Kéjjel-nappal (2010)

Knight and Day

Filmimado   2022. 09. 20.

Elég sok rossz kritikát hallottam a filmmel kapcsolatban, de én nem nevezném rossznak. Sőt, szerintem elképesztően ütős: izgalmas, és nagyon kalandos. Tom Cruise és Cameron Diaz nagyszerű színészi alakítása mellett a film humora is egyszerűen fantas... több»

Filmelemző   2018. 03. 22.

Méltatlanul alábecsült film, pedig szerintem nagyon szórakoztató. Jók a szövegek, vannak poénok, lendületesek és látványosak az akciójelenetek, gyors a tempó, remek a rendezés. Többször megnézhető film és nagyon szépek a helyszínei is.

Harper   2020. 09. 04.

Stílusosan látványos, izgalmas és humoros

A 2010-es Kéjjel nappal (Knight and Day) az a film, melyet sokan középszerűnek tartanak, ám nekem mégis az egyik legnagyobb kedvencem hosszú évek óta. A rendező az a James Mangold, aki tavaly az Aszfalt királyait, előtte a Logant (2017), 1997-ben ped... teljes kritika»

indingo   2019. 05. 14.

Akció vígjáték ami könnyed és humoros, de hát pont ezt is várjuk el ettől a filmtől és perce Cameron Diaz és Tom Cruise is elég jó párost alkot pedig talán ez az egyetlen film amiben közösen szerepelnek.

Deku   2017. 11. 20.

Elkeserítő volt látni, hogy ennyire egyhangú és semmilyen a sztorija. Egyenesen förtelmes és kiábrándító lett a film. Szinte azonnal elkapott az ásítás bár én reméltem, hogy kihoznak belőle valami jót de nem tették. Halálra tudott untatni az biztos.

Eastern79   2021. 03. 06.

Tom Cruise nem okoz csalódást

Kellemes akciómozi, lendületes, látványos, ahogy Tom Cruise-tól megszokhattuk, Cameron Diaznak hála pedig vicces és egy kicsit könnyedebb a hangulata, ráadásul van köztük kémia. Többször nézhető, kellemes kikapcsolódás.

rbernadett   2015. 09. 11.

Ez a film valami félreértés lehetett mind a két színész részéről.

61 ember hal meg benne.

(Norbi)

183,5 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

117 millió dollárból forgatták le a filmet.

(LionelMessi10)

Egyetlen jelenetet leszámítva Tom Cruise nem vett igénybe kaszkadőri segítséget. Egyedül az ausztriai menekülés során ugrott le helyette egy dublőr a háztetőről.

(ps)

Az autótöréseket a stúdió egyik üres telekén vették fel, és később digitális úton módosították a hátteret.

(ps)

A Kéjjel nappal végig leköti az embert, mert gyors a tempója, jók a szereplői, szépek a helyszínei és igényesek az akciójelenetei. A történet hihető, nem banális, és nem is sekélyes. A film a maga nemében a legjobbak közé tartozik, megunhatatlan. Nekünk nagyon tetszett és szívből ajánljuk! több»