Az U.N.C.L.E. embere (2015)

The Man from U.N.C.L.E.

Jared Harris
Guy Ritchie

elekm90   2021. 05. 03.

Könnyed és szórakoztató kémfilm Guy Ritchie-től. Tetszett a humora, látványos volt, valamint a rendező kéznyoma is jót tett a képi világnak és hangulatnak. Cavill és Hammer között működött a kémia, viszont az impozáns színészi gárda ellenére sem nem... több»

Deku   2017. 07. 26.

A bemutató alapján pont ezt vártam, sőt még jobb is lett. Nem tudom, de ez a stílus nagyon bejön nekem, ráadásul régimódi kémkedős film. Nagyon tetszik és remélem lesz még folytatása.

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

Nagyon ötletes, izgalmas, jó a szereposztás, tele csavarral, az utóbbi években ilyen jó filmet nem sokat sikerült összehozni. Hatalmas mozi.

indingo   2018. 01. 30.

Stílusban és történetben tetszett, bár az eleje egy kicsit zavaros. Imádtam a ruhákat és a kiegészítőket. Amikor orosz és amerikai poloskát cserél a két pali az halálos.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Sokkal jobb lett, mint azt megelőzően gondoltam. Vicces és akció is van benne bőven. A szereplők teljesen rendben vannak. Nem értem, hogy Amerikában miért nem lett siker. De ez az ő bajuk. Remélem lesz folytatása és az legalább így sikerül.

Thibo84   2016. 06. 26.

Egy igen jó fajta akcióvígjátékot kapunk Guy Ritchietől. Ami még jobban tetézi a film hangulatát, ahogy Napoleon és Illya verseng egymással, vagy épp egymást szurkálják.

Orosz István   2016. 05. 20.

Nekem nagyoj tetszett, poénos volt az elején mikor a trabantal üldözőbe veszik ott egymást, na meg a két ellenségnek most össze kell fognia. Minden szempontból szórakoztató volt a film.

A film összbevétele 107 045 109 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 112 531 283 forintot termelt.

Ez Guy Ritchie első filmje, amelyet teljesen digitális kamerákkal készített.

(diumiu)

Az autós jelenetében Kuryakin egy módosított Trabant autót vezet.

(diumiu)

A római versenypályát valójában a Goodwood versenypályán forgatták Angliában.

(diumiu)

A filmet eredetileg Steven Soderbergh rendezte volna.

(phanzetomox)

George Clooney is versenybe szállt a főszerepért, de egészségügyi problémái miatt visszalépett.

(phanzetomox)

Guy Ritchie retró spionmozija egy hangulatos nyári produkció, amely ugyan karizmatikus karakterekkel és menő stílussal rendelkezik, a cselekményét tekintve azonban lapos és súlytalan. több»

Guy Ritchie visszatért. De nem az asszonynak (Hullámhegy) vagy Hollywoodnak behódoló (Sherlock Holmes), hanem a kreatív és pimasz Guy Ritchie. Az U. N. C. L. E. embere című kémvígjáték kifulladó forgatókönyvébe nagyszerű színészvezetéssel, szemtelenül elegáns akciókkal, de legfőképp a hidegháborús miliő retró hangulatba csomagolásával lehelt életet. több»

Elegáns divatbemutató a hatvanas évek legmenőbb cuccaival, színésznek is beillő modellekkel. Minőségi a show, de kémfilmnek eléggé feledhető. több»