Johnny English újratöltve

Johnny English újratöltve

Johnny English Reborn
Rosamund Pike
Rowan Atkinson

A különc titkos ügynök visszatér, hogy újra megmentse a világot és persze megnevettessen minket. Az MI7 Ázsiában tevékenykedő esetlen ügynökét ezúttal arra kérik fel, akadályozzon meg egy merényletet a kínai vezető ellen a világkonferencián, mivel ez az eset világméretű katasztrófát idézne elő.… Több

Rendező: Oliver Parker
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2011.09.15.

2023.04.26 Rics

Mr. Bean örök kedvenc, nem állt neki rosszul ez a szerep sem.

2018.10.30 Artemisia

Maga a sztori a szokásos , kémfilmekre, krimikre jellemző felállással indul, és úgy is folytatódik - rengeteg humorral és vicces helyzetkomikummal megfűszerezve. Talán Gillian Anderson-nak juttathattak volna több és velősebb szerepet, erősebb karakt... Több

2019.08.17 indingo

Az első rést valóban jobb volt, de Rowan Atkinson igazából bármit csinál az vicces. Ez is egy őrült történet, jó poénokkal.

2019.01.21 Thibo84

Nálam, az első részhez képest nagy fejlődést mutatott a második rész. Végre voltak benne olyan poénos elemek, amiken jókat derültem.

2017.10.14 Deku

Kicsit már unalmasak az ilyen Rowan Atkinson-os filmek. Nekem nem jött be. Ez a film legnagyobb sajnálatomra nem tetszett. Hiányzott belőle valami ami miatt kedvelhetővé vált volna, nem volt benne semmi izgalom. A legcsekélyebb érdekesség se volt meg benne.

Rowan Atkinson lánya, Lily Atkinson szerepel egy jelenetben, ő az a robogós lány, akinek a sisakját English ellopja, amikor kerekesszékkel menekül.Szerző: stevepisti

Ben Miller, aki az első filmben English segédjét játszotta, megjelent volna a filmben, de a jelenetét kivágták.Szerző: kázsé

A filmet eredetileg 2006-ban forgatták volna, de Rowan Atkinson inkább a Mr. Bean nyaral c. filmet kezdte el forgatni akkor.Szerző: kázsé

Philbyt, a macskát a híres angol-szovjet kettős ügynök csapat, a Cambridge-i Ötök egyik tagjáról nevezték el.Szerző: kázsé

Gen V
Ki az az Erin Carter?