Upgrade - Javított verzió (2018)

Upgrade

Szilonka   2020. 08. 25.

Remek sci-fi. Jó az alapstory és a története sincs túlbonyolítva, még meglepő a végkifejlet. Ajánlós.

Kóborló   2019. 08. 10.

Bosszúvágy 2.0 - Újratöltve

Régóta szemezgettem már ezzel a filmmel, de eddig valahogy mindig elkerültük egymást, egészen idáig. Három dolgot tudtam a filmről a megtekintése előtt. Az egyik a műfaji besorolása, ami akció–sci-fi–thriller lenne, de a nyers, néhol naturalista brut... teljes kritika»

Berto49   2018. 08. 15.

Ausztrál bosszúálló történet sci-fi köntösbe öltöztetve. Leigh Whannell a rendező és forgatókönyvíró beletett apait-anyait, hogy egy látványos, mozgalmas filmet kapjanak a nézők, de úgy néz ki, hogy a magyar filmforgalmazás nem vevő rá. Pedig az agyz... több»

indingo   2019. 01. 19.

Sokat nem tudtam a filmről, csak a visszajelzések alapján, hogy jó. Nem csalódtam, a története újszerű, akciódús és a csavar is meglepő.

Thibo84   2019. 01. 18.

Egy agyeldobós, fordulatokkal teli cyberpunk akció-thriller. A végén csak pislogtak, mint hal a szatyorban. Nem meg alatta is, pláne amikor STEM - Rajkai Zoltán, mint szinkron hangja, zseniális - átveszi Grey teste felett az irányítást, ami mozgást lenyom a küzdelmek alatt, az elégé morcos.

hsanya182   2018. 08. 24.

Jó kis történet, remek cyberpunk sci-fi. Lekötött! Önvezető autók, luxus, kényelem, drónok, amikor a techika mekönnyíti az ember életét, egyben ellenségévé is válhat, amint a tűz meleget ad, de a házadat is leégetheti. Tipikus bosszúállós film a fősz... több»

Sabnock Sanatory   2020. 08. 11.

Totálisan unalmas,és nagyon gyenge színészi játékkal megspékelt mozi.Egy totál agyament,abszolúte nem hihető sztori,és rémisztő színészi játék.A főszereplő kifejezetten idegesített.

A film költségvetése mindössze 5 millió dollár volt, nagyon kevés moziban mutatták be, mivel elsősorban a streaming szolgáltatásokra készült, de így is közel 15 millió dollár összbevételt tudott termelni.

(Kóborló )

A filmet 2017 márciusában kezdték el forgatni Ausztráliában, és mindössze 30 nap alatt el is készültek vele.

(Kóborló )

A film eredeti címe Stem lett volna, utalva a mesterséges intelligenciára a történetben.

(Kóborló )

2018 eddigi legjobb sci-fi akciófilmje – olvashatjuk sok helyen az Upgrade kapcsán. Ha ez így van, az leginkább a 2018-as filmgyártás színvonalát minősíti, nem Leigh Whannel alkotását magasztalja föl. több»

Az Upgrade kellemes meglepetést nyújt a kevert műfajok szerelmeseinek, tipikus „felbosszantják–bosszút áll” mozi, mégis egy igazán tökös rendezés a mesterséges intelligencia és az ember kapcsolatának lehetséges állomásairól. Akcióban és fordulatokban gazdag, lendületes alkotás. több»