Az interjú

Lizzy Caplan
Evan Goldberg
Randall Park
Evan Goldberg

Dave Skylark (James Franco) és Aaron Rapoport (Seth Rogen) egy népszerű tv-show fő munkatársai. A tudomásukra jut, hogy a rettegett Észak-Koreai diktátor, Kim Jong-un (Randall Park) műsoruk nagy rajongója. A showmanek népszerűségének jót tenne egy interjú a diktátorral. Úgy döntenek, hogy… Több

Forgatókönyvíró: Dan Sterling, Seth Rogen, Evan Goldberg
Premier: 2014.12.11.

2024.03.06 Jocpappa

Újranézve már nem olyan vicces, mint annak idején csutkára beszívva (bár mi is lehetne olyan vicces...), de így is kiemelkedő vígjáték. Kim és James Franco első találkozásán már sírva röhögtem. A Kimet alakító színész eleve vicces, már ránézésre is. ... Több

2018.02.27 Diesel

Nemzetközi balhés film. Egyszerűen zseniális vígjáték. Már a film borítója is komolyan megnevettetett. A sok negatív kritikát nem is értem esküszöm. A történet nagyon jól felépített és végig szórakoztató. Poénok terén tényleg van azért túlzás, de ett... Több

2017.12.24 indingo

Sokkal rosszabbra számítottam. Egy-két poén azért ült. A Kathy Perrys rajongás, a a sárga csíkos kutya, meg a bénázások tetszettek. A végén a sok ujjleharapás béna volt.

2017.03.13 GedyPapa

Szerintem nagyon vicces volt. Engem kikapcsolt és nagyokat nevettem rajta. Mi történik, hogyha a világ legelzártabb emberével tudsz találkozni és vajon milyen is ő? Szituációs komédia volt a javából. Helyenként alpári, de még ezt is elnéztem, hisz nagyon kiváló.

2020.05.06 Timon

Itt telt be a Seth Rogen pohár. Nem láttam tőle olyan sok filmet ugyan, de a stílus, amit itt képvisel a kompániájával, az idegesítően siralmas és fájdalmas. Annyira kínos volt ez, hogy most a látvány sem tudott menteni semmit. 10/1,4

A filmet Amerikában és Észak-Koreában is betiltották.Szerző: SethFranco

A filmhez több előzetes is készült, melyekben hírességek adnak interjút, például Orlando Bloom és Zac Efron.Szerző: SethFranco

Amerikában kiszivárgott a film, ami miatt be sem mutatták a mozikban.Szerző: SethFranco

2014. június 25-én az észak-Koreai kormány hivatalos választ adott a film előkészületeire, amiben a filmet "kegyetlen terrormerényletnek" minősíti szeretett vezérük ellen, amit semmilyen módon nem fognak tolerálni.Szerző: ps

(2015. 05. 24.)
A diktátor, aki Katy Perryt énekelt
Egy film, ami miatt hackertámadás érte a Sonyt. Egy film, amelynek kapcsán magas rangú politikusok és sztárok feszültek egymásnak. Egy film, ami nem érdemli meg, hogy ennyit foglalkozzanak vele. Több