Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Éjszakai játék

(Game Night)

indingo   2018. 03. 03.

Ritkán nézek vígjátékot moziban, mert ritkán készült olyan ami megérné a pénzt. Erről sok jót hallottam, úgyhogy adtam neki egy esélyt. Nem volt rossz az ötlet, de a végére már egy kicsit sok lett az agyatlan beszólás. Az egész vígjáték műfaj kifigurázása.

Szilonka   2018. 04. 06.

Jó volt ez. Egy őrült játék, egy nem normális baráti társaság és szomszéd, mindez egy éjszaka alatt. Nem lehetett tudni ki-kivel van. A Denzel Washingtonos részt imádtam.

Berto49   2018. 03. 15.

Őszintén sajnálom, de nekem nem jött be. Annyi dicsérő kritika és hozzászólás miatt rávettem magam ennek az amcsi akció/krimi/komédiának a megnézésére, kár volt. Nehezen indult be, aztán egy kicsit fölpörgették a cselekményt, meg sorjáztak az egyesek szerinti nagyszerű poénok, nálam azonban hatástalanok maradtak. Talán a műfaji keveredés volt a hiba, meg az, hogy már megcsömörlöttem a rengeteg szövegeléstől, a szereplők szája egy másodperce sem maradt néma, ontották magukból a süket rizsát. Mindegy, nem kerültem a filmítészek és az adott filmet kedvelők uszályába. Túl fogom élni.

Bazzzsi   2018. 03. 30.

Kellett már egy ilyen film is, csodálom, hogy eddig senkinek sem jutott az eszébe. Egy őrült rohanás az egész film, sok jó poénnal és megoldással, ahol a néző sem tudja mi merre hány méter.

MMcFly2015   2018. 02. 28.

Nem mindennapi vígjáték, de a benne lévő humor igen minőségi és átgondolt. Én kitűnően szórakoztam rajta; azt az őrültséget amit elénk tárnak, megfelelő módon fűszerezték meg a bűnügyi (krimi) résszel. Tényleg röhögve lehet izgulni az egész filmen. Nincs egy logikai baki, vagy túl erőltetett karakter. A beszólások között akad rengeteg filmes poén is, ami nálam erősen betalált, viszont aki a puszta nézésével elvitte a filmet humor fronton, az a Fargo második évadában is látható Jesse Plemons. Az ő jelenetei alatt, a könnyeimet tudtam törölgetni a nevetéstől. Bátran ajánlom, aki igényes vígjátékot keres. Izgalmas - fordulatos, és ami a lényeg ez mellett végig humoros is tud maradni.

Jesse Plemons
Jesse Plemons
Kylie Bunbury
Kylie Bunbury
Filmsomnia.hu - Éjszakai játék
Az Éjszakai játék nem valószínű, hogy valaha is klasszikussá válik majd, de másfél órányi kikapcsolódásra tökéletesen megfelel. 85/100
Popcorn Project - Éjszakai játék
Ha mindebből nem jött volna le, az Éjszakai játék képes megnevettetni az embert, ami a legfontosabb feladata egy vígjátéknak. A humora érett, de se nem (túl) tapló, se nem gyermeteg. Mondhatni olyan, amilyennek 2018-ban lennie kell. 8/10

Vox.hu - Éjszakai játék
Ritka az olyan vígjáték, amiben nincsenek rossz, vagy lapos viccek is a sikerültebbek mellett, de az Éjszakai játékban nem emlékszünk egyetlen ilyenre sem. Ha pedig sorban érkeznek a (ráadásul hibátlan ütemérzékkel elővezett) poénok, akkor biztos a siker, nem igaz? Mint egy nyerő játékban. 80/100

A játék mindenkiből kihozza a szenvedélyt. Rachel McAdams például azt mesélte újságíróknak, hogy ő társasjátékozás közben valóban minden másról meg tud feledkezni, és csak egyre figyel: a győzelemre. Mindez azért került szóba, mert az Éjszakai játék (Game Night, hazai bemutató: február 22.) című vígjáték egy csapat eszeveszett játékosról szól, akik már meg sem tudják különböztetni az igazi bűnt a gyilkosozástól. – Én meg a tesóim minden karácsonykor valami táblás játékot kaptunk a szüleinktől – mondta a színésznő. – Gyerekkoromban meg fiatal felnőttként is nagyon keményen nyomtam velük. De ha új vagyok egy társaságban, akkor elfojtom magamban a győzhetnéket, igyekszem szerénynek mutatkozni… mintha nem érdekelne a siker. A színésznő azt is elmesélte, hogy a filmbeli csapat a közös munkát együtt, egy játékkal töltött estével kezdte: McAdams, Jason Bateman meg a többiek játszott egy hosszú parti Clue-t: a filmben szereplő Billy Magnussen főzte a közös vacsorát. – Billy szerencsére nem szereti annyira a társasjátékokat – emlékezett Rachel McAdams. – Ő a főzésben akar mindenkit lepipálni: szóval, nagyon jól hangulatban kezdődött a forgatás. IC Press.

Nem először állt a kamerák elé együtt Jason Bateman és Rachel McAdams. Korábbi közös filmjük a 2009-es A dolgok állása volt.

Rachel McAdams és Michael Cyril Creighton második közös filmje a 2015-ös Sptolight után.