Nekem 8 (1997)

Nothing to Lose

PadmeAmidala   2021. 04. 28.

Nagyon vicces és jó a története, bár kicsit egyszerű, de itt nem ez a lényeg. Tim Robbins nagyon jó, de Martin Lawrence is. Kár, hogy nem ismerik olyan sokan. 9/10

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Vicces film, Martin Lawrence a 90-es évek Kevin Hartja. Szórakoztató akcióvígjáték.

Puncs   2019. 03. 30.

Jó kis vígjáték, a két nagyon ellentétes karakterből adódó helyzetkomikumok nagyon szórakoztatók. A két karakter remek ellenpontja egymásnak. Kialakul köztük egy baráti összetartozás a bőrszín és a társadalmi különbségek ellenére is. Tele van egy cso... több»

indingo   2017. 11. 15.

Összességében nem volt rossz a film, tetszett a története. Tim Robbins nagy kedvencem. Martin Lawrence szinkronja borzalmas volt, idegesített. Sok jó poén volt benne.

Deku   2017. 08. 29.

Nagy kedvence a többségnek ez a film, de nekem egyáltalán nem jött be. Valahogy nagyon rossz érzést váltott ki belőlem. Egy percét se tudtam szeretni. Nagyon gyenge lábakon állt.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 30.

A nyugodt és nagy fehér, meg az izgága balfék fekete. Teljesen különbözőek, de itt nagyon jól sikerült összecsiszolódniuk. Nem minden jelenetét élveztem, de összességében a jobbak közé tartozik. Tim Robbins és Martin Lawrence, korunk két komikusa elszórakoztat minket.

Berto49   2016. 12. 08.

Azelőtt sokkal toleránsabb voltam a filmekkel, mert ma például eszem ágába sem jutna ezt a filmet megőrizni, de annak idején lemezre írtam. Vígjáték, szereplői Tim Robbins (szokatlan ilyen szerepben, Rátóti a szinkronhangja) és Martin Lawrence, akit ... több»

A filmben táncoló biztonsági őr a film rendezője.

(Puncs)

11,5 millió dolláros költségvetésű film, ami 44,5 millió dollárt hozott.

(LionelMessi10)

Martin Lawrence filmbeli karakterének a neve nem derül ki az első 50 percben.

(VFTS)