Johnny English

HercegPeter   2016. 12. 05.

Rowan Atkinson keményen próbálkozik viccessé tenni a filmet, de sajnos akaratlanul is, ha meglátom a nevét egyből Mr.Bean szintet várok. Ezt még egy filmben sem sikerült elérnie. Lehet nevetni a bénázásokon, meg szerencsétlenkedésen, de sajnos feleannyi poén nincs ebben a másfél órában, mint a régi 20 perces rövidfilmekben.

Deku   2017. 09. 24.

Felállt a hátamon a szőr ettől a filmtől. Sajnos nem az izgalmak okozta élvezettől hanem pont ezek hiányától. Mivel ebben semmi megkapó és szórakoztató nem volt. Talán a szereplőket emelném ki egyedül.

Norbi   2018. 07. 28.

Könnyed, bárgyú film, ami tökéletes kielégíti a szórakozásra vágyó nézőket. John English személye már önmagában elég lenne az egész filmhez, viszont így...tökéletes

Thibo84   2019. 01. 21.

Borzasztó volt ez a film. Alig vártam, hogy vége legyen. A poénok laposak és unalmasak voltak. A Mr. Bean karakterét jobban szeretem, ez erőltetett volt számomra.

Artemisia   2018. 01. 12.

Egy teljesen beteg film, egy teljesen lökött főhőssel:-) Ha ennek megfelelően kezeli az ember és nem keres benne logikát vagy józan észt, akkor roppant szórakoztató, fergeteges vígjáték, amin könnyesre lehet nevetni magunkat. A jellem-és helyzetkomikumok brutálisan jók, pl. a temetői jelenet vagy a kórházi akció. Rowan Atkinsnak nagyon testhez álló volt ez a szerep, bár nekem mindig Mr.Bean marad. Nem lesz soha kultuszfilm, de 1,5 órára teljesen kikapcsol; ilyen filmekre is szükség van néha.

John Malkovich
Peter Tenn
John Malkovich
Rowan Atkinson

40 millió dollárból készült a film és 160,5 millió dollár bevételt hozott.

(LionelMessi10)

Az Universal Pictures stúdió 115. forgalmazott filmje.

Johnny English filmben látható autója ténylegesen Rowan Atkinsoné.

(kázsé)