Agyas és agyatlan

Orosz István   2017. 07. 18.

Hát ritkán látni ilyen beteg vígjátékot, de annyit nevettem rajta. Sőt többször is megnéztem. Valóban beteg agyszüleményű film, de kit érdekel akkor is jól szórakoztam rajta.

HercegPeter   2019. 02. 23.
Sacha Baron Cohen megint megcsinálta

Sacha Baron Cohen megint megcsinálta. Eddig a Brünón kívül nem tudott olyan filmet csinálni, ami ne lenne zseniális. Ráadásul most társult Louis Leterrier-rel, a Szemfényvesztők és a Hihetetlen Hulk rendezőjével (bár igazából nem tudom, miért váltotta le Larry Charlest, hiszen neki köszönhetjük a Boratot és a Diktátort is). Az eredmény pedig egy látványos, sírvaröhögős, beteges poénáradat. Az eddigi filmjeiben leginkább a sztorié volt a főszerep, nem vonultatta fel fél Hollywoodot, és nem is volt különösebben látványos. Eddig is megfigyelhettük a filmjei színvonalának nagyívű emelkedését kezdve az Ali G-től egészen ideáig. Itt a szintén zseniális történet már kiegészül a látvánnyal, a profi ... több»

MMcFly2015   2016. 03. 03.

Vegyesek az érzelmeim a film kapcsán. Kell idő míg meg tudom emészteni. Ha egyedül néztem volna, nem jutok el a végéig, viszont most egy társasággal betegre röhögtem magam. Ez volt a cél, és ez miatt azt kell mondanom, hogy meg is érte a mozijegy. Sztorilag nagyon el lett találva, és minőségi poén nem egy van, de ahogy az előttem szóló is írta, bele van erőltetve olyan gusztustalan altesti ,,humor" is, ami átlépte a határt. A moziban nem egy ember elfordult, vagy előre dőlt a székre, mert már nézni se bírta. Sacha Baron Cohen mindig megtud lepni. Ismerjük a stílusát, viszont évről évre egyre betegebb és meszebbre megy. Megéri megnézni, de nem ajánlom egyedül elkezdeni, és ha félre tudjuk tenni (lehetetlen) az olyan jeleneteket amire lelkileg senki nincs felkészülve, akkor tényleg egy szórakoztató, jól sikerült vígjáték. ;)

Lamboh   2017. 10. 09.

Néhány éve ez még simán egy 5 (illetve 10) csillagos film lett volna számomra. Akkor még tudtam értékelni az ennyire elborult humort, most viszont már többnyire csak taszítanak az ennyire gusztustalan poénok. Sacha Baron Cohen viszont még mindig nagy arc.

MKristijan   2016. 10. 15.

Sacha Baron Cohen féle elvetemültség, kémfilmekre szabva. Az előzetes hype miatt "néztem meg", a felvezetés után tekergetni kezdtem, mert valahogy nem érdekelt a sztori.

Isla Fisher
Isla Fisher
Tamsin Egerton
Louis Leterrier

Gyenge kémparódia sok altesti viccel, inkább csak Cohen rajongóinak. Egy erősebb gyomor nem árt a megtekintéséhez, de ha aki szereti a stílust, annak bejön majd. több»

Sacha Baron Cohen (Ali G, Borat, Brüno, A diktátor) repertoárja tovább bővül a brit külvárosi suttyó futballhuligán szerepkörével, amelynek sztereotípiáit sikeresen házasítja össze a klasszikus kémfilmek paródiájával. A végeredmény egy hullámzó színvonalú, ámde ütőképes elegy, amitől garantáltan eldobjuk az agyunkat! több»

Sacha Baron Cohen eddig okosan használta a tapló, alpári humort. Eddig. 45/100 több»

A film 25 065 475 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 38 337 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Rebel Wilson a Pitch Perfect 2. (2015) forgatása után két héttel már elkezdte a munkát a filmen.

A filmben Norman "Nobby" Butcher-nek kilenc gyereke van.

Sacha Baron Cohen első akciófilmje.