Johnny English

Johnny English

2020.09.03 TomÁcs

Rowan Atkinsont más karakterben el se tudom képzelni. Nagyot ütött ez a széria. Egy izgalmas és látványos akciófilm, megfűszerezve jókora humorral.

2018.01.12 Artemisia

Egy teljesen beteg film, egy teljesen lökött főhőssel:-) Ha ennek megfelelően kezeli az ember és nem keres benne logikát vagy józan észt, akkor roppant szórakoztató, fergeteges vígjáték, amin könnyesre lehet nevetni magunkat. A jellem-és helyzetkomik... Több

2016.12.05 HercegPeter

Rowan Atkinson keményen próbálkozik viccessé tenni a filmet, de sajnos akaratlanul is, ha meglátom a nevét egyből Mr.Bean szintet várok. Ezt még egy filmben sem sikerült elérnie. Lehet nevetni a bénázásokon, meg szerencsétlenkedésen, de sajnos feleannyi poén nincs ebben a másfél órában, mint a régi 20 perces rövidfilmekben.

2019.01.21 Thibo84

Borzasztó volt ez a film. Alig vártam, hogy vége legyen. A poénok laposak és unalmasak voltak. A Mr. Bean karakterét jobban szeretem, ez erőltetett volt számomra.

2017.09.24 Deku

Felállt a hátamon a szőr ettől a filmtől. Sajnos nem az izgalmak okozta élvezettől hanem pont ezek hiányától. Mivel ebben semmi megkapó és szórakoztató nem volt. Talán a szereplőket emelném ki egyedül.

2020.05.14 Timon

Legalább egyszer biztos megnézhető,de akkorát ütött,mint a Katasztrófafilm.Szanaszét röhögtem magam rajta elejétől végéig.

2019.07.21 Ms. Akárki

Igazi klasszikus vígjáték Rowan Atkinson zseniális színészi játékával és karakterhumorával megfűszerezve. Ez a film másik főszereplővel nem igazán működött volna szerintem ilyen jól. Általában az ilyen típusú világmegmentős kémes filmek nem szoktak tetszeni, de ez nagyon vicces volt.

2018.07.28 Norbi

Könnyed, bárgyú film, ami tökéletes kielégíti a szórakozásra vágyó nézőket. John English személye már önmagában elég lenne az egész filmhez, viszont így...tökéletes

2019.01.20 szabomarc

Nagyon jó film, jó paródia a kémsztorikról, nekem nagyon tetszett. Minden poén a helyén volt, nagyon ütött az összes, szerintem zseniális lett az egész, ajánlom.

2016.01.13 esfworld

Áh Rowan Atkinson látszik, hogy benne van a témában, hihetetlenül vicces a film - legalábbis számomra, mert bírom ezt a fajta humort, szakadok mindig amikor megnézem.

2016.10.07 adamkatka

Rovan Arkinson megm tartozik a kedvenceim közé. A Johnie English megtekintése után sem változott a véleményem. Az elvont, lapos vicceken nem tudok nevetni. Ócska, lapos film.

2016.11.13 goat2000

Meglehet nézni ezt is egyszer, de nem egy nagy durranás, a régi Mr.Bean paródiák tetszettek, de ezek a filmek valahogy nem sikerültek olyan jól.

2015.06.15 pindurcat

Nem szeretem Mr. Beant, és a film is ezt a nézetemet erősítette meg. Nem éreztem viccesnek a vicceket, és igazán kalandosnak a történéseket. Lejárt lemez.

2015.07.29 Pillcsi

Nekem tetszett. Eleinte elég nagy baromságnak tartottam aztán a végére rájöttem, hogy ez tényleg egy totális eszement alkotás. Azonban nem rossz értelemben. Brutális viccek voltak benne és a főszereplő egy idióta jó értelemben.