Az U.N.C.L.E. embere

The Man from U.N.C.L.E.

Smoking Barrels
2015/08/17

Értékelés: 7.5/10
Nem Guy Ritchie 15 évvel előtti önmagából kell kiindulni, és nagyon sok más filmestől ez már megsüvegelendő teljesítmény lenne (tulajdonképpen egy Sherlock Holmes után én is pozitívan csalódtam ezúttal), úgyhogy mindenképpen egy korrekt és kellemes darabként kell értékelnem Az U.N.C.L.E. emberét. Több

Filmtekercs.hu
2015/08/20

Már a hidegháború is retró
Guy Ritchie visszatért. De nem az asszonynak (Hullámhegy) vagy Hollywoodnak behódoló (Sherlock Holmes), hanem a kreatív és pimasz Guy Ritchie. Az U. N. C. L. E. embere című kémvígjáték kifulladó forgatókönyvébe nagyszerű színészvezetéssel, szemtelenül elegáns akciókkal, de legfőképp a hidegháborús miliő retró hangulatba csomagolásával lehelt életet. Több

24.hu
2015/08/20

Két dudás egy csávában
Guy Ritchie retró spionmozija egy hangulatos nyári produkció, amely ugyan karizmatikus karakterekkel és menő stílussal rendelkezik, a cselekményét tekintve azonban lapos és súlytalan. Több

Kultúrpart.hu
2015/08/21

Ügynökök a kifutón
Elegáns divatbemutató a hatvanas évek legmenőbb cuccaival, színésznek is beillő modellekkel. Minőségi a show, de kémfilmnek eléggé feledhető. Több

Hetediksor.hu
2015/08/22

Az U.N.C.L.E embere
A Guy Ritchie-től elvárt stílusjegyek most kevésbé tetten érhetőek, noha nem is várjuk el ezt a fajta önismétlést, mégis motoszkál bennünk némi hiányérzet. Több

Vox.hu
2015/08/24

Kicsit súlytalan, kicsit üres, de azért Guy Ritchie
Az egyenetlen tempó és a talmi csillogás ellenére egyszeri szórakoztatásnak teljesen megfelel ez a mozi – csak túl sok nyomot nem hagy bennünk. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!