Beépített szépség

Miss Congeniality
Michael Caine
Candice Bergen
Sandra Bullock

Egy terrorista tartja rettegésben a környéket. Legújabb célpontjai a szépségverseny döntősei. Az FBI fura ötlettel áll elő, beépítik az egyik női ügynöküket a versenyzők közé. Választásuk a nem túl nőies Grace-re (Sandra Bullock) esik. A hölgy mozgása férfias, nevetése röfögős, sőt,… Több

Premier (HU): 2001.04.12.

2023.01.02 JRD

Szokványos történet, jó színészekkel. Némi poén, édes vihogás, fürdőruhás lányok, Sandra Bullock, Michael Caine, no meg a Világbéke! Könnyed kikapcsolódás. Többször is simán megnézhető. De nézd meg és majd eldöntöd. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.05.02 indingo

Remek kis film, imádtam benne Sandra Bullockot. Jobb színésznőt el se tudnék képzeli a főszerepre. A film picit bemutat a szépségversenyeknek is és remek vígjáték is egyben.

Hozza az átlagot,kikupálták Bullockot,raktak bele egy pár poént,vicces szituációt,de úgy nagyjából el is meséltem a filmet.Egyszer nézős!Még Michael Caine sem tudja igazán megmenteni a produkciót.

2017.07.17 Deku

Elég jópofa kis vígjáték ez tele aranyos, nem vulgáris poénokkal. Előnye, hogy még mind a mai napig leköti az embert ha megy a tévében. Mindenképp megéri megnézni egyszer.

2015.10.17 rbernadett

Üdítő komédia a sok ízléstelen vígjáték után. Sandra Bullock, Michael Caine... nem is kell több egy jó vígjátékhoz, ezt most is bebizonyították. Imádom.

106,8 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

A film költségvetése 40 millió dollár volt.Szerző: LionelMessi10

A Szívek szállodája sztárja, Edward Herrmann játszotta volna egy cameo szerep erejéig Gracie édesapját. A jelenetet azonban kivágták, ám az eredeti trailerbe belekerült.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Gracie híressé vált mondata, amikor Michael Caine tanítgatni próbálja az utcán, és majdnem elüti egy autó: "I'm gliding here" (magyarra úgy fordították, hogy "Épp suhanok"), az Éjféli Cowboy című film klasszikus mondatából ered: "I'm walking here".Szerző: ArpiHajdu és Réci