Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Az interjú (2014)

The Interview

elekm90   2021. 01. 21.

Szeretem a Franco-Rogen páros filmjeit, de ez most nem sikerült annyira. Voltak benne jó dumák, Franco alakítása is tetszett, de kicsit túl van tolva benne az idétlenkedés.

Diesel   2018. 02. 27.

Nemzetközi balhés film. Egyszerűen zseniális vígjáték. Már a film borítója is komolyan megnevettetett. A sok negatív kritikát nem is értem esküszöm. A történet nagyon jól felépített és végig szórakoztató. Poénok terén tényleg van azért túlzás, de ett... több»

indingo   2017. 12. 24.

Sokkal rosszabbra számítottam. Egy-két poén azért ült. A Kathy Perrys rajongás, a a sárga csíkos kutya, meg a bénázások tetszettek. A végén a sok ujjleharapás béna volt.

GedyPapa   2017. 03. 13.

Szerintem nagyon vicces volt. Engem kikapcsolt és nagyokat nevettem rajta. Mi történik, hogyha a világ legelzártabb emberével tudsz találkozni és vajon milyen is ő? Szituációs komédia volt a javából. Helyenként alpári, de még ezt is elnéztem, hisz nagyon kiváló.

Szilonka   2019. 07. 29.

Beteg egy film, az biztos. Bevállalós a sztori, én a karaktereket is bírtam.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Elég beteg elgondolás, sok helyen kifejezetten idegesítőek a karaktere és a párbeszédek. Sok az obszcén megmozdulás, de valahogy még is működik a dolog. 4 pont.

VvV   2018. 10. 29.

Nagyon beteg, de a két főszereplőtől mit vár az ember. Nem is értem hogy lehet ilyen storyt kitalálni.

Randall Park
Lizzy Caplan
Evan Goldberg
Randall Park
Evan Goldberg

A filmet Amerikában és Észak-Koreában is betiltották.

(SethFranco)

A filmhez több előzetes is készült, melyekben hírességek adnak interjút, például Orlando Bloom és Zac Efron.

(SethFranco)

Amerikában kiszivárgott a film, ami miatt be sem mutatták a mozikban.

(SethFranco)

2014. június 25-én az észak-Koreai kormány hivatalos választ adott a film előkészületeire, amiben a filmet "kegyetlen terrormerényletnek" minősíti szeretett vezérük ellen, amit semmilyen módon nem fognak tolerálni.

(ps)

Ez a rendezőpáros második közös filmje.

(ps)

Egy film, ami miatt hackertámadás érte a Sonyt. Egy film, amelynek kapcsán magas rangú politikusok és sztárok feszültek egymásnak. Egy film, ami nem érdemli meg, hogy ennyit foglalkozzanak vele. több»