NA

Gemini Man

A filmet már a 90-es évek második felében elkezdte fejleszteni a Disney, azonban, mivel a számítógépes effektek akkor még messze nem voltak olyan fejlettek, mint manapság, a projektet végül elkaszálta a stúdió.

Ang Lee az előző filmjéhez hasonlóan (Billy Lynn hosszú, félidei sétája) Gemini Mant is extra magas, 120 képkocka/másodperces sebességgel forgatta, ezúttal azonban már 3D-re optimalizálva, ARRI Alexa kamerákkal.

A film forgatása 2018. február 27-én kezdődött meg Glennville-ben, Geogriában, majd Cartagenában, Colombia államban folytatodótt. Ezt követően érkezett a stáb Budapestre, ahol tovább folytatták a munkát.