Vasember 3 (2013)

Iron Man Three

Vasember 3

Deku   2017. 07. 18.

Szerencsére harmadjára sem kellett csalódnom a Vasember filmekben. Robert Downey Jr. még mindig piszok humoros, szórakoztató és hát gazdag. Nagyon ütős lett ez a rész is.

dailyfilmsan   2019. 02. 01.
Vasember vas nélkül

Újabb marvel film újabb szelet az univerzum nagy tortájából. A Vasember 3 több szempontból is lényeges filmnek tekinthető. Karakter fejlődés szempontjából mindenképp. Tony Stark a Bosszúállók után kétségbeesik és mindentől pánikol mert fél hogy nem tudja megóvni szeretteit. Az aggódás teszi ki napjai nagy részét és azt hiszi hogy páncélja nélkül nem tud békét és nyugalmat teremteni. Ez az alap felállás. Az események sorozatában mégis kénytelen lesz a páncélja nélkül helyt állni és rájön hogy tulajdonképpen vas-suite ide-oda ő akkor is nagy elme és tudja az eszét kamatoztatni. A másik szempont a potenciális előkészítés a következő részhez. Ugyanis ez az állandő félelme az okozója hogy megalko... több»

Norbi   2018. 07. 27.

Nem hittem el hogy ilyen létezik , de ahogy telt az idő azt vettem észre hogy egyre jobbak a részek is , és ez nagy örömmel töltött el. Méltó lezárása egy méltán népszerű filmnek.

diumiu   2017. 12. 29.

Nem igazán tudom eldönteni, hogy ez a rész vagy az első az igazán nagy kedvencem. Mindkettő nagyon jól sikerült, látványosak és humorosak. Bármikor szívesen újranézem.

Szivárvány1   2016. 10. 23.

A vasember trilógiából ez a rész tetszett talán a legjobban. Örültem hogy Robert Downey Jr. végre nem nyomja el Pepper karakterét. Végre nem egy megmentésre váró női karakter volt a Marvel film központjában. Vasembert végül Pepper mentette meg ami számomra felüdülés volt.

Jon Favreau, az előző két film rendezője ismét megjelenik a filmben, Hogan szerepében.

(Scramananga)

A történet alapját a Vasember-képregények egyik legsikeresebbikje, az Extremis-széria adta, melyet Warren Ellis és Adi Granov alkotott.

Amikor Downey Jr. bokája megsérült, kénytelenek voltak a forgatással 9 napra leállni.