Ananász expressz (2008)

Pineapple Express

Szilonka   2020. 02. 05.

Én James Francot jobban szeretem komolyabb filmekben. Ez elég katyvasz történetű filmecske, max egyszer nézős.

indingo   2017. 06. 28.

Nem értem James Francot miért vállal el ilyen borzasztó filmeket. Tudom Seth nagy barátja, de ez a film siralmas. A története rém gyenge és az eszetlen párbeszédekről, amik nem is humorosak ne is beszéljünk.

ArpiHajdu és Réci   2016. 07. 10.

Én nagyon jól szórakoztam ezen a filmen, egy vérbeli korhatáros vígjáték. James Franco és Seth Rogen párosa elképesztő. A poénok nagyon tetszettek, a történet egyes pontjai pedig már-már az abszurditásba hajlottak, amellyel szintén elnyerte a tetszésemet. Úgy tudom tervben van a második rész is, én nagyon várom.

Deku   2017. 12. 21.

Az első pár percben már meg is vett magának ez a film. Nagyon könnyen megkedveli az ember a karaktereket benne és a történet színvonala is igazán elbűvölő, magával ragadó. Nem hiszem, hogy bárki is veszítene vele.

Diesel   2018. 02. 27.

Kedvenc vígjátékom. Évente meg kell néznem 4x annyira szeretem ez a filmet. A történet jól felépített és rendkívül szórakoztató. A karakterek iszonyatosan jók benne. James Franco és Seth Rogen kiváló érzékkel dolgoznak együtt és az összes filmjükben ... több»

HercegPeter   2019. 03. 03.

Tipikusan, egyetemistáknak való film, mikor úgy döntötök, hogy nem mentek be a dögunalmas előadásra, inkább csináltok helyette valami "hasznosabbat". A két főszereplőre a legkisebb panaszunk sem lehet, tökéletesen adják az agyatlan, betépett gyökerek... több»

dailyfilmsan   2019. 07. 17.

Gagyi drogos film amiben az össze beszívós klisé szerepel. Sajnos ez a fajta szélsőség számomra nem szórakoztató. Nekem nem tetszett, többször is próbálkoztam a filmmel de nem sikerült megszeretnem.

A filmben James Franco karaktere (Saul) drogkereskedő, és súlyos marihuána függő. A való életben James Franco nem él marihuánával.

(Diesel)

Kevin Corrigan, és Ken Jeong a Balfékek (2009) című filmben is együtt szerepeltek.

(Diesel)

Az eredeti forgatókönyvben Dale barátnője, Angie felnőtt volt, és erős érett üzletasszony éles ellentétben tróger barátjával.

(Diesel)

A filmben a "fuck" szót, és annak változatait 180-szor használják.

(Diesel)

Saul nagymamája eredetileg nem szerepelt a forgatókönyvben. Teljes mértékben James Franco ötlete volt szerinte vicces lenne a filmben egy kábítószer-kereskedőjének nagymamája.

(Diesel)

A film egyik jelentében James Franco túlzottan önfeledt volt, és valóban belerohant a fába. Valósághű lett a jelenet, de ára is volt mivel James Franco megsérült összesen három öltést kapott.

(Diesel)

Ez a film az első marihuána témájú vígjáték, amely világszerte több mint százmillió dollárt kaszált.

(Diesel)

A film végén látható közösen étkező jelenet nem volt a forgatókönyvben. A szereplők rögtönözték a helyszínen.

(Diesel)

Ez Seth Rogen és James Franco első közös filmje.

(SethFranco)

A film folytatásának trailerét Rogen és Franco megcsinálta egy későbbi közös filmjében, az Itt a végében, ám a folytatás nem készült el.

(SethFranco)