Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Vasember 3 (2013)

Iron Man Three

PadmeAmidala   2021. 06. 05.

Szerintem az elsőnél rosszabb, viszont a másodiknál jobb. A végét sajnos kicsit elrontották azzal, hogy túl sok akció volt rövid idő alatt, mondjuk ez majdnem minden szuperhősfilmre jellemző (csak tudnám, miért). A Vasember egész szimpatikus karakter lett számomra. 8/10

Deku   2017. 07. 18.

Szerencsére harmadjára sem kellett csalódnom a Vasember filmekben. Robert Downey Jr. még mindig piszok humoros, szórakoztató és hát gazdag. Nagyon ütős lett ez a rész is.

Thibo84   2016. 08. 28.

A három rész közül ez sikerült a legjobban. Jó a történet, királyok a páncélok, végén a harcról már nem is beszélve. És bővelkedik poénokkal elég rendesen.

dailyfilmsan   2019. 02. 01.

Vasember vas nélkül

Újabb marvel film újabb szelet az univerzum nagy tortájából. A Vasember 3 több szempontból is lényeges filmnek tekinthető. Karakter fejlődés szempontjából mindenképp. Tony Stark a Bosszúállók után kétségbeesik és mindentől pánikol mert fél hogy nem t... teljes kritika»

Sabnock Sanatory   2019. 09. 01.

Ugyanaz a színvonal, mint az első két résznél. Tony Stark a nyerő, bármit is tegyenek a gonoszok. Fantasztikusak az akciójelenetek. Kötelező darab.

7ETEDIK   2020. 04. 27.

Meg sem közelíti a második részt ez a mandarinos sz*rság. Amúgy mi akart lenni? Ennek már nagyon gagyi, Bosszúállók feelingje volt.

Yosihiro   2016. 05. 16.

A vasember 3 mindenkép méltó a 3. részhez és azt hiszem aki az első résznél várta a folytatást talán most is reménykedik, hogy egy 4. résszel meglepnek minket rajongókat. Jó a történet és látványos akciódús és a röpke poénok és romantika sem tűnik el :) Üdv Yosi

A film összbevétele 1 215 439 994 dollár volt (imdb.com).

Jon Favreau, az előző két film rendezője ismét megjelenik a filmben, Hogan szerepében.

(Scramananga)

A történet alapját a Vasember-képregények egyik legsikeresebbikje, az Extremis-széria adta, melyet Warren Ellis és Adi Granov alkotott.

Amikor Downey Jr. bokája megsérült, kénytelenek voltak a forgatással 9 napra leállni.

A film kínai változatában található néhány bónuszjelenet, amit direkt az ottani közönségnek készítettek el.

Két részből álló mini-képregény előzmény is készült hozzá.