Pókember: Nincs hazaút

Alfred Molina
Jamie Foxx
Alfred Molina
Zendaya

Peter Parker számára legutóbb nem alakult túl szerencsésen az európai kiruccanás. Hazatérve azonban nem várt nehézséggel kell szembenéznie, hiszen valódi kiléte Pókemberként az egész világ előtt lelepleződött.

Peter végső elkeseredésében Doctor Strage segítségét kéri, hogy az egész… Több

Forgatókönyvíró: Stan Lee, Steve Ditko
Premier (HU): 2021.12.16. | Telekom TVGO (2022.03.25.) | Netflix (2024.03.25.)
Forgalmazó: InterCom

Penge  (2025)

Mennydörgők  (2025)

Több

2023.01.25 trixxy

Hű. Itt aztán volt minden és mindenki (többrendbelileg is). Néha már nem tudtam, ki kivel van, de aztán mindig megtaláltam a (pók) fonalat. Szerintem egész vállalható rész volt, és most teljesedett ki egészen a történet. Jó volt látni a póksrácokat így együtt. :))

2022.04.17 Artemisia

a nap véleménye

Pókverzum

A Tom Holland-féle Pókember-trilógia nagyszabású lezárást kapott a Nincs hazaút formájában. A karakter nagy utat tett meg 2016-os MCU-s debütálása óta: harcolt a Polgárháborúban, harcolt Tony Stark és a galaxis őrzői oldalán Thanos ellen, eltűnt a c... Teljes kritika

2021.12.16 HE7EDIK

Nosztalgiának megfelelő

Finoman szólva sem vagyok oda a Tom Holland-féle Pókemberért, de magasan ez a legjobb film a három közül, amellett, hogy tele van hatásvadász és erőltetett jelenetekkel. A film első harmada bemutatja, mivel jár a hírnév, az ember magánélete megszűnik létezni, ezt elég hatásos jelenetekkel prezentálják az alkotók. Ekkor jön Dr. Strange, és hirtelen megjelennek az előző két széria jó és kevésbé jó arcai, ez pedig egyfelelől remek kis nosztalgia, másfelől viszont rengeteg bugyuta jelenetet szül. Nem azt mondom, hogy nem lehet rajta néha nevetni, viszont ahogy szinte hülyét csinálnak pl. Oki Dokiból, az kicsit gáz. Valamint itt van még a Pókember-trió, jó őket látni, de érezhető, hogy Maguire és Garfield csak feszeng a szerepében, ahogy meg Oki Doki megkérdi előbbitől, hogy na mi van veled, hát még én éreztem kínosan magam. Látványos és szórakoztató, de bennem maradt hiányérzet, mert az előzetes ennél ígéretesebb volt.

2021.12.21 Timon

Spoilermentes. Nos... ezt nagy kár lett volna kihagyni. Nehéz erről spoilerek nélkül beszélni, de kezdem azzal, hogy zseniálisan hozták vissza pl. Dr. Otto Octaviust, Zöld Manót és a többieket. Külön elismerés, amiért egyetlen korábban látott szerepl... Több

2022.08.02 JRD

Nem unatkoztam rajta...

...de egy filmművészeti remekkel sem lettem gazdagabb. Vannak benne jó pillanatok, de nem a főszereplőnek köszönhetően. Olyan amerikai és olyan milliódolláros film. Szórakoztató, oszt annyi. Persze kikapcsolódni megfelel, de nem gondolom, hogy annyira többszörnézős lenne. De kinek milyen az ízlése. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

A film összbevétele 1 054 431 855 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 1 083 054 020 forintot termelt. A hazai mozik összesen 611 319 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Tom Holland kistestvére, Harry eredetileg drogdílerként szerepelt volna (akárcsak a Cherryben), de nem sokkal a film debütálása előtt Tom egy interjú során elárulta, hogy a jelenet kivágásra került.Szerző: Bence377940

Ez az eddigi leghosszabb Pókember-film.Szerző: Bence377940

A film előzetese az eddigi legnézettebb trailer a megjelenést követő első 24 órában 355,500,000 megtekintéssel, ezzel felülmúlva az előző csúcstartó Bosszúállók: Végjáték (2019) előzetesét (289,000,000 megtekintés).Szerző: Bence377940

Jacob Batalon 46 kilót fogyott a szerepe kedvéért, és hozzátette, ez neki az életmódváltás miatt is fontos volt.Szerző: Bence377940

(2021. 12. 16.)
A No Way Home igazi ünnep a franchise történetében: sokkoló, vicces, szomorú, akciódús, látványos, azaz tartalmaz mindent, amiért egy Pókember filmet néznél és a befejezés pedig igazi hazatérés lehet a karakter képregényes gyökereihez. Több

(2021. 12. 23.)
Szív van ebben a filmben, mindenféle finomsággal, lelkesedéssel és tehetséggel csurig töltött szív. Érdemes együtt dobogni vele. Több

(2022. 01. 26.)
A Marvel tinihősének felnőtté érése
A Marvel idén inkább sorozataiban, semmint nagyjátékfilmjeiben volt erős, ám a Pókember: Nincs hazaút 2021 végén szépített az eredményen, még ha a tipikus Marvel-filmes sablonok ebben is visszaköszönnek. Több
Loki
The Defenders