Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Game Night

Jesse Plemons
Jesse Plemons

uniterra   2021. 02. 10.

Ez a film egy tévedés, a feléig elkínlódtam, aztán ennyi, borzasztóan untam.

ZozArt89   2019. 05. 06.

Véresen vicces!

A 2018-as év egyik legjobb vígjátéka volt az Éjszakai játék. Manapság elég gyér stílusú vígjátékok jönnek egyre-másra. Aminek általában az a fő motívuma, hogy folyamatosan tolják az arcunkba a "poénokat", amiknél inkább letakarom a szemem, annyira kí... teljes kritika»

ArpiHajdu és Réci   2018. 06. 12.

Milyen ízt is érzünk a szánkban?

Az Éjszakai játék kapcsán rengeteg pozitív kritikát és véleményt olvastunk, s ezek alapján bátorkodtunk megnézni egy kellemes vasárnap este. Talán épp a remek kritikai fogadtatás miatt, talán más miatt, de a végén így összegeztük a látottakat: lehets... teljes kritika»

mamiéstöti2   2019. 02. 08.

Nagyon izgalmas és fordulatos film, szuperül alakítanak benne a színészek. Végig leköti a figyelmet, hogy most mi is a valós és mi nem az.

Diesel   2018. 06. 05.

Egész jó lett. Végig jól szórakoztam, és kellően csavaros volt a story. Volt amit már én is soknak éreztem azért, de ettől függetlenül összességében egy jó kis humoros film lett. A szereplők játéka jó volt a két főszereplő páros szerintem nagyon össz... több»

indingo   2018. 03. 03.

Ritkán nézek vígjátékot moziban, mert ritkán készült olyan ami megérné a pénzt. Erről sok jót hallottam, úgyhogy adtam neki egy esélyt. Nem volt rossz az ötlet, de a végére már egy kicsit sok lett az agyatlan beszólás. Az egész vígjáték műfaj kifigurázása.

Berto49   2018. 03. 15.

Őszintén sajnálom, de nekem nem jött be. Annyi dicsérő kritika és hozzászólás miatt rávettem magam ennek az amcsi akció/krimi/komédiának a megnézésére, kár volt. Nehezen indult be, aztán egy kicsit fölpörgették a cselekményt, meg sorjáztak az egyesek... több»

A film összbevétele 117 201 013 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 195 157 602 forintot termelt. A hazai mozik összesen 136 138 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Gary Kingsbury rendőr karakterének nevét a rendező John Francis Daley felesége, Corinne Kingsbury után kapta.

(Diesel)

John Francis Daley rendező Carter néven szerepelt a filmben. Ez azért érdekes mert A Förtelmes főnökök (2011) című filmben is Carter nevű szereplőt is ő játszotta.

(Diesel)

A filmben Ryan (Billy Magnussen) egy földalatti harci klubról mesél. Az egyik "kitalálós" játék során Annie-nek, és barátainak kellene megfejtenie a feladványt ami nem más, mint Edward Norton színész. Ez nem más mint egy utalás Edward Norton a Harcosok klubja (1999) című filmre.

(Diesel)

A játék mindenkiből kihozza a szenvedélyt. Rachel McAdams például azt mesélte újságíróknak, hogy ő társasjátékozás közben valóban minden másról meg tud feledkezni, és csak egyre figyel: a győzelemre. Mindez azért került szóba, mert az Éjszakai játék (Game Night, hazai bemutató: február 22.) című vígjáték egy csapat eszeveszett játékosról szól, akik már meg sem tudják különböztetni az igazi bűnt a gyilkosozástól. – Én meg a tesóim minden karácsonykor valami táblás játékot kaptunk a szüleinktől – mondta a színésznő. – Gyerekkoromban meg fiatal felnőttként is nagyon keményen nyomtam velük. De ha új vagyok egy társaságban, akkor elfojtom magamban a győzhetnéket, igyekszem szerénynek mutatkozni… mintha nem érdekelne a siker. A színésznő azt is elmesélte, hogy a filmbeli csapat a közös munkát együtt, egy játékkal töltött estével kezdte: McAdams, Jason Bateman meg a többiek játszott egy hosszú parti Clue-t: a filmben szereplő Billy Magnussen főzte a közös vacsorát. – Billy szerencsére nem szereti annyira a társasjátékokat – emlékezett Rachel McAdams. – Ő a főzésben akar mindenkit lepipálni: szóval, nagyon jól hangulatban kezdődött a forgatás. IC Press.

Nem először állt a kamerák elé együtt Jason Bateman és Rachel McAdams. Korábbi közös filmjük a 2009-es A dolgok állása volt.

Ha mindebből nem jött volna le, az Éjszakai játék képes megnevettetni az embert, ami a legfontosabb feladata egy vígjátéknak. A humora érett, de se nem (túl) tapló, se nem gyermeteg. Mondhatni olyan, amilyennek 2018-ban lennie kell. több»

Az Éjszakai játék nem valószínű, hogy valaha is klasszikussá válik majd, de másfél órányi kikapcsolódásra tökéletesen megfelel. több»

Ritka az olyan vígjáték, amiben nincsenek rossz, vagy lapos viccek is a sikerültebbek mellett, de az Éjszakai játékban nem emlékszünk egyetlen ilyenre sem. Ha pedig sorban érkeznek a (ráadásul hibátlan ütemérzékkel elővezetett) poénok, akkor biztos a siker, nem igaz? Mint egy nyerő játékban. több»