Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Kicsikém - Sir Austin Powers 2 (1999)

Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Általánosságban imádom a kicsit zakkant filmeket, vígjátékokat, de ez már kicsit nekem is sok volt. Inkább gyerekfilm, vagy tinifilm ez. Nemigen lehet komolyan venni a történetet és ez a hugyharsány látványvilág...

MMcFly2015   2017. 07. 04.

Austin Powers kifújt az első résszel. Ez a második már izzadságszagú, erőltetett folytatás, aminek annyi értelme sincs mint az előbbinek. Ott még egy kerek (őrült) történetet láttam a maga időutazós baromságával, de itt!? Annyi a történet, hogy ellop... több»

Attila G.   2019. 03. 19.

Kánonban nem csak énekelni lehet

A VOX mozimagazin jóvoltából premier előtt láthattam a filmet a Pólus Center Mozi nagy termében. Már-már izgatottan vártam azt az estét; annak ellenére, hogy a film első részéről lemaradtam, bár fontolgattam a megtekintését – azóta természetesen bepó... teljes kritika»

fagitta   2015. 08. 15.

Jó kis pörgős vígjáték, vicces, frappáns jelenetekkel, jó humorral, ahol nem maga a sztori, hanem a kivitelezés a lényeg. Kikapcsol, felpörget, megnevettet

Pillcsi   2015. 07. 29.

Nem éreztem viccesnek a vicceket, és igazán kalandosnak a történéseket.Mike Myers hát egyszerűen falra tudok mászni tőle,nagyon irritáló egy színész számomra és épp ezért nem is szereti annyira a filmjeit,de úgy gondoltam adok neki egy esélyt,kár volt.

ZsoltSon   2016. 05. 28.

Igazi klasszikus, az összes poén a monyótól kezdve, az Alan Parsons Projectig megéri a pénzét. Bármennyire őrült is az egész, azért még mindig az egyik legjobb darabja a kétezres évek eleji vígjátékoknak, amikor talán az utolsó jó vígjátékok készültek, azóta eléggé lehanyatlott az ipar.

tomvétsz   2015. 07. 13.

Abszolút a csúcsa az egész szériának, akárhányszor meg tudnám nézni. Mike Myers fantasztikus, bár persze érthető, hogy van akinek nem annyira jön be ez a típusú humor, de annak meg nem kell megnéznie. Aki viszont szereti ezt a műfajt, annak garantált szórakozás.

Mike Myers a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

A New Line Cinema stúdió 10. legtöbbet profitáló filmje.

A filmben Austin Powers 1969 május 25-be utazik vissza az időben. Mike Myers 1963. május 25-én született.

(kázsé)

Mikor a filmet bemutatták Dél-Koreában, az előző rész csak illegálisan volt elérhető videokazettán, de a mozik sosem vetítették.

(kázsé)

Több mint hét órába telt, hogy Mike Myers belebújjon a Dagi Dög jelmezbe.

(kázsé)

Mikor Austin és Felicity az angol vidéken hajtanak át, Austin megjegyzi, hogy a táj semmiben sem hasonlít Dél-Kaliforniára. Természetesen az egész filmet Kaliforniában forgatták. Mike Myers improvizálta a jelenetet.

(kázsé)

A film az első héten több bevételt hozott, mint a Szőr Austin Powers: Őfelsége titkolt ügynöke összesen.

(kázsé)

A film egy korai trailerében a narrátor azt mondja: "Ha csak egy filmet nézel meg ezen a nyáron, az legyen a Star Wars: Baljós árnyak. De ha kettőt, akkor nézd meg a KicsiKÉM - Sir Austin Powers 2-t is".