NA

Venom 2. - Vérontó (2021)

Venom: Let There Be Carnage

Tom Hardy
Tom Hardy

Matt Tolmach producer elmondta, hogy az első résszel ellentétben a Venom 2 magasabb, R-korhatár besorolással kerül majd a mozikba. Ugyanilyen korhatár-besorolást kaptak olyan korábbi sikeres képregény-adaptációk is, mint a Joker, a Deadpool vagy a Logan - Farkas.

Miután kiderült, hogy Ruben Fleischer nem tudja vállalni a rendezést, a Sony producerei három direktorral is egyeztettek. Rupert Wyatt, Travis Knight és Andy Serkis közül végül utóbbi lett a befutó.

A film főszereplői közt 4 Oscar-jelölt színész is megtalálható, név szerint Tom Hardy, Woody Harrelson, Naomie Harris és Michelle Williams.

A film első beharangozóját, melyben leleplezték a hivatalos logót 2020. áprilisában hozta nyilvánosságra a Sony.

A Venom 2 a Sony Marvel-karaktereket felvonultató moziverzumának harmadik filmje a Venom és Morbius után.

Az első rész rendezője, Ruben Fleischer a Zombieland 2 forgatása miatt nem tudta vállani a filmet.

A Venom 2 forgatása 2019. november 15-én kezdődött meg a Leavesden Studios falai között Hertfordshire-ben, Angliában, 'Fillmore' munkacím alatt.

A film premierjét eredetileg 2020. október 2-re tűzték ki, azonban a koronavírus-járvány miatt a bemutatót 2021. nyarára halasztották.

2018. augusztusában jelentették be hivatalosan, hogy Tom Hardy három Venom-filmre szóló szerződést írt alá.