Upgrade - Javított verzió

Upgrade

Az autópályán történő autós üldözés forgatása a thomastowni (Ausztrália) Hume Freeway nevű autópálya 1 kilométeres szakaszán történt.Szerző: Nk

Amikor Grey egy bérházba próbál bejutni, a kaputelefon néhány gombjánál megáll egy pillanatra. Az egyikre az van írva, hogy "J. Wan". James Wan volt a társalkotója a rendezőnek a Fűrész (2004) készítése során. Szerző: Nk

A film egy pontján az épületben, melyben a hackerrek élnek, a falra festve látható a Fűrész (2004) című filmből ismerős játékbaba. A film rendezője, Leigh Whannell írta James Wannal közösen a Fűrészt, illetve az annak alapjául szolgáló kisfilmet. Szerző: Nk

A harcjelenetek során Grey mindig pontosan a kép közepén helyezkedik el. Ezt úgy érték el, hogy egy telefont rejtettek el Logan Marshall-Green testén, amelyet párosítottak a kamerával, így az pontosan tudta követni a színész mozgását.Szerző: Nk

A film költségvetése mindössze 5 millió dollár volt, nagyon kevés moziban mutatták be, mivel elsősorban a streaming szolgáltatásokra készült, de így is közel 15 millió dollár összbevételt tudott termelni.Szerző: Kóborló

A filmet 2017 márciusában kezdték el forgatni Ausztráliában, és mindössze 30 nap alatt el is készültek vele.Szerző: Kóborló

A film eredeti címe Stem lett volna, utalva a mesterséges intelligenciára a történetben.Szerző: Kóborló