Vasember 3 (2013)

Iron Man Three

Deku   2017. 07. 18.

Szerencsére harmadjára sem kellett csalódnom a Vasember filmekben. Robert Downey Jr. még mindig piszok humoros, szórakoztató és hát gazdag. Nagyon ütős lett ez a rész is.

Norbi   2018. 07. 27.

Nem hittem el hogy ilyen létezik , de ahogy telt az idő azt vettem észre hogy egyre jobbak a részek is , és ez nagy örömmel töltött el. Méltó lezárása egy méltán népszerű filmnek.

diumiu   2017. 12. 29.

Nem igazán tudom eldönteni, hogy ez a rész vagy az első az igazán nagy kedvencem. Mindkettő nagyon jól sikerült, látványosak és humorosak. Bármikor szívesen újranézem.

Szivárvány1   2016. 10. 23.

A vasember trilógiából ez a rész tetszett talán a legjobban. Örültem hogy Robert Downey Jr. végre nem nyomja el Pepper karakterét. Végre nem egy megmentésre váró női karakter volt a Marvel film központjában. Vasembert végül Pepper mentette meg ami számomra felüdülés volt.

Leilani   2016. 07. 25.

Ez a kedvenc Vasember filmem. Nagyon tetszik a történet, bár nem Vasember a kedvenc karakterem a Marveltől. A film nagyon akciódús és mozgalmas. Főleg csak azért néztem meg mert a Marvel-moziverzum része. Mindenkinek ajánlom.

Jon Favreau, az előző két film rendezője ismét megjelenik a filmben, Hogan szerepében.

(Scramananga )

A történet alapját a Vasember-képregények egyik legsikeresebbikje, az Extremis-széria adta, melyet Warren Ellis és Adi Granov alkotott.

(Bogi87 )

Amikor Downey Jr. bokája megsérült, kénytelenek voltak a forgatással 9 napra leállni.

(Bogi87 )