Az interjú (2014)

Evan Goldberg
Randall Park
Evan Goldberg

elekm90   2021. 01. 21.

Szeretem a Franco-Rogen páros filmjeit, de ez most nem sikerült annyira. Voltak benne jó dumák, Franco alakítása is tetszett, de kicsit túl van tolva benne az idétlenkedés.

Diesel   2018. 02. 27.

Nemzetközi balhés film. Egyszerűen zseniális vígjáték. Már a film borítója is komolyan megnevettetett. A sok negatív kritikát nem is értem esküszöm. A történet nagyon jól felépített és végig szórakoztató. Poénok terén tényleg van azért túlzás, de ett... több»

indingo   2017. 12. 24.

Sokkal rosszabbra számítottam. Egy-két poén azért ült. A Kathy Perrys rajongás, a a sárga csíkos kutya, meg a bénázások tetszettek. A végén a sok ujjleharapás béna volt.

GedyPapa   2017. 03. 13.

Szerintem nagyon vicces volt. Engem kikapcsolt és nagyokat nevettem rajta. Mi történik, hogyha a világ legelzártabb emberével tudsz találkozni és vajon milyen is ő? Szituációs komédia volt a javából. Helyenként alpári, de még ezt is elnéztem, hisz nagyon kiváló.

Szilonka   2019. 07. 29.

Beteg egy film, az biztos. Bevállalós a sztori, én a karaktereket is bírtam.

Norbert93   2018. 09. 12.

Kellően merész és abszurd vígjáték. A poénok ülnek, bár sokszor éreztem benne némi propagandát, amit nem szeretek. Ettől függetlenül a film szórakoztató maradt és kikapcsolódást nyújtott.

harnas1207   2018. 12. 17.

Felemás film volt. Nagyon jó témáról szól és kilóg a béna vígjátékok sorából, de a viccek nagy része nem üt. Sőt! Egyszer nézhető de nem több.

A filmet Amerikában és Észak-Koreában is betiltották.

(SethFranco)

A filmhez több előzetes is készült, melyekben hírességek adnak interjút, például Orlando Bloom és Zac Efron.

(SethFranco)

Amerikában kiszivárgott a film, ami miatt be sem mutatták a mozikban.

(SethFranco)

2014. június 25-én az észak-Koreai kormány hivatalos választ adott a film előkészületeire, amiben a filmet "kegyetlen terrormerényletnek" minősíti szeretett vezérük ellen, amit semmilyen módon nem fognak tolerálni.

(ps)

Ez a rendezőpáros második közös filmje.

(ps)

Egy film, ami miatt hackertámadás érte a Sonyt. Egy film, amelynek kapcsán magas rangú politikusok és sztárok feszültek egymásnak. Egy film, ami nem érdemli meg, hogy ennyit foglalkozzanak vele. több»