Upgrade - Javított verzió

Upgrade - Javított verzió

Upgrade
Berto49

Logan Marshall-Green

A történet szerint egy férfi feleségét meggyilkolják egy rablás során, míg ő deréktól lefelé lebénul. Egy új, kísérleti technológiának köszönhetően mesterséges intelligenciával ellátott implantátumot kap, mely lehetővé teszi, hogy újra a saját lábára álljon. Ez azonban még korántsem minden! A… Több

Ország: Ausztrália
Premier: 2018 | Amazon Prime Video (2024.03.04.)

2023.12.26 Victorine

Legnagyobb meglepetésemre tetszett! Nem akar túl sokat mutatni, jól kitalált koncepció, jók a karakterek, jó a kivitelezés, az atmoszféra, a játékidő nincs túlhúzva, szerintem korrekt film lett!

2019.08.10 Kóborló

a nap véleménye

Bosszúvágy 2.0 - Újratöltve

Régóta szemezgettem már ezzel a filmmel, de eddig valahogy mindig elkerültük egymást, egészen idáig. Három dolgot tudtam a filmről a megtekintése előtt. Az egyik a műfaji besorolása, ami akció–sci-fi–thriller lenne, de a nyers, néhol naturalista brut... Teljes kritika

2018.08.15 Berto49

Ausztrál bosszúálló történet sci-fi köntösbe öltöztetve. Leigh Whannell a rendező és forgatókönyvíró beletett apait-anyait, hogy egy látványos, mozgalmas filmet kapjanak a nézők, de úgy néz ki, hogy a magyar filmforgalmazás nem vevő rá. Pedig az agyz... Több

2019.01.19 indingo

Sokat nem tudtam a filmről, csak a visszajelzések alapján, hogy jó. Nem csalódtam, a története újszerű, akciódús és a csavar is meglepő.

Totálisan unalmas,és nagyon gyenge színészi játékkal megspékelt mozi.Egy totál agyament,abszolúte nem hihető sztori,és rémisztő színészi játék.A főszereplő kifejezetten idegesített.

Az autópályán történő autós üldözés forgatása a thomastowni (Ausztrália) Hume Freeway nevű autópálya 1 kilométeres szakaszán történt.Szerző: Nk

Amikor Grey egy bérházba próbál bejutni, a kaputelefon néhány gombjánál megáll egy pillanatra. Az egyikre az van írva, hogy "J. Wan". James Wan volt a társalkotója a rendezőnek a Fűrész (2004) készítése során. Szerző: Nk

A film egy pontján az épületben, melyben a hackerrek élnek, a falra festve látható a Fűrész (2004) című filmből ismerős játékbaba. A film rendezője, Leigh Whannell írta James Wannal közösen a Fűrészt, illetve az annak alapjául szolgáló kisfilmet. Szerző: Nk

A harcjelenetek során Grey mindig pontosan a kép közepén helyezkedik el. Ezt úgy érték el, hogy egy telefont rejtettek el Logan Marshall-Green testén, amelyet párosítottak a kamerával, így az pontosan tudta követni a színész mozgását.Szerző: Nk

(2018. 11. 12.)
Upgrade (2018) (Újraindítás)
2018 eddigi legjobb sci-fi akciófilmje – olvashatjuk sok helyen az Upgrade kapcsán. Ha ez így van, az leginkább a 2018-as filmgyártás színvonalát minősíti, nem Leigh Whannel alkotását magasztalja föl. Több

(2019. 01. 19.)
Az Upgrade kellemes meglepetést nyújt a kevert műfajok szerelmeseinek, tipikus „felbosszantják–bosszút áll” mozi, mégis egy igazán tökös rendezés a mesterséges intelligencia és az ember kapcsolatának lehetséges állomásairól. Akcióban és fordulatokban gazdag, lendületes alkotás. Több

(2018. 08. 22.)
A bosszú, ha cyberpunk...
Az Upgrade a bűnös élvezet egy olyan szintjét tárja elénk, amire nem sokan képesek. Több

Értékelés: 8.5/10
(2019. 01. 23.)
Frankenstein szörnye
A sztori első blikkre semmi olyan nem adhatna, amire azt mondhatnánk, hogy ezt a filmet megéri megnézni, hiszen bosszúmozit manapság minden évben látni a vásznon. A filmnek viszont van egy nagy előnye hasonszőrű társaihoz képest, az pedig nem más, minthogy a készítői viszonylag alacsony büdzsével voltak kénytelenek dolgozni és ilyenkor ha nincs pén... Több
Valós halál
2018