Filmek:
2020
2021

Venom

Shelby07   2018. 10. 29.

Humoros és egyben látványos is volt. Tom Hardy hozta a szokásos kiváló színészi alakítását. Csatlakoznék az előttem szólóhoz/szólókhoz, érdemes eredeti nyelven nézni, mert sokkal élvezhetőbb, mint magyar szinkronnal. Aki szereti a Marvel filmeket, azoknak csaj ajánlani tudom, mert egy könnyed esti filmnek tökéletes.

Orosz István   2018. 10. 08.

Nekem kifejezetten kellemes csalódás volt ez a film. Szerintem a készítők mindent kihoztak a filmből, nem volt könnyű dolguk, azért a pókember univerzumából kiragadni egy gonoszt, és neki egy külön a sztorit adni, majd pókembert kivenni az univerzumból nem könnyű dolog. Nagyon tetszett szórakoztató volt. Eltér a többi márvel filmtől de egyedi volt.

indingo   2019. 01. 06.

A magában beszélő, férges Tom Hardy nem vett le a lábamról. A története gyenge, az autós üldözés végét alig bírtam kivárni, és még a humora sem az igazi.

ArpiHajdu és Réci   2018. 10. 27.
Venom, a szerethető antihős?

:::A HOZZÁSZÓLÁS CSELEKMÉNYLEÍRÁST TARTALMAZHAT:::Nos, ha úgy vesszük, a Sony csinált egy vicces filmet Venom karakterével, ám akaratlanul is felmerül a kérdés: vajon tényleg ez volt az a film, amelyet a rajongók, illetve a szélesebb nézőközönség várt? Eddie Brock oknyomozó riporter, szakmájának egyik legjobbja, aki mindig azokat a témákat keresi, amelyekről nem illik/nem akarnak beszélni. Így jut el az Élet Alapítványhoz, amely földönkívüli életformák felkutatásával (is) foglalkozik a mögé a hangzatos jelszó mögé bújva, hogy kutatásaik csak és kizárólag az emberi faj megmentését szolgálják. Persze Brock érzi (mi több, biztos forrásból tudja), hogy az efféle kijelentéseknél a fejétől bűzlik ... több»

HETEDIK   2018. 10. 08.

Egy teljesen vállalható, látványos és vicces film, igazi popcorn mozi ami néha még komolyabb dolgokat is feszeget. Tom Hardynak jól állnak ezek a szerepek, a CGI Venom is jól nézett ki, egyedül az erőltetett szerelmi szál volt picit felesleges. Jöhet a folytatás!

Michelle Williams

Méretes trash-beöntést kap az, aki jegyet vált a Venomra, de hogy azt kapta-e a Marvel egyik legfőbb antihőse, amit megérdemelt, arra senki ne vegyen mérget! több»

Rajongók úgyis megnézik, mások csak saját felelősségre. Nem rossz film, de sajnos nem is jó. Megvan benne a potenciál, de az önmagában kevés. Több humor, több vér, több karakter kell ide. Így csak guilty pleasure marad. több»

Vérlázítóan ötlettelen a történet, adott a nyomorúságos hős és a meg nem értett gonosz zseni, mellé van téve egy kis CGI csihi-puhi, ami a vártnál is gyengébb lett, de ki törődik mindezzel. A kassza így is robbanni fog. több»

Venom karaktere először 1984-ben tűnt fel egy Csodálatos Pókember-epizódban, és azóta számtalan változáson ment keresztül. Az “Ultimate” Marvel Universe-ben Venom sokkal inkább földi eredetű, mint annak idején: Parker és Brock tudós szülei hozták létre a rák ellenszereként.

(thedarkman99 )

Tom Hardy fia, Louis Thomas nagy rajongója Venomnak. "Olyan filmet akartam csinálni, amit ő is megnézhet. Ezért csináltam egy olyat, amiben emberek fejét harapom le" - nyilatkozta viccelődve Hardy.

Az alkotók bevallása szerint a Venomot olyan rendezők filmjei inspirálták, mint John Carpenter és David Cronenberg.