Johnny English újratöltve (2011)

Johnny English Reborn

Rosamund Pike
Rowan Atkinson

TomÁcs   2020. 09. 03.

Minden poénnak a fele igaz. Az angol titkosszolgálat valóban ilyen volna? Atkinson most is zseniális, megunhatatlan. A kor is jót tett neki.

indingo   2019. 08. 17.

Az első rést valóban jobb volt, de Rowan Atkinson igazából bármit csinál az vicces. Ez is egy őrült történet, jó poénokkal.

Artemisia   2018. 10. 30.

Maga a sztori a szokásos , kémfilmekre, krimikre jellemző felállással indul, és úgy is folytatódik - rengeteg humorral és vicces helyzetkomikummal megfűszerezve. Talán Gillian Anderson-nak juttathattak volna több és velősebb szerepet, erősebb karakt... több»

Thibo84   2019. 01. 21.

Nálam, az első részhez képest nagy fejlődést mutatott a második rész. Végre voltak benne olyan poénos elemek, amiken jókat derültem.

Deku   2017. 10. 14.

Kicsit már unalmasak az ilyen Rowan Atkinson-os filmek. Nekem nem jött be. Ez a film legnagyobb sajnálatomra nem tetszett. Hiányzott belőle valami ami miatt kedvelhetővé vált volna, nem volt benne semmi izgalom. A legcsekélyebb érdekesség se volt meg benne.

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Imádom Rowan Atkinson-t így borítékolható volt, hogy ez a film is levesz a lábamról. Szeretem az elmebeteg és debil humorát a Johnny English filmeknek. Nem kell sokat várni a filmtől, de ha valami igazán jó és vicces kikapcsolódásra vágyunk akkor ez a tökéletes film.

szd91   2015. 07. 26.

Rowan Atkinson számomra mindig Mr Bean marad, ugyanakkor képes kitörni a szerepből. de mégis marad ugyanolyan gyagyás, őrült, dilis. Neki ez a szerep áll jól.

Rowan Atkinson lánya, Lily Atkinson szerepel egy jelenetben, ő az a robogós lány, akinek a sisakját English ellopja, amikor kerekesszékkel menekül.

(stevepisti)

Ben Miller, aki az első filmben English segédjét játszotta, megjelent volna a filmben, de a jelenetét kivágták.

(kázsé)

A filmet eredetileg 2006-ban forgatták volna, de Rowan Atkinson inkább a Mr. Bean nyaral c. filmet kezdte el forgatni akkor.

(kázsé)

Philbyt, a macskát a híres angol-szovjet kettős ügynök csapat, a Cambridge-i Ötök egyik tagjáról nevezték el.

(kázsé)

Rowan Atkinsont egy ismeretlen betegség támadta meg, ezért a forgatást el kellett halasztani.