Advertisement

Jessica Alba
Chris Evans
Ioan Gruffudd

drg0602   2020. 02. 23.

Nem volt rossz, ami biztos, hogy nagyon látványos, és jó történet! A színészi teljesítmények nem a legjobbak, viszont a cselekmény, látvány feljavítja. Jó filmnek tartóm!

Deku   2017. 10. 22.

Pont azért amiért nem vitték túlzásba a történetek elemeit ezért szerethető. Szerintem ez a film bárkinek könnyen emészthető lehet. Én például nagyon kedveltem és elvoltam telve tőle.

Orosz István   2017. 07. 27.

Nagyon jó kis szuperhős mozifilm. Tök jól lett megfilmesítve a képregény. Nagyon izgalmas nagyon látványos, és szórakoztató. Vannak benne poénok, és a azínészgárda is ütős.

Thibo84   2016. 06. 21.

Nagyon jól összeválogatták a szereplőket. Igaz kevés az akció a filmben, de a poénok és a csipkelődések kárpótolnak érte.

Bazzzsi   2017. 11. 18.

A képregény összetettségét és tartalmát csak helyenként sikerült képernyőre vinni, de ezt leszámítva nem volt rossz a film. Jók voltak a karakterek és a szereposztását is szerettem.

Chris Evans a párbeszédek nagy részét improvizálta.

(kázsé)

Johnny Storm szerepére Paul Walker is a jelöltek között szerepelt.

(kázsé)

Jessica Alba vesefertőzést kapott a forgatáson, és majdnem elájult az űrhajós jelenet felvétele közben.