Pókember 3 - Nincs hazaút (2021)

Spider-Man: No Way Home

Alfred Molina
Jamie Foxx
Alfred Molina
Zendaya

Periodista   2022. 01. 16.

A tripla pókemberezés nem biztos, hogy javít

A film klasszikus esete annak, hogy a több nem feltétlenül jobb is. Bár a rendező, Jon Watts és a script felvonultatják mind a három korábbi Pókembert - Tom Holland, Andrew Garfield, Tobey Maguire -, az alaptörténettel nem sok pluszt kapunk. A látványvilág persze emeli a végeredmény élvezeti értékét, az új élményanyagot nem kapjuk meg. Értékelésem: közepeske, 50%.

Aki_megmondja_a_tutit   2021. 12. 17.

Nagyon jó lett. Zseniális ötlet volt visszahozni a gonoszokat és a régebbi Pókembereket. Izgalmas volt, de nem is a történet tetszett igazán, hanem a nosztalgikus hangulata. A színészek nagyon odatették magukat.

Timon   2021. 12. 21.

Spoilermentes. Nos... ezt nagy kár lett volna kihagyni. Nehéz erről spoilerek nélkül beszélni, de kezdem azzal, hogy zseniálisan hozták vissza pl. Dr. Otto Octaviust, Zöld Manót és a többieket. Külön elismerés, amiért egyetlen korábban látott szerepl... több»

stevepisti   2021. 12. 18.

Ez a rész egyértelműen a Pókember-rajongóknak készült, de azért a végére sikerült belecsempészni egy jó kis drámát a felelősségvállalásról, amivel sikerült egy újabb, komolyabb hangvételű Pókember-filmnek, filmeknek megágyazni. Rengeteg utalást, poén... több»

Gábor390920   2021. 12. 17.

A Pókember Végtelen háborúja

Mikor 2018-ban kijött a Bosszúállók - Végtelen háború, rengeteg hőst felvonultatott. Jelen film is rengeteg karakterrel operál. A film ott folytatódik, ahol a Pókember - Idegenben véget ért. Mysterio leleplezte Pókember kilétét, majd világgá kürtölt... teljes kritika»

VvV   2021. 12. 20.

Benedict Cumberbatch sose kedvelhető, de most extrán nem volt az. A történet hosszú, de ez a moziteremben nem volt érezhető. A "poént" nagyon bírtam.

herkedavid   2021. 12. 18.

Eszméletlen!

Ez a film zseniális lett. Legjobb Pókember-film, amit valaha készítettek, a szereplők most a legjobbak. A látvány, a történet, minden zseniális, és ahogy Tom Holland végre felnőtt a film végére úgymond, az nagyon jót tett az egész filmnek. Folyamatosan érzelmi hullámvasúton éreztem magam, egy percre se unatkoztam, de nem szeretnék semmit elmondani, mik fognak történni. Meg kell nézni mindenféleképpen. Tökéletes!

A film összbevétele 1 054 431 855 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 958 286 610 forintot termelt. A hazai mozik összesen 540 562 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Tom Holland kistestvére, Harry eredetileg drogdílerként szerepelt volna (akárcsak a Cherryben), de nem sokkal a film debütálása előtt Tom egy interjú során elárulta, hogy a jelenet kivágásra került.

(Bence377940)

Ez az eddigi leghosszabb Pókember-film.

(Bence377940)

A film előzetese az eddigi legnézettebb trailer a megjelenést követő első 24 órában 355,500,000 megtekintéssel, ezzel felülmúlva az előző csúcstartó Bosszúállók: Végjáték (2019) előzetesét (289,000,000 megtekintés).

(Bence377940)

Jacob Batalon 46 kilót fogyott a szerepe kedvéért, és hozzátette, ez neki az életmódváltás miatt is fontos volt.

(Bence377940)

Willem Dafoe elment a premierre egy zöld maszkban.

(Bence377940)

A No Way Home igazi ünnep a franchise történetében: sokkoló, vicces, szomorú, akciódús, látványos, azaz tartalmaz mindent, amiért egy Pókember filmet néznél és a befejezés pedig igazi hazatérés lehet a karakter képregényes gyökereihez. több»

Szív van ebben a filmben, mindenféle finomsággal, lelkesedéssel és tehetséggel csurig töltött szív. Érdemes együtt dobogni vele. több»