Deku   2017. 10. 22.

Pont azért amiért nem vitték túlzásba a történetek elemeit ezért szerethető. Szerintem ez a film bárkinek könnyen emészthető lehet. Én például nagyon kedveltem és elvoltam telve tőle.

Orosz István   2017. 07. 27.

Nagyon jó kis szuperhős mozifilm. Tök jól lett megfilmesítve a képregény. Nagyon izgalmas nagyon látványos, és szórakoztató. Vannak benne poénok, és a azínészgárda is ütős.

Thibo84   2016. 06. 21.

Nagyon jól összeválogatták a szereplőket. Igaz kevés az akció a filmben, de a poénok és a csipkelődések kárpótolnak érte.

Bazzzsi   2017. 11. 18.

A képregény összetettségét és tartalmát csak helyenként sikerült képernyőre vinni, de ezt leszámítva nem volt rossz a film. Jók voltak a karakterek és a szereposztását is szerettem.

harnas1207   2018. 12. 24.

Elég gyenge szuperhős film. Nagyon béna látvánnyal és sztorival. Viszont nem akart túl giccses lenni, inkább egyszerű maradt, ami értékelendő. Egy hiánypótló tv nézés volt, de nem kötött le kicsit sem.

Jessica Alba
Chris Evans
Ioan Gruffudd

Chris Evans a párbeszédek nagy részét improvizálta.

(kázsé)

Johnny Storm szerepére Paul Walker is a jelöltek között szerepelt.

(kázsé)

Jessica Alba vesefertőzést kapott a forgatáson, és majdnem elájult az űrhajós jelenet felvétele közben.