X-Men: Az ellenállás vége

Thibo84   2019. 05. 24.

Az első két rész után, ez egy visszalépés volt, nem is kicsit. Singer távozásával, olyan nekem, mintha elvesztette volna a film a szívét és lelkét. Akcióban bővelkedik, még több új mutánst vonultatnak fel, és még ott van a Sötét Főnix szál is. Annyi mindent akartak a készítők bele zsúfolni a rövidke játék időben, hogy a cselekmény kapkodósra sikerült. Egyik esemény követte a másikat, ami annyira talán nem is gond, de még is más érzelmeket kelt benne, mint az első részek. Nincs meg az a családias légkör mint az egyben és a kettőben. Sajna pár kedvelt karakterektől is fájdalmas búcsút kellett venni, míg Farkas marcona arcát levedli és szívhez szóló szónoklatba fog, ami nem megszokott a karakterétől.

Balint   2016. 02. 12.

A trilógia méltó lezárása, sokkal gyengébbre számítottam, de mikor megmozdul a híd, ilyen monumentális jelenet nem sok van, hirtelen még hasonló sem ugrik be ;)

ereln   2016. 04. 27.

Ez már lényegében rosszabb lett az előző filmeknél, de mégis méltó lezárása a trilógiának. Nagyon sok hibája van és sajna Főnix csak mellékszereplő, de így sem egy rossz film.

bviki   2016. 02. 07.

A trilógiából ez a kedvencem. Technikailag itt már azért fejlődtek és csavaros történet. Jean Grey átalakulása nagyon jó. Nagyon drámai a vége farkas és Jean szempontjából.

Garfbob10   2017. 10. 03.

Az X-Men-filmek közül az egyik leggyengébb az X-Men kezdetek: Farkas mellett. Egy jó alapokkal rendelkező történet volt, mégis sikerült elcseszni. Azért a színészi alakítás még mindig rendben van.

A film költségvetése 210 millió dollár volt és jelenleg 459 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

2006-ban a 7. legtöbb bevételt hozó film volt.

A 20. legtöbb bevételt hozó képregényfilm jelenleg. (2016 aug.)