Kéjjel-nappal (2010)

Knight and Day

drg0602   2021. 11. 13.

Tom Cruise nagyon jó színész, ebben a filmben is bebizonyította! Cameron Diaz nagyon szimpatikus színésznő, ebben a szerepben is tökéletes. Szuper jó akcióvígjáték, ami szerintem tökéletes lett!

Filmelemző   2018. 03. 22.

Méltatlanul alábecsült film, pedig szerintem nagyon szórakoztató. Jók a szövegek, vannak poénok, lendületesek és látványosak az akciójelenetek, gyors a tempó, remek a rendezés. Többször megnézhető film és nagyon szépek a helyszínei is.

indingo   2019. 05. 14.

Akció vígjáték ami könnyed és humoros, de hát pont ezt is várjuk el ettől a filmtől és perce Cameron Diaz és Tom Cruise is elég jó párost alkot pedig talán ez az egyetlen film amiben közösen szerepelnek.

Deku   2017. 11. 20.

Elkeserítő volt látni, hogy ennyire egyhangú és semmilyen a sztorija. Egyenesen förtelmes és kiábrándító lett a film. Szinte azonnal elkapott az ásítás bár én reméltem, hogy kihoznak belőle valami jót de nem tették. Halálra tudott untatni az biztos.

Harper   2020. 09. 04.

Stílusosan látványos, izgalmas és humoros

A 2010-es Kéjjel nappal (Knight and Day) az a film, melyet sokan középszerűnek tartanak, ám nekem mégis az egyik legnagyobb kedvencem hosszú évek óta. A rendező az a James Mangold, aki tavaly az Aszfalt királyait, előtte a Logant (2017), 1997-ben ped... teljes kritika»

rbernadett   2015. 09. 11.

Ez a film valami félreértés lehetett mind a két színész részéről.

HercegPeter   2018. 06. 10.

Humoros, helyenként paródiajellegű akciófilm. Az effektek minőségéből látszik, hogy nem akartak túl sokat elérni ezzel a filmmel. Tom Cruise kisujjból hozza ezt a már jól begyakorolt szerepet és Cameron Diaz is jól szerepel. Dögös és aranyos egyszerr... több»

61 ember hal meg benne.

(Norbi)

183,5 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

117 millió dollárból forgatták le a filmet.

(LionelMessi10)

Egyetlen jelenetet leszámítva Tom Cruise nem vett igénybe kaszkadőri segítséget. Egyedül az ausztriai menekülés során ugrott le helyette egy dublőr a háztetőről.

(ps)

Az autótöréseket a stúdió egyik üres telekén vették fel, és később digitális úton módosították a hátteret.

(ps)

A Kéjjel nappal végig leköti az embert, mert gyors a tempója, jók a szereplői, szépek a helyszínei és igényesek az akciójelenetei. A történet hihető, nem banális, és nem is sekélyes. A film a maga nemében a legjobbak közé tartozik, megunhatatlan. Nekünk nagyon tetszett és szívből ajánljuk! több»