Az U.N.C.L.E. embere (2015)

The Man from U.N.C.L.E.

Deku   2017. 07. 26.

A bemutató alapján pont ezt vártam, sőt még jobb is lett. Nem tudom, de ez a stílus nagyon bejön nekem, ráadásul régimódi kémkedős film. Nagyon tetszik és remélem lesz még folytatása.

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

Nagyon ötletes, izgalmas, jó a szereposztás, tele csavarral, az utóbbi években ilyen jó filmet nem sokat sikerült összehozni. Hatalmas mozi.

indingo   2018. 01. 30.

Stílusban és történetben tetszett, bár az eleje egy kicsit zavaros. Imádtam a ruhákat és a kiegészítőket. Amikor orosz és amerikai poloskát cserél a két pali az halálos.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Sokkal jobb lett, mint azt megelőzően gondoltam. Vicces és akció is van benne bőven. A szereplők teljesen rendben vannak. Nem értem, hogy Amerikában miért nem lett siker. De ez az ő bajuk. Remélem lesz folytatása és az legalább így sikerül.

Orosz István   2016. 05. 20.

Nekem nagyoj tetszett, poénos volt az elején mikor a trabantal üldözőbe veszik ott egymást, na meg a két ellenségnek most össze kell fognia. Minden szempontból szórakoztató volt a film.

Jared Harris
Guy Ritchie
Elizabeth Debicki

Nem Guy Ritchie 15 évvel előtti önmagából kell kiindulni, és nagyon sok más filmestől ez már megsüvegelendő teljesítmény lenne (tulajdonképpen egy Sherlock Holmes után én is pozitívan csalódtam ezúttal), úgyhogy mindenképpen egy korrekt és kellemes darabként kell értékelnem Az U.N.C.L.E. emberét. több»

Guy Ritchie visszatért. De nem az asszonynak (Hullámhegy) vagy Hollywoodnak behódoló (Sherlock Holmes), hanem a kreatív és pimasz Guy Ritchie. Az U. N. C. L. E. embere című kémvígjáték kifulladó forgatókönyvébe nagyszerű színészvezetéssel, szemtelenül elegáns akciókkal, de legfőképp a hidegháborús miliő retró hangulatba csomagolásával lehelt életet. több»

Guy Ritchie retró spionmozija egy hangulatos nyári produkció, amely ugyan karizmatikus karakterekkel és menő stílussal rendelkezik, a cselekményét tekintve azonban lapos és súlytalan. több»

Ez Guy Ritchie első filmje amelyet teljesen digitális kamerákkal készített.

(diumiu)

Az autós jelenetében Kuryakin egy módosított Trabant autót vezet.

(diumiu)

A római versenypályát valójában a Goodwood versenypályán forgatták Angliában.