Johnny English újratöltve

Johnny English Reborn

2023.04.26 Rics

Mr. Bean örök kedvenc, nem állt neki rosszul ez a szerep sem.

2018.10.30 Artemisia

Maga a sztori a szokásos , kémfilmekre, krimikre jellemző felállással indul, és úgy is folytatódik - rengeteg humorral és vicces helyzetkomikummal megfűszerezve. Talán Gillian Anderson-nak juttathattak volna több és velősebb szerepet, erősebb karakt... Több

2019.08.17 indingo

Az első rést valóban jobb volt, de Rowan Atkinson igazából bármit csinál az vicces. Ez is egy őrült történet, jó poénokkal.

2019.01.21 Thibo84

Nálam, az első részhez képest nagy fejlődést mutatott a második rész. Végre voltak benne olyan poénos elemek, amiken jókat derültem.

2017.10.14 Deku

Kicsit már unalmasak az ilyen Rowan Atkinson-os filmek. Nekem nem jött be. Ez a film legnagyobb sajnálatomra nem tetszett. Hiányzott belőle valami ami miatt kedvelhetővé vált volna, nem volt benne semmi izgalom. A legcsekélyebb érdekesség se volt meg benne.

2019.05.26 Ms. Akárki

Imádom Rowan Atkinson-t így borítékolható volt, hogy ez a film is levesz a lábamról. Szeretem az elmebeteg és debil humorát a Johnny English filmeknek. Nem kell sokat várni a filmtől, de ha valami igazán jó és vicces kikapcsolódásra vágyunk akkor ez a tökéletes film.

2015.07.26 szd91

Rowan Atkinson számomra mindig Mr Bean marad, ugyanakkor képes kitörni a szerepből. de mégis marad ugyanolyan gyagyás, őrült, dilis. Neki ez a szerep áll jól.

2015.01.28 london2012

Jó kis szombat esti családi vígjáték. Vicces szórakoztató történet és remek alakítás. ****

2020.09.03 TomÁcs

Minden poénnak a fele igaz. Az angol titkosszolgálat valóban ilyen volna? Atkinson most is zseniális, megunhatatlan. A kor is jót tett neki.

2016.04.15 irongozu

Kb olyan érzésem volt, mintha egy jó és egy rossz forgatókönyvírója is lett volna a filmnek. Az egyik gondoskodott a valóban ütős kis poénokról, a másik a kínosakról. Az egyik papírra vitte a film működőképes akciójeleneteit, a másik a szükségtelen, arcra esős gegeket.

2015.03.26 Galway

Ez az ember annyira őrült, hogy az már fáj ;) Nagyon vicces film, mindenkinek ajánlom, aki valami könnyed kikapcsolásra vágyik. Hiába Johnny English, ő mindig Mr. Bean marad.:)

2015.03.28 fagitta

Vegyes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. Vannak valóban szellemes poénok, és jó akciojelenetek, de bővelkedik felesleges hézagokkal és sablonos kockákkal.

2015.06.29 macikutya

Az első rész sem volt valami maradandó élmény, na de ez...... ezt nem is értem miért kellett erőltetni. Tele van felesleges üresjáratokkal, és sablonos kép sorokkal. Nagyon gyenge poénok jellemzik végig a filmet, nekem nagyon nem jött be.

2016.08.01 Fanni11

Ez egy baromi jo film de ezt mar megszoktuk Mr. Bean-től!!!