A fantasztikus négyes és az ezüst utazó

Ms. Akárki   2019. 04. 23.

Egyszernézős. Ritkagyenge folytatás lett sajnos. Ettől függetlenül, aki az első részt szerette, az valószínűleg ezt is fogja. Chris Evans és Jessica Alba játéka miatt egyszer mindenképpen érdemes megnézni.

TomÁcs   2018. 04. 19.

Számomra történetben eléggé erőltetettek ezek a karakterek. Mintha egy óvodás álmodta volna meg őket. Tűzember, meg Sziklamen. Hagyjuk már. Történetben is gyermeteg.

Bazzzsi   2017. 11. 18.

Egy képregény összetettségét és tartalmát lehetetlen képernyőre vinni. Itt sem sikerült a dolog, viszont ha független filmként nézem úgy elment a sztori.

NFG   2018. 03. 31.

Nekem ez a része kicsit jobban összerakottnak tűnt! Sokkal inkább hozzájuk passzoló ellenfelet kaptak, ezáltal a történet is jobban tetszett! Én ajánlani tudom!

portal91   2016. 06. 27.

Gyengébb lett, mint az első rész, de ugyanúgy szórakoztató, néhol a CGI elég béna, de mégis nézhető, nekem semmi bajom nem volt vele, de tény, hogy nem a legjobb.

szune40   2015. 06. 19.

Egy ilyen jó képregényt ennyire elszúrni film adaptációként. Az első részért se voltam oda de ezzel sikerült még egyet alá lőniük. Tényleg reménykedem, hogy a következő nem lesz hasonló színvonalú mint ezek. Egyedül Ioan Gruffudd játéka volt értékelhető számomra.

era93   2015. 06. 04.

Sajnos a második rész sem tudott túlmutatni az elsőn és hozta a már megszokott kissé gyenge kategóriát. Egész jó is lehetett volna azonban nem lett. Reméljük, hogy a reboot már sokkal jobb lesz.

Chris Evans a párbeszédek nagy részét improvizálta.

Jessica Alba a forgatás során veseproblémákkal küzdött, olyannyira, hogy az űrállomáson játszódó jelenet közben majdnem elájult.

A hidas jelenet leforgatása csaknem 5 hétig tartott.

Sok rajongó volt elégedetlen Doctor Doom ábrázolásával, ami egyébként az alkotónak, Stan Lee-nek sem tetszett

A forgatáson megépítették a Brooklyn híd egy részének mását Kanadában.

A filmbe csaknem 900 vizuális effekt került.

Ez volt 2005-ben a harmadik szuperhősös mozifilm az Elektra (2005) és a Batman: Kezdődik! (2005) című filmek után.

A filmeben a Fox 25 tévés alkalmazottja tűnik fel statiszta szerepben.