BeSZERvezve (2015)

American Ultra

BeSZERvezve

John Leguizamo
Kristen Stewart

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Nagyon gyenge volt sajnos, pedig Jesse Eisenberg miatt reménykedtem kicsit. Kristen Stewart ritka rossz választás volt. Karakteresség, cselekményhiány és semmilyenke végkifejlet miatt unalmas volt. Kár volt sajnos végigülni.

indingo   2017. 05. 03.

Sok minden sántított nálam. Nem emlékszik semmire a srác......A történet, ha valaki mesélné még tetszene is, de valahogy olyan olcsó hatást keltett az egész. Egynek elment.

ArpiHajdu és Réci   2016. 07. 17.

Nem igazán tudom megmondani, hogy mire is akart kilyukadni ez a film. Se nem vígjáték, se nem akciófilm, hanem valami nagyon furcsa keverék, amely két lovat akart megülni egy fenékkel, ám ez mégsem jött össze. Az egyetlen kiemelhető dolognak az mondh... több»

Bogi87   2016. 05. 27.

Egészen szórakoztató mozi, egyszer nézhető.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Egy olyan semmilyen film. Semmi különleges, semmi extra. Egyáltalán nem emlékezetes, teljesen jellegtelen. Végül is nem rossz, de tényleg az egyik leginkább felejthető film amit valaha láttam. A filmet azoknak ajánlanám akik vagy Kristen Stewart, vagy Jesse Eisenberg rajongók. Ők talán élvezni fogják.

GedyPapa   2017. 03. 13.

Nem rossz, de nem is jó...Ez olyan egyszernézős, agykikapcsolós film, amit rögtön elfelejtesz, amint vége. A szokásos beszívós "poénok" ömlenek, emellett pedig egy kezdetleges sztori tölti ki a játékidőt..Egyszer jó, de többször ne..

7ETEDIK   2018. 01. 11.

Stewart és Eisenberg második közös filmje a Kalandpark után. Érdekes mód itt még tátott száj Alkonyat királynő is tudott színészkedni, társa pedig mindig is ebből a szerencsétlenkedő karakteréből élt meg. Tele van klisékkel, a sztori sem túl érdekfes... több»

Eisenberg és Stewart második közös filmje.

(7ETEDIK )

Promóciós fogásként a Lionsgate marihuánát ajándékozott San Diegoban a Comic Con-on azok számára, akiknek volt egészségügyi marihuána kártyájuk.

(VFTS)

Ez a második olyan filmje Jesse Eisenbergnek, amelyben felteszi azt a kérdést, hogy ő valódi ember, vagy sem. Az első ilyen A hasonmás című filmje volt.

Topher Grace és Walton Goggins második közös filmje a Ragadozók után.

Kérdés, hogy lehet-e örök drogkábulatban szuper ügynök valaki? Naná, hogy lehet, és nem is akármilyen! Csak nem szabad felébreszteni. Mert a BeSZERvezve Mike Howellje egy igazi alvóügynök! több»

A szokásos karakterét hozó Jesse Eisenberg és a meglepően jó Kristen Stewart között van kémia, intimitás, összhang — így a film végül sokkal inkább szól a szerelmi kapcsolatokban játszott különféle szerepeinkről, mint egy szmókernek hitt titkosügynök kalandjairól. több»