Replikáns

Replikáns

Replicant

Szökésben a tébolyult sorozatgyilkos! A Fáklya néven közismert Garrotte, szabadlábon garázdálkodik és csupán egyetlen embernek lehet esélye, hogy elkapja: Jake Riley az, aki azonban egyenlőre reménytelen hajszát folytat. Valahányszor úgy érzi, végre elcsípheti Garrotte-ot, siker helyett csak tovább nő az áldozatok száma. A megcsömörlött Jake kilép a rendőrségtől, és elszegődik a Nemzetbiztonsági Erőkhöz, ahol nem mást osztanak mellé, mint a Garrotte DNS-ből klónozott replikánst. Az idő vészesen fogy, a feladat ugyanakkor óriási - Jake-nek a gyilkos hasonmásában megbízva kell kézre kerítenie a gyilkost...

Premier: 2001.05.11.
Jean-Claude Van Damme

2019.05.03 Norbert93

A leírást elolvasva egy izgalmas és morális kérdéseket feltevő sci-finek ígérkezik, de az eredmény végül pontosan ennek az ellentétje. Gyenge, unalmas, fantáziátlan. Egy normális forgatókönyvvel talán ki lehetett volna hozni belőle egy jó filmet, de így ahogy van egy gyenge, süllyesztőbe való film.

2018.12.06 harnas1207

Valahol azt olvastam ez Van Damme második egejobb filmje. Ha ez így van akkor a többit nem is érdemes megnézem. Borzalmas volt.

2015.12.22 Domino

Sose tartoztak a kedvenceim közé a Van Dame filmek, de ez egész tűrhető volt. Egyrészt végre megcsillogtat valami pici színészi ambíciót azáltal, hogy dupla szerepet játszik. Másrészt, bár nem tartom valami eredetinek, a történet is egy jobban kimunkált darab.

2016.07.06 Bady

Mintha egy mentális sérült írta volna ezt a történetet. Arcpirítóan bugyuta, nem is tudom minek nézik a közönségüket a készítők. Ne nézzétek meg!!!

A film forgatása 17 millió dollárba került és 50 napig tartott.Szerző: harnas1207

A film Amerikában csak VHS-n és DVD-n jelent meg. Ennek oka, hogy a rendezők a Blair Witch 2.-vel nagyot buktak, és féltek, hogy ez a film is pénzügyi bukás lesz, ha moziba kerül.Szerző: harnas1207

(2015. 08. 10.)
Van Damme-mániásoknak kötelező az alkotás, viszont meghatározó mondanivalót vagy valóban maradandó képsorokat ne ettől a "műtől" várjatok. Több
Delete
2013