American Ultra
John Leguizamo
Kristen Stewart

Mike egy átlagos srác, aki ideje nagyobbik részét beszívva tölti; emellett pénztárosként dolgozik és egy képregény rajzolgatásával múlatja az időt. Minden vágya, hogy pánikfélelmét leküzdve a város határán túlra is elmerészkedjen. Egy nap minden megváltozik, ugyanis kiderül, hogy Mike… Több

Rendező: Nima Nourizadeh
Író: Max Landis
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Svájc
Premier (HU): 2015.08.20.

2023.08.15 aliasteáscsésze

Ezt meg miért forgatták le?

Inkább tanulj meg horgolni! Hasznosabban eltöltött másfél óra, mint a filmre áldozott idő.

2017.05.03 indingo

Sok minden sántított nálam. Nem emlékszik semmire a srác......A történet, ha valaki mesélné még tetszene is, de valahogy olyan olcsó hatást keltett az egész. Egynek elment.

2016.02.18 Yosihiro

A produkció kicsit gyermekes lett és a történetből is többet ki lehett volna hozni. Ettől függetlenül egy 4-es osztályzatot megérdemel a film és jól lenne egy folytatás is szerintem :) Üdv Yosihiro

2016.07.17 ArpiHajdu és Réci

Nem igazán tudom megmondani, hogy mire is akart kilyukadni ez a film. Se nem vígjáték, se nem akciófilm, hanem valami nagyon furcsa keverék, amely két lovat akart megülni egy fenékkel, ám ez mégsem jött össze. Az egyetlen kiemelhető dolognak az mondh... Több

2016.05.27 Bogi87

Egészen szórakoztató mozi, egyszer nézhető.

Eisenberg és Stewart második közös filmje.Szerző: HE7EDIK

Promóciós fogásként a Lionsgate marihuánát ajándékozott San Diegoban a Comic Con-on azok számára, akiknek volt egészségügyi marihuána kártyájuk.Szerző: VFTS

Ez a második olyan filmje Jesse Eisenbergnek, amelyben felteszi azt a kérdést, hogy ő valódi ember, vagy sem. Az első ilyen A hasonmás című filmje volt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Topher Grace és Walton Goggins második közös filmje a Ragadozók után.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2015. 08. 20.)
Hosszú az út Limanból Manilába
Kérdés, hogy lehet-e örök drogkábulatban szuper ügynök valaki? Naná, hogy lehet, és nem is akármilyen! Csak nem szabad felébreszteni. Mert a BeSZERvezve Mike Howellje egy igazi alvóügynök! Több

Értékelés: 6.5/10
(2015. 08. 24.)
Füstbe ment terv
A szokásos karakterét hozó Jesse Eisenberg és a meglepően jó Kristen Stewart között van kémia, intimitás, összhang — így a film végül sokkal inkább szól a szerelmi kapcsolatokban játszott különféle szerepeinkről, mint egy szmókernek hitt titkosügynök kalandjairól. Több

(2015. 08. 30.)
Nem fájna ennyire a szívem, ha egy olyan alapötletről lenne szó, amelyben eleve nem volt több egy ilyen színvonalú filmnél, de az American Ultrában minden adott volt, hogy egy klasszikus mű kerekedjen belőle - ez a potenciál pedig maradéktalanul benne is ragadt. Több

Értékelés: 7.5/10
(2019. 04. 18.)
American Ultra (2015)
Megtekintés: Ilyen lesz, amikor a Bourne rejtélyt összemossák a Ha/Ver-ral. Egyszerre kőkemény akció és erős fekete humor. Akciófilm kedvelőknek alap. Több
A fiúk
Hol nézheted: Amazon Prime