John Malkovich
Peter Tenn
John Malkovich
Rowan Atkinson

Anglia titkosszolgálatát legyőzhetetlennek tűnő ellenfél támadja meg, aki már likvidálta a legtöbb ügynököt. Az egyetlen reményük Johnny English (Rowan Atkinson), az ügyefogyott kém, akit minden megbízatása során szerencsétlenségek kísérnek. Most azonban mégis rajta múlik minden, neki… Több

Forgatókönyvíró: Peter Howitt
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2003.04.10.

2020.09.03 TomÁcs

Rowan Atkinsont más karakterben el se tudom képzelni. Nagyot ütött ez a széria. Egy izgalmas és látványos akciófilm, megfűszerezve jókora humorral.

2018.01.12 Artemisia

Egy teljesen beteg film, egy teljesen lökött főhőssel:-) Ha ennek megfelelően kezeli az ember és nem keres benne logikát vagy józan észt, akkor roppant szórakoztató, fergeteges vígjáték, amin könnyesre lehet nevetni magunkat. A jellem-és helyzetkomik... Több

2016.12.05 HercegPeter

Rowan Atkinson keményen próbálkozik viccessé tenni a filmet, de sajnos akaratlanul is, ha meglátom a nevét egyből Mr.Bean szintet várok. Ezt még egy filmben sem sikerült elérnie. Lehet nevetni a bénázásokon, meg szerencsétlenkedésen, de sajnos feleannyi poén nincs ebben a másfél órában, mint a régi 20 perces rövidfilmekben.

2019.01.21 Thibo84

Borzasztó volt ez a film. Alig vártam, hogy vége legyen. A poénok laposak és unalmasak voltak. A Mr. Bean karakterét jobban szeretem, ez erőltetett volt számomra.

2017.09.24 Deku

Felállt a hátamon a szőr ettől a filmtől. Sajnos nem az izgalmak okozta élvezettől hanem pont ezek hiányától. Mivel ebben semmi megkapó és szórakoztató nem volt. Talán a szereplőket emelném ki egyedül.

A film főcímdalát Robbie Williams énekli.Szerző: stevepisti

40 millió dollárból készült a film és 160,5 millió dollár bevételt hozott. Szerző: LionelMessi10

Az Universal Pictures stúdió 115. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2

Johnny English filmben látható autója ténylegesen Rowan Atkinsoné.Szerző: kázsé