ArpiHajdu és Réci   2018. 06. 12.
Milyen ízt is érzünk a szánkban?

Az Éjszakai játék kapcsán rengeteg pozitív kritikát és véleményt olvastunk, s ezek alapján bátorkodtunk megnézni egy kellemes vasárnap este. Talán épp a remek kritikai fogadtatás miatt, talán más miatt, de a végén így összegeztük a látottakat: lehetséges, hogy mi néztünk valami más filmet, de az kizárt, hogy ezt az alkotást a jól sikerült vígjátékok közé soroljuk. Merthogy az Éjszakai játékban semmi sem működött azokból, amelyeket erényként emlegettek különböző írásokban. Adva van egy házaspár, amely imád a barátival különböző (társas) játékokat játszani. Egyszer csak megjelenik a színen a férj testvére, aki kiadja magát az élet császárának, s elhívja a társaságot egy különleges partira. Min... több»

Diesel   2018. 06. 05.

Egész jó lett. Végig jól szórakoztam, és kellően csavaros volt a story. Volt amit már én is soknak éreztem azért, de ettől függetlenül összességében egy jó kis humoros film lett. A szereplők játéka jó volt a két főszereplő páros szerintem nagyon össze passzolt. Tipikus amerikai film jó sok humorral, és egy néha fárasztó ám de poénos történettel. A "Denzel Washington" jelenetek iszonyatosan poénosak lettek, meg a közös kép is... :D

mamiéstöti2   2019. 02. 08.

Nagyon izgalmas és fordulatos film, szuperül alakítanak benne a színészek. Végig leköti a figyelmet, hogy most mi is a valós és mi nem az.

Szilonka   2018. 04. 06.

Jó volt ez. Egy őrült játék, egy nem normális baráti társaság és szomszéd, mindez egy éjszaka alatt. Nem lehetett tudni ki-kivel van. A Denzel Washingtonos részt imádtam.

indingo   2018. 03. 03.

Ritkán nézek vígjátékot moziban, mert ritkán készült olyan ami megérné a pénzt. Erről sok jót hallottam, úgyhogy adtam neki egy esélyt. Nem volt rossz az ötlet, de a végére már egy kicsit sok lett az agyatlan beszólás. Az egész vígjáték műfaj kifigurázása.

Jesse Plemons
Jesse Plemons
Kylie Bunbury
Kylie Bunbury
Kyle Chandler

Az Éjszakai játék nem valószínű, hogy valaha is klasszikussá válik majd, de másfél órányi kikapcsolódásra tökéletesen megfelel. 85/100 több»

Ha mindebből nem jött volna le, az Éjszakai játék képes megnevettetni az embert, ami a legfontosabb feladata egy vígjátéknak. A humora érett, de se nem (túl) tapló, se nem gyermeteg. Mondhatni olyan, amilyennek 2018-ban lennie kell. 8/10 több»

Ritka az olyan vígjáték, amiben nincsenek rossz, vagy lapos viccek is a sikerültebbek mellett, de az Éjszakai játékban nem emlékszünk egyetlen ilyenre sem. Ha pedig sorban érkeznek a (ráadásul hibátlan ütemérzékkel elővezett) poénok, akkor biztos a siker, nem igaz? Mint egy nyerő játékban. 80/100 több»

Gary Kingsbury rendőr karakterének nevét a rendező John Francis Daley felesége, Corinne Kingsbury után kapta.

(Diesel )

John Francis Daley rendező Carter néven szerepelt a filmben. Ez azért érdekes mert A Förtelmes főnökök (2011) című filmben is Carter nevű szereplőt is ő játszotta.

(Diesel )

A filmben Ryan (Billy Magnussen) egy földalatti harci klubról mesél. Az egyik "kitalálós" játék során Annie-nek, és barátainak kellene megfejtenie a feladványt ami nem más, mint Edward Norton színész. Ez nem más mint egy utalás Edward Norton a Harcosok klubja (1999) című filmre.