Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Venom

Erik   2020. 05. 08.

Nekem nagyon tetszet a film. A történet is renben volt. Nem vagyok egy nagy marvel-os nekem nagyon be jöt.

jake_green   2018. 10. 04.

Mindenek előtt : EREDETI NYELVEN NÉZD MEG, MAGYAR FELIRATTAL! A FILMRŐL: Ha valaki akkor én a filmet vártam....nagyon...1éve számoltam vissza a napokat, mikor láthatom végre! És most jöttem ki a moziteremből....csalódva. Venom a kedvenc Marvel hősöm! És ezért érint ennyire rosszul ez a megvalósítás. A színészi szereposztás POCSÉK! Tom Hardy viszi szerencsétlen a vállán a filmet...a főgonosz egy vicc. Magyar szinkronnal a többi szereplő pocsék (mivel egyedül Hardy magyarhangját már megszoktuk) . A story és a narratíva kidolgozatlan sekélyes, és kicsit sem mély. Semmilyen komolyabb dolog vagy fordulat nem történik benne... annyira egyszerű mint a faék. A történet vonalvezetése az első 50 percben siralmas: 10 percben is bőven unalmas összefoglalható előtörténetet mutatnak be 50 percben....majd VÉGRE valahára az 51. perctől történik valami....dehát korántsem az amire számítasz, hogy na majd most felülünk a gyorsvonatra és jóleszez... A VENOM-má alakulás után konkrétan az üldözős motoros jelenet a filmben a leghosszabb és leguncsibb (ezt nagyon hype-olják az előzetesben is, azért írom). A film első 80%-át konkrétan bemutatja a trailer :D Úgy ültem ott 1óra 10 percet , hogy "oké ezt láttam a trailer-ben, de hát csak fog ezen túl VALAMI LEGALÁBB történni"... de az sem. Az utolsó 20 perce izgalmas vicces és látványos a filmnek (az egésznek ilyennek kellett volna lennie.... mégiscsak az egyik legkeményebb Marvell hősről beszélünk). Szóval nagyon sajnálom, és mielőtt elkezditek : NEM, NEM mentség az hogy a "célközönség a fiatalabb korosztály"....tessék megnézni a "Bosszúállók: Végtelen háború"-t okés?! Na MINIMUM ilyen minőséget és komplexitást vártam volna el! Csalódás. Remélem lesz 2.rész és tanulnak a hibáikból, ahogy a Bosszúállók is tette! Miért 2 csillag? 1db csillag: Tom Hardy alakításának 1db csillag: Venom poénos dumájának ami így eltorzított hanggal nekem még jobban ütött, kár hogy a film alatt volt belőle max 3-4 darab összesen :S

Orosz István   2018. 10. 08.

Nekem kifejezetten kellemes csalódás volt ez a film. Szerintem a készítők mindent kihoztak a filmből, nem volt könnyű dolguk, azért a pókember univerzumából kiragadni egy gonoszt, és neki egy külön a sztorit adni, majd pókembert kivenni az univerzumból nem könnyű dolog. Nagyon tetszett szórakoztató volt. Eltér a többi márvel filmtől de egyedi volt.

Shelby07   2018. 10. 29.

Humoros és egyben látványos is volt. Tom Hardy hozta a szokásos kiváló színészi alakítását. Csatlakoznék az előttem szólóhoz/szólókhoz, érdemes eredeti nyelven nézni, mert sokkal élvezhetőbb, mint magyar szinkronnal. Aki szereti a Marvel filmeket, azoknak csaj ajánlani tudom, mert egy könnyed esti filmnek tökéletes.

indingo   2019. 01. 06.

A magában beszélő, férges Tom Hardy nem vett le a lábamról. A története gyenge, az autós üldözés végét alig bírtam kivárni, és még a humora sem az igazi.

Michelle Williams

Méretes trash-beöntést kap az, aki jegyet vált a Venomra, de hogy azt kapta-e a Marvel egyik legfőbb antihőse, amit megérdemelt, arra senki ne vegyen mérget! több»

Rajongók úgyis megnézik, mások csak saját felelősségre. Nem rossz film, de sajnos nem is jó. Megvan benne a potenciál, de az önmagában kevés. Több humor, több vér, több karakter kell ide. Így csak guilty pleasure marad. több»

Vérlázítóan ötlettelen a történet, adott a nyomorúságos hős és a meg nem értett gonosz zseni, mellé van téve egy kis CGI csihi-puhi, ami a vártnál is gyengébb lett, de ki törődik mindezzel. A kassza így is robbanni fog. több»

A film összbevétele 855 013 954 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 534 638 075 forintot termelt. A hazai mozik összesen 356 676 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Venom szerepére Stephen Farrelly pankrátor, valamint Kellan Lutz is pályázott. Sőt, Zac Efron is bejelentette, hogy ő fogja alakítani a karaktert, de ezt csak áprilisi tréfának szánta.

Stáblista utáni jelenet: Cletus Kasady (Woody Harrelson) lesz később Vérontó, aki igazából Venomból születik, így erősebb is lesz nála. Cletus amúgy egy sorozatgyilkos, akire 11 gyilkosságot tudtak rábizonyítani, és Eddie Brock-al lesznek cellatársak, mikor Venom elmegy Eddie-ért.

(Bee97)

A homáros jelenetet egyszerre forgatták le igazi és mű állatokkal. Tom Hardy természetesen nem egy élőbe harapott bele, hanem egy cukormázas, csokisziruppal töltött habcsókba.

(Thibo84)