Dredd

dailyfilmsan   2019. 03. 24.

Nekem bejött ez a posztapokaliptikus környezet. Hozott mindent, ami kell egy akciófilmbe. Volt dirr-durr, pif-paf-puf. Néhol voltak lyukak a történetben, de nem öltött nagy méreteket. Nem rontott a filmen. A szereplők voltak kicsit gyerekcipőben szerintem, mert olyan művi színpadias benyomást keltettek ritkán. De akkor is tetszett.

indingo   2017. 10. 05.

Tetszenek azok a filmek, ahol egy új világot mutatnak be. Ez a vonal tetszett, de a történet nem volt sem túl látványos sem túl izgalmas. Kicsit több kakaóval jobb is lehetett volna.

Norbi   2018. 07. 30.

Az egész filmben a legjobb a lassító nevezetű anyag. Nagyon jól kitalálták az egész helyzetet. Ez a megalkotott világ magába szívott, és a nagyon feszült végig a film . Cselekményes és kalandos.

TomÁcs   2018. 08. 09.

A készítőknek ezt mind sikerült összehozni? A főszereplő karaktere nevetséges, ahogy a történet is.

hsanya182   2016. 10. 26.

Aki szereti a scifi akció filmeket szerintem nem érdemes kihagynia, nem egy maradandó alkotás, de van benne egy két jobb jelenet, egy laza esti filmezéshez kitűnő választás, nem túl agyalós, de az érdekes elvont világ azért leköti a képzeletet :)

Bazzzsi   2017. 11. 21.

Eléggé belepottyantunk ebbe a világba. Nem is rémlik, hogy melyik évben jártunk. A története eléggé lapos, sok minden nem történt benne és az árt tér is csak összenyomta a sztorit.

Nathan03   2016. 02. 11.

Sylvester Stallone féle Dredd bíró nekem jobban bejött. Megnéztem mert tettszett a régi rész, de ez az új részt egyszer megnézi az ember és egy hét múlva el is felejti. Semmi nagy durranás nincs benne.

Halottak száma: 102.

(magyaristvan)

A film lassított jeleneténél a hangeffektet úgy állították elő, hogy Justin Bieber egyik éppen futó slágerét 1/800-ad sebességre lassították.

A film hossza (96 perc) pontosan megegyezik az 1995-ös verziójával (Dredd bíró).

(SódóGA)

Karl Urban egy interjúban elmondta, hogy alakítását Piszkos Harry karaktere inspirálta.

(SódóGA)

A falon lógó "új" amerikai zászlón csak 6 csillag van, melyek az egyes körzeteket szimbolizálják.

(SódóGA)

A Barackfa egy utalás arra az étteremre, ahol a forgatókönyvíró és a képregényrajzoló először találkoztak.

(SódóGA)

A filmben, akárcsak a képregényben, Dredd bíró sosem válik meg sisakjától.