Johnny English

TomÁcs   2020. 09. 03.

Rowan Atkinsont más karakterben el se tudom képzelni. Nagyot ütött ez a széria. Egy izgalmas és látványos akciófilm, megfűszerezve jókora humorral.

HercegPeter   2016. 12. 05.

Rowan Atkinson keményen próbálkozik viccessé tenni a filmet, de sajnos akaratlanul is, ha meglátom a nevét egyből Mr.Bean szintet várok. Ezt még egy filmben sem sikerült elérnie. Lehet nevetni a bénázásokon, meg szerencsétlenkedésen, de sajnos feleannyi poén nincs ebben a másfél órában, mint a régi 20 perces rövidfilmekben.

Artemisia   2018. 01. 12.

Egy teljesen beteg film, egy teljesen lökött főhőssel:-) Ha ennek megfelelően kezeli az ember és nem keres benne logikát vagy józan észt, akkor roppant szórakoztató, fergeteges vígjáték, amin könnyesre lehet nevetni magunkat. A jellem-és helyzetkomik... több»

Deku   2017. 09. 24.

Felállt a hátamon a szőr ettől a filmtől. Sajnos nem az izgalmak okozta élvezettől hanem pont ezek hiányától. Mivel ebben semmi megkapó és szórakoztató nem volt. Talán a szereplőket emelném ki egyedül.

Thibo84   2019. 01. 21.

Borzasztó volt ez a film. Alig vártam, hogy vége legyen. A poénok laposak és unalmasak voltak. A Mr. Bean karakterét jobban szeretem, ez erőltetett volt számomra.

Norbi   2018. 07. 28.

Könnyed, bárgyú film, ami tökéletes kielégíti a szórakozásra vágyó nézőket. John English személye már önmagában elég lenne az egész filmhez, viszont így...tökéletes

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Igazi klasszikus vígjáték Rowan Atkinson zseniális színészi játékával és karakterhumorával megfűszerezve. Ez a film másik főszereplővel nem igazán működött volna szerintem ilyen jól. Általában az ilyen típusú világmegmentős kémes filmek nem szoktak tetszeni, de ez nagyon vicces volt.

John Malkovich
Peter Tenn
John Malkovich
Rowan Atkinson

40 millió dollárból készült a film és 160,5 millió dollár bevételt hozott.

(LionelMessi10)

Az Universal Pictures stúdió 115. forgalmazott filmje.

Johnny English filmben látható autója ténylegesen Rowan Atkinsoné.

(kázsé)

Sauvage partiján a zenét a Bond nevű zenekar szolgáltatja.

(kázsé)

A film két írója James Bond-filmeken is dolgozott.

(kázsé)

Az ejtőernyős jelenetet Canary Wharf-ban, Londonban vették fel.

(kázsé)

A film címe a kínai fordításban az volt, "Mr. Bean titkos ügynökké válik".

(kázsé)

Egyesek szerint a filmet a Csupasz pisztoly sorozat remake-jének szánták.