna benne. Különösen jó megoldásnak találtam a történet végén a csavart.

2016.09.06 Nnoorraa

A sztori mondhatni hogy elcsépelt, de a színészi alakítás és a rendezés miatt mégis élményt nyújtott a film. Moziban láttam és szórakoztatott, lekötött!

2016.07.02 varjú

Van benne pár igazán ütős akciójelenet, de a forgatókönyvnek olyan hiányosságai vannak, amit a szupersztárok jelenléte sem tud feledtetni.

2017.03.27 Szinano

Felkeltette az érdeklődésemet a történet, de sajnos maga a film nem lett annyira jó, mint amilyen ütős anyagot ki lehetett volna hozni ebből a sztoriból. Néha kissé lapossá vált.

2016.05.08 Kutyus

Tegnap láttam moziban és nekem bejött. Izgalmas es pörgős film. Kevin Costner jól alakít, profi színész. Vannak benne durva részek. Akció, dráma és thriller egyben.

2016.05.29 giorgio600

Pörgős cselekmény, zseniális történet, Kevin Kostnert a film elején alig lehet felismerni, de a film további részében is jól hozza a törvényen kívüli figurát. Talán a rendezés miatt nem 5 csillag, én az izgalmat hiányoltam belőle és a kiszámíthatatlanságot.

2017.07.02 kmona

Elvileg minden adott volt egy jó filmhez, de a sztorin azért még kellett volna dolgozni. Közepes akciófilm, egy-két tényleg ütős jelenettel. Azért A dzsungel könyvét jobban élveztem, ha már a heti premierekről van szó.

2019.08.09 nopepatryk

Remek történet, remek színészek alakításával. Egyes jelenetek többet is mutathatnak mint amit alapból elakartak játszani. Érdemes megnézni

2017.10.14 michal

Nem mondom, hogy rossz film, de ilyenekkel tele voltak a 90-es évek. Nosztalgia szemponjtából okés, meg el lehet nézni benne a nagy sztárokat, de semmi extra. Egyszer nézős.

2016.09.28 tjhoooker

Kevin Costner mint gonosz Jericho nagyon viszi a filmet tulajdonképpen szinte Ö a film de nincs is ezzel baj már csak ezért is érdemes meg nézni.Az első fél óra számomra olyan volt hogy ritka olyan film van amit nem nézek végig de ez köztük lesz s az... Több