Gemini Man
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Nagyonjóképű   2020. 02. 25.

Sajnos nagyon gyengére sikeredett. Sztori kitalálható, látvány gyenge. Egyik nagy csalódása volt az évnek.

Lubi   2019. 10. 10.

A klónok háborúja

Will Smith Budapestre látogat, de a városnézésen kívül önmaga fiatalabb klónjával is meg kell küzdenie. A Gemini Man ígéretesnek, vagy különösebben eredetinek nem mondható felütéssel kezd, amit több fronton is próbál palástolni. A film fő vonzereje nem a történet ígéretében, hanem az új digitális technikában van. Számtalan helyről lehetett hallani a formabontó 120 képkocka/másodperc számmal forgatott produkcióról, valamint a forradalminak beharangozott digitális megfiatalító technikáról, amely lehetővé tette Will Smith találkozását húszéves önmagával. A marketingesek mindenesetre e köré építették a film reklámkampányát. Meg természetesen a film sztárja, Will Smith is ott feszít a plakátokon,... több»

HETEDIK   2020. 01. 28.

Most komolyan, ezt Ang Lee rendezte? Mert ezt bármelyik iparos rendezô tudta volna produkálni. Will Smith meg csapnivaló színész, itt is bizonyítja, ezen a borzalmas CGI sem segít. Egy teljesen átlagos és jellegtelen gagyi, nem csoda hogy a kutya se volt rá kîváncsi...

NGN   2020. 02. 23.

Középszerű tucatmozi, de lehetett volna sokkal jobb is. Az akciók jók, de sajnos ennyiben ki is merül az egész film. Ang Lee ennél sokkal többre lenne képes.

Ms. Akárki   2019. 10. 23.

Will Smith miatt nagyon vártam már a filmet, de óriási csalódás volt. Agyonismételt klónos katyvasz ami semmi újdonságot nem tud sajnos nyújtani. Az animációról pedig inkább ne is beszéljünk. Egyszerű max egyszer nézős akciófilm.

Mary Elizabeth Winstead
Benedict Wong
Will Smith

A Gemini Man-t nyugodt szívvel tudom ajánlani Will Smith rajongóknak, akciófilmre vágyóknak, valamint azoknak, akik szeretik a Magyarországon forgatott filmeket és csemegézni mit-hol forgattak. több»

Budapest, legalább Budapest. Mondogassuk ezt magunknak, amíg végképp sikerül elfelejteni ezt a hatalmas tévedést. több»

Kicsit olyan a Gemini Mant nézni, mint a magyar trashfilmek újdonsült királyát, a Pappa piát, ahol a néző nem Szabó Kimmel Tamást, hanem a koreográfiát elvétő táncosokat figyelte a háttérben. Kétségtelen, hogy a HFR, a CGI, a 4K és a 3D+ a digitális film új nyelve, de a Gemini Man még csak dadog ezen. több»

A film összbevétele 167 548 847 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 185 330 528 forintot termelt. A hazai mozik összesen 122 948 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A két Will Smith motorokat használ fegyverként az egyik jelenetben. Ezzel olyan szintet léptek át az akciófilmek kategóriájában, amilyet csak a Mátrix tudott hozni két évtizeddel ezelőtt.

(Laca//Ho/rr/oR//)

A film világpremierje (szeptember 25.) (vörös szőnyeges felvonulás, photo call, világpremier vetítés, másnap sajtótájékoztató és "press junket" nap) Budapesten volt. Részt vett rajta a főszereplő Will Smith, valamint Ang Lee (rendező), továbbá Jerry Bruckheimer és David Ellison (producerek) is. Ezen a napon volt Will Smith 51. születésnapja. Ez az első alkalom, hogy egy (teljes) "hollywoodi" világpremier Budapesten volt megtartva.

(Curacao86)

A film budapesti premier előtti vetítésére Will Smith is ellátogatott, aki a fővárosban ünnepelte a születésnapját.