A galaxis őrzői - ünnepi különkiadás

Chris Pratt
Dave Bautista
Sean Gunn
Kevin Bacon

A galaxis őrzői karácsonyi különkiadást kapnak 2022-ben. Egyelőre még nem sok minden ismert a történetről, de az ünnepi hangulat biztos. A különkiadást egyszerre forgatják a trilógia harmadik részével. Lehet, hogy Grootból karácsonyfa… Több

Rendező: James Gunn
Forgatókönyvíró: James Gunn
Premier: 2022.11.25. | Disney+ (2022.11.25.)

Penge  (2025)

Mennydörgők  (2025)

Több

2023.05.04 lexyusz

Igaz, nem karácsonykor, hanem mostanában néztem meg, de ettől függetlenül tudtam azonosulni a hangulattal. Ahogy az összes többi résznél, ebben is volt sok humor, voltak drámaibb részek is, de a lényegen nem változtat azon, hogy nekem tetszett. Lehet... Több

2022.11.21 csenge

James Gunn még mindig hozza a szintet, ezért az egyetlen reményem a Galaxis őrzői 3. A sok szemét, amit mostanában a Marvel kitermel már untat, de erre nagyon kíváncsi leszek.

2022.11.28 KCintia

Totálisan semleges

Igazából fogalmam sincs, hogy miért kellett ez, de nem volt se jó, se rossz. Olyan szinten semleges lett számomra ez az egész, hogy nem is tudok mit mondani rá. Simán kihagyható egyébként.

2022.11.29 Eastern79

Ünnepi Marvel-izé

Tulajdonképpen jó, hogy nem lett belőle a szokásos amcsi karácsonyi giccs- és közhelyparádé, és a humora is jól el lett találva, de egyébként tök felesleges volt elkészíteni, hacsak nem azért, hogy Kevin Bacon hülyüljön egy jót. Néhol a CGI egyenesen pocsék, és tulajdonképpen semmi újat vagy többet nem tesz hozzá sem a Marvel univerzumhoz, sem a karácsonyhoz. Ellenben Dave Bautista karácsonyi szerkója nagyon menő. :)

2022.11.25 BloodyMary

A Galaxis őrzői különkiadása vicces, nagyon tetszett és pont a megfelelő mértékben hozza a karácsonyi hangulatot. Szerintem a legjobb Marvel tartalom, ami idén elhagyta a stúdiót.

A Mikulást alakító David Moskowitz valóban karácsonykor született a New York-i Brooklynban.Szerző: nagymarti82

A filmet A galaxis őrzői 3. kötet forgatása alatt veszik fel.Szerző: nagymarti82

A Thor: Szerelem és mennydörgés (2022) és A galaxis őrzői 3. kötet (2023) eseményei között játszódik.Szerző: nagymarti82

(2022. 12. 12.)
A galaxis őrzői – Ünnepi különkiadás: Inkább ezt nézd, mint a Reszkessetek, betörőket!
Szórakoztató karácsonyi csoda kevesebb mint negyvenöt percben. Így lehetne a legjobban összefoglalni A galaxis őrzői – ünnepi különkiadást, aminek forgatókönyvét James Gunn saját bevallása szerint is alig néhány óra alatt vetette papírra. Ennek megfelelően nem kell mélyen szántó gondolatokra, sem meghökkentő fordulatokra számítani. Ha egy kikapcsol... Több
Ms. Marvel
Loki