Vasember 3 (2013)

Iron Man Three

moviemafia   2021. 02. 16.

Szerintem a Vasember a harmadik részre már kellően lerágott csont volt mint önálló történet, azonban mégis tudott újat mutatni. Fő dobása, a frappáns stílusú, ám kellően szórakoztató Tony Stark továbbra is nagyon jól alakít, mindezt a Marvelnél megsz... több»

Deku   2017. 07. 18.

Szerencsére harmadjára sem kellett csalódnom a Vasember filmekben. Robert Downey Jr. még mindig piszok humoros, szórakoztató és hát gazdag. Nagyon ütős lett ez a rész is.

Thibo84   2016. 08. 28.

A három rész közül ez sikerült a legjobban. Jó a történet, királyok a páncélok, végén a harcról már nem is beszélve. És bővelkedik poénokkal elég rendesen.

dailyfilmsan   2019. 02. 01.

Vasember vas nélkül

Újabb marvel film újabb szelet az univerzum nagy tortájából. A Vasember 3 több szempontból is lényeges filmnek tekinthető. Karakter fejlődés szempontjából mindenképp. Tony Stark a Bosszúállók után kétségbeesik és mindentől pánikol mert fél hogy nem t... teljes kritika»

HETEDIK   2020. 04. 27.

Meg sem közelíti a második részt ez a mandarinos sz*rság. Amúgy mi akart lenni? Ennek már nagyon gagyi, Bosszúállók feelingje volt.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 01.

Ugyanaz a színvonal, mint az első két résznél. Tony Stark a nyerő, bármit is tegyenek a gonoszok. Fantasztikusak az akciójelenetek. Kötelező darab.

Norbi   2018. 07. 27.

Nem hittem el hogy ilyen létezik , de ahogy telt az idő azt vettem észre hogy egyre jobbak a részek is , és ez nagy örömmel töltött el. Méltó lezárása egy méltán népszerű filmnek.

A film összbevétele 1 215 439 994 dollár volt (imdb.com).

Jon Favreau, az előző két film rendezője ismét megjelenik a filmben, Hogan szerepében.

(Scramananga)

A történet alapját a Vasember-képregények egyik legsikeresebbikje, az Extremis-széria adta, melyet Warren Ellis és Adi Granov alkotott.

Amikor Downey Jr. bokája megsérült, kénytelenek voltak a forgatással 9 napra leállni.

A film kínai változatában található néhány bónuszjelenet, amit direkt az ottani közönségnek készítettek el.

Két részből álló mini-képregény előzmény is készült hozzá.

2013 legjobb nyitóhétvégével rendelkező filmje Amerikában.

2013-ban a legtöbb bevételt termelő film volt.

Robert Downey Jr. ötlete volt, hogy Gwyneth Patrow is szerepeljen akciójelenetben.

Az Epic Games-nél vették fel az egyik jelenetet.

Ez ez eddigi egyetlen Vasember film, amiben nem csendül fel az AC/DC dal.