Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

kevelin   2019. 07. 27.

Johnny Depp legrosszabb filmje, csak azért kap 2 csillagot mert nincs szívem annyira lehúzni hiszen ennél sokkal rosszabb filmek is megjelentek már, de erre kár volt pénzt kiadni.. nem vicces, nem poénos, nincsen benne smemi tanulság. egy bugyuta semmit mondó baromság...

hp   2015. 01. 24.

Az Ollókezű Edward óta kedveltem Johnny Deppet, de az elmúlt másfél évtizedben nekem nem sok maradandót tudott adni. Itt van egy nagy tehetség, aki évek óta maszkok mögé bújva szétgesztikulálja a karaktereket (nem mondom, hogy ez utóbbi az ő hibája), és ilyenkor alig tud kamatoztatni valamit a színészi kvalitásaiból. Én várom már, mikor lép ki ebből a szerepkörből és talán a komfortzónájából. Sajnos a Mortdecaiban ez nem történt meg. Sokat vártam ettől a filmtől, de a végén nem maradt más, csak kínos mosolygás, mert a szereplőgárda láthatóan jobban élvezte a forgatást, mint a nézők a mozit.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Johnny Depp mindig tud valami új karakter bőrébe bújni, mely szokatlan és olyan egyedi, amit akárki nem tudna eljátszani. Maga a történet viszont levon a film jelentőségéből.

dulkap   2015. 07. 31.

A rossz vélemények ellenére én azt kaptam, amit az előzetesek után vártam. Összességében tetszett a film, kellemes karakterek, kiváló színészek és jópofa, krimis történet. Johnny Depp azon kevesek egyike, aki akkor is zseniális, amikor ripacskodnia kell. Talán mert átjön, hogy nem igazi ripacs, hanem tökéletesen eljátssza azt. Miss Paltrow meg továbbra is nagyon bájos és gyönyörű.

GedyPapa   2017. 03. 13.

Az egyik leginkább elpocsékolt 107 perc volt az életemből. Pedig a szereplők listájából nem lehetett arra következtetni, hogy ekkora bukás lesz. Semmitmondó sztori, lapos, kínos poénok. Még egyszernézősnek se mondanám..

Carly Steel
Paul Bettany

Johnny Depp ismét egy excentrikus figurát alakít, ezúttal a legújabb Grand Budapest Hotel-hasonmásban. A Mortdecai egy összecsapott, olcsó humorban dúskáló vígjáték egy simlis műkincskereskedőről, amelyből hiányzik minden, ami párfilmjét többszörös Oscar-jelölté tette. több»

Az, hogy a Mortdecai végül is messze áll a nézhetetlen kategóriától, a film visszafogottságának köszönhető. Már-már kellemesen unalmas darab kerekedett ki a festmény utáni hajszából. több»

A filmet Londonban és Los Angelesben forgatták.

Ez a rendező, David Koepp és Johnny Depp második közös filmje. Az első A titkos ablak volt.

A producerek eredetileg Carice van Houtent szerették volna a film női főszerepére. A szerepet végül Gwyneth Paltrow kapta.