Beépített szépség 2: Csábítunk és védünk (2005)

Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous

petraszab   2020. 01. 11.

Az első rész színvonalát hozta a film, a poénok most is ütősek. Többször nézhető film.

indingo   2019. 05. 13.

Szórakoztató, könnyed és humoros, aki kedvelte az első részt ebben sem fog csalódni Sandra Bullock miatt mindenképpen jól fog szórakozni aki ebben a részben kap egy fantasztikus partnert is Regina Kinget.

rbernadett   2015. 10. 17.

Nem olyan jó, mint az első rész, de Regina King nagyon sokat javít rajta, meg aztán bőven van benne, amin a hasamat fogtam a nevetéstől. Még jöhet! :)

dailyfilmsan   2019. 01. 24.

Feminim film a nagyfiúk világába kalaúzol el. Ez a film különlegessége, hogy minden ami amúgy férfias és társadalmilag nőként hátrányos helyzetből induló azt főhősünk nőiesíti. Jellemfejlődés van nem is kicsi néhol erőltetett is de a végeredmény levonásában nem gátol. Snadra Bullock második Gracie Heart szereplése szerintem nem marad el az első részben megismerttől.

TomÁcs   2018. 04. 14.

SB ismét remekül hozta a karaktert. Új társait is kapott, akivel az elején sok nézeteltérése volt, de utána rendeződik a helyzet. Története humoros és látványos.

VvV   2019. 10. 30.

Talán jobb, mint az előző rész. A feka csaj jó karakter volt, adott egy kis fellendülést a történetnek.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Nagyon jó vígjáték. Az első részt is szerettem, de Sandra Bullock karakterét itt még jobban fejlesztették, de úgy hogy azért önmaga maradt és ez nagyon tetszett. Az emberrablós dolog kicsit fura volt, de végül a vidámparki hajóból való kiszabadításával teljessé vált a kép. Mindenképpen érdemes megnézni legalább egyszer.

Világszerte 101 millió dollár bevételt hozott a film.

(dailyfilmsan)

Dolly Parton saját magát alakítja a filmben, ahogyan a Philbin testvérek is.

(dailyfilmsan)

Sandra Bullock nem csak főszereplője hanem producere is a filmnek.

(dailyfilmsan)

A Castle Rock Enterainment stúdió 70. forgalmazott filmje.