Gemini Man

Gemini Man

Artsomnia
2019/09/30

A Gemini Man-t nyugodt szívvel tudom ajánlani Will Smith rajongóknak, akciófilmre vágyóknak, valamint azoknak, akik szeretik a Magyarországon forgatott filmeket és csemegézni mit-hol forgattak. Több

Vox.hu
2019/10/11

Értékelés: 4.5/10
Budapest, legalább Budapest. Mondogassuk ezt magunknak, amíg végképp sikerül elfelejteni ezt a hatalmas tévedést. Több

Revizoronline.com
2019/10/11

Kristálytiszta szép új világ
Kicsit olyan a Gemini Mant nézni, mint a magyar trashfilmek újdonsült királyát, a Pappa piát, ahol a néző nem Szabó Kimmel Tamást, hanem a koreográfiát elvétő táncosokat figyelte a háttérben. Kétségtelen, hogy a HFR, a CGI, a 4K és a 3D+ a digitális film új nyelve, de a Gemini Man még csak dadog ezen. Több

Filmezzunk.hu

Értékelés: 4.6/10
... talán sejtettek valamit, hogy mind beszálltak a promócióba, de az ideutazás fáradtsága se tudja ezt a filmet megmenteni a gyors felejtéstől. Több

Cornandsoda.com
2019/10/22

Örülünk mi a szép mozgóképeknek, de azért nem ártana egy logikus, eredeti sztori sem, ami néhol még meg is lepi a nézőt. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin

Smith vs. smith
Összességében azt mondhatom a Gemini Man az év egyik legnagyobb csalódása lett, mely bár technikai téren igyekezett forradalmat robbantani, de sajnos ott is elhasalt és néhány jól koreografált akció jeleneten, valamint egy hitelesen játszó Will Smithen kívül többet nem tudott adni a nagyérdeműnek. Több

24.hu
2019/10/22

Ha valami könnyed szórakozásra vágyunk, inkább nézzük újra Will Smith lánchídi táncát, azzal garantáltan jobban járunk. Több

Ogre
2019/11/11

A Gemini Man egy lendületes, jó tempójú akciófilm, mely egy egész ügyes alapötlettel kitalált, de gyengén összerakott forgatókönyvvel és rossz karakterisztikával illetve még rosszabb rendezéssel lett az "asztalra téve". Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!