Vasember 3

Vasember 3

Iron Man Three

A zseniális és bohém multimilliomos Tony Starknak a Vasember harmadik részében minden eddiginél nagyobb veszéllyel kell szembenzénie. Az események tétje nem csupán a túlélés és a világ épsége, ugyanis szerettei sincsenek már többé biztonságban. Starknak szembesülnie kell saját korlátaival, és… Több

Rendező: Shane Black
Író: Warren Ellis
Premier (HU): 2013.04.25. | Disney+ (2022.06.14.)

Penge  (2025)

Mennydörgők  (2025)

Több

2023.01.08 bkzsani

Hű meg wow! Ez fantasztikus volt. Ez a 8. Marvel film a sorban, de nálam ez volt idáig a legjobb. A Vasember trilógiából pedig a legeslegjobb rész. Végig izgultam Tony Starkért. Nagyon jó a történet, a fordulatok, a látvány, és persze Stark humora. Engem teljesen megfogott.

2016.05.16 Yosihiro

A vasember 3 mindenkép méltó a 3. részhez és azt hiszem aki az első résznél várta a folytatást talán most is reménykedik, hogy egy 4. résszel meglepnek minket rajongókat. Jó a történet és látványos akciódús és a röpke poénok és romantika sem tűnik el :) Üdv Yosi

2017.07.18 Deku

Szerencsére harmadjára sem kellett csalódnom a Vasember filmekben. Robert Downey Jr. még mindig piszok humoros, szórakoztató és hát gazdag. Nagyon ütős lett ez a rész is.

Ugyanaz a színvonal, mint az első két résznél. Tony Stark a nyerő, bármit is tegyenek a gonoszok. Fantasztikusak az akciójelenetek. Kötelező darab.

2016.08.28 Thibo84

A három rész közül ez sikerült a legjobban. Jó a történet, királyok a páncélok, végén a harcról már nem is beszélve. És bővelkedik poénokkal elég rendesen.

A film összbevétele 1 215 439 994 dollár volt (imdb.com).

Jon Favreau, az előző két film rendezője ismét megjelenik a filmben, Hogan szerepében.Szerző: Scramananga

A történet alapját a Vasember-képregények egyik legsikeresebbikje, az Extremis-széria adta, melyet Warren Ellis és Adi Granov alkotott.Szerző: Bogi87

Amikor Downey Jr. bokája megsérült, kénytelenek voltak a forgatással 9 napra leállni.Szerző: Bogi87

A film kínai változatában található néhány bónuszjelenet, amit direkt az ottani közönségnek készítettek el. Szerző: Bogi87

Loki
2021