Dredd

indingo   2017. 10. 05.

Tetszenek azok a filmek, ahol egy új világot mutatnak be. Ez a vonal tetszett, de a történet nem volt sem túl látványos sem túl izgalmas. Kicsit több kakaóval jobb is lehetett volna.

dailyfilmsan   2019. 03. 24.

Nekem bejött ez a posztapokaliptikus környezet. Hozott mindent, ami kell egy akciófilmbe. Volt dirr-durr, pif-paf-puf. Néhol voltak lyukak a történetben, de nem öltött nagy méreteket. Nem rontott a filmen. A szereplők voltak kicsit gyerekcipőben szerintem, mert olyan művi színpadias benyomást keltettek ritkán. De akkor is tetszett.

Norbi   2018. 07. 30.

Az egész filmben a legjobb a lassító nevezetű anyag. Nagyon jól kitalálták az egész helyzetet. Ez a megalkotott világ magába szívott, és a nagyon feszült végig a film . Cselekményes és kalandos.

Bazzzsi   2017. 11. 21.

Eléggé belepottyantunk ebbe a világba. Nem is rémlik, hogy melyik évben jártunk. A története eléggé lapos, sok minden nem történt benne és az árt tér is csak összenyomta a sztorit.

hsanya182   2016. 10. 26.

Aki szereti a scifi akció filmeket szerintem nem érdemes kihagynia, nem egy maradandó alkotás, de van benne egy két jobb jelenet, egy laza esti filmezéshez kitűnő választás, nem túl agyalós, de az érdekes elvont világ azért leköti a képzeletet :)

Halottak száma: 102.

(magyaristvan)

A film lassított jeleneténél a hangeffektet úgy állították elő, hogy Justin Bieber egyik éppen futó slágerét 1/800-ad sebességre lassították.

A film hossza (96 perc) pontosan megegyezik az 1995-ös verziójával (Dredd bíró).

(SódóGA)