D.E.B.S. - Kémcsajok

D.E.B.S. - Kémcsajok

D.E.B.S.

A D.E.B.S. egy dögös kém-kommandó szigorúan szuperminiben. Kopog a tűsarkú, ropog a sortűz. A szupermodelleknek álcázott alakulat éppen az alvilág királynője, Lucy Diamond után szaglászik, mikor legjobb ügynökük, a dögös Amy Bradshaw rejtélyes körülmények között eltűnik. A forró nyomokat követő csajoknak eszük be sem jut, hogy Amy talán nem is igazán akar kiszabadulni?

Premier (HU): 2005.07.27.
Jimmi Simpson
Devon Aoki
Jill Ritchie
Devon Aoki
Geoff Stults

2019.07.26 Ms. Akárki

Butus kis film, de nekem tetszett régen. Kicsit Charlie angyalai utánérzete van a filmnek és tetszett, hogy ennyi erős női karaktert raktak a filmbe. Klasszikus tinifilm megannyi szerelmi szállal és persze a jó győz, hamár egy tinifilmről beszélünk.

2017.01.22 ArpiHajdu és Réci

Hát nem nagyon tudom minek nevezni ezt a filmet. Vígjátéknak nem felel meg, mert nem igazán vicces, az akciófilmtől nagyon távoll áll, hiszen lássuk be, miniszoknyás kiscsajok próbálják magukat profi kémeknek kiadni, a drámai vonulat pedig csak annyi... Több

2015.02.10 attyla999

Nagyon egy bugyuta semmit mondó filmnek mondanám. Nincs benne semmi humor. Csak egy film, nekem egyáltalán nem tetszett.

A film összbevétele 96 793 dollár volt (imdb.com).

Az Amy és Lucy között zajló szex jelenetet kétszer vették fel. A filmben az először fölvett verzió látható, ugyanis, ami utólag készült az túl erotikusra sikerült (ezt csak a DVD extrái között láthatjuk).Szerző: ArpiHajdu és Réci

A fiú, aki Dominique ágyában van, amikor Max rászól, hogy nem fogadhat férfiakat, a valóságban is randizott Devon Aoki-val a forgatás alatt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A valóságban Devon Aoki nem dohányzik (karaktere, Dominique ellentétben láncdohányos), így a film forgatása alatt a színésznő nagyon szenvedett, hogy cigiznie kell, hiába szívott gyógynövényekből készült cigarettát.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Jordana Brewster eredetileg Amy Bradshaw szerepét szerette volna eljátszani, azonban a rendezőnő Ludy Diamond szerepét osztotta rá. Szerző: rbernadett