Nekem 8

Nekem 8

Nothing to Lose
elekm90

Nicket a felesége megcsalta a főnökével. Később egy autótolvaj fegyvert nyom Nick fejéhez, de a férfi rálép a gázpedálra. A közös kalandok - rablás, betörés, vakmerő vezetés, bosszú - után barátok… Több

Premier (HU): 1997.08.28. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.08.26 Ergit

Ebben a jó kis vígjátékban mi a kaland, arról nincs fogalmam, de, hogy rendhagyóan jó film, az biztos!

2016.08.05 mamiéstöti2

Vicces film, Martin Lawrence a 90-es évek Kevin Hartja. Szórakoztató akcióvígjáték.

2019.03.30 Puncs

Jó kis vígjáték, a két nagyon ellentétes karakterből adódó helyzetkomikumok nagyon szórakoztatók. A két karakter remek ellenpontja egymásnak. Kialakul köztük egy baráti összetartozás a bőrszín és a társadalmi különbségek ellenére is. Tele van egy cso... Több

2017.11.15 indingo

Összességében nem volt rossz a film, tetszett a története. Tim Robbins nagy kedvencem. Martin Lawrence szinkronja borzalmas volt, idegesített. Sok jó poén volt benne.

A nyugodt és nagy fehér, meg az izgága balfék fekete. Teljesen különbözőek, de itt nagyon jól sikerült összecsiszolódniuk. Nem minden jelenetét élveztem, de összességében a jobbak közé tartozik. Tim Robbins és Martin Lawrence, korunk két komikusa elszórakoztat minket.

A filmben táncoló biztonsági őr a film rendezője.Szerző: Puncs

11,5 millió dolláros költségvetésű film, ami 44,5 millió dollárt hozott.Szerző: LionelMessi10

Martin Lawrence filmbeli karakterének a neve nem derül ki az első 50 percben.Szerző: VFTS