Az interjú (2014)

The Interview

Az interjú

Diesel   2018. 02. 27.

Nemzetközi balhés film. Egyszerűen zseniális vígjáték. Már a film borítója is komolyan megnevettetett. A sok negatív kritikát nem is értem esküszöm. A történet nagyon jól felépített és végig szórakoztató. Poénok terén tényleg van azért túlzás, de ettől a színész párostól már megszokhattuk volna. Nem hiába amelyik filmben James Franco és Seth Rogen páros felbukkan ott kő kövön nem marad. Igazi vérbeli vígjáték ahol szem nem marad szárazon. Már a film eleje is poénos és ez a lendület egészen a végéig eltart szerencsére. (.."Kéz a kézben elsétálunk a naplementében") Érdemes megnézni! :D

indingo   2017. 12. 24.

Sokkal rosszabbra számítottam. Egy-két poén azért ült. A Kathy Perrys rajongás, a a sárga csíkos kutya, meg a bénázások tetszettek. A végén a sok ujjleharapás béna volt.

GedyPapa   2017. 03. 13.

Szerintem nagyon vicces volt. Engem kikapcsolt és nagyokat nevettem rajta. Mi történik, hogyha a világ legelzártabb emberével tudsz találkozni és vajon milyen is ő? Szituációs komédia volt a javából. Helyenként alpári, de még ezt is elnéztem, hisz nagyon kiváló.

Szilonka   2019. 07. 29.

Beteg egy film az biztos. Bevállalós a story én a karaktereket is bírtam.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Elég beteg elgondolás, sok helyen kifejezetten idegesítőek a karaktere és a párbeszédek. Sok az obszcén megmozdulás, de valahogy még is működik a dolog. 4 pont.

Randall Park
Diana Bang
Lizzy Caplan
Evan Goldberg
Randall Park
Evan Goldberg

Egy film, ami miatt hackertámadás érte a Sonyt. Egy film, amelynek kapcsán magas rangú politikusok és sztárok feszültek egymásnak. Egy film, ami nem érdemli meg, hogy ennyit foglalkozzanak vele. több»

A filmet Amerikában és Észak-Koreában is betiltották.

(SethFranco)

A filmhez több előzetes is készült, melyekben hírességek adnak interjút, például Orlando Bloom és Zac Efron.

(SethFranco)

Amerikában kiszivárgott a film, ami miatt be sem mutatták a mozikban.