Agyas és agyatlan

Grimsby

2020.11.02 HE7EDIK

Cohen ezúttal az ingyenélőket parodizálja a rá jellemző alpárisággal, a hereszívás vagy az elefántos rész sokaknál biztos kicsapja a biztosítékot, de mint minden filmjének, ennek is van üzenete.

2017.07.18 Orosz István

Hát ritkán látni ilyen beteg vígjátékot, de annyit nevettem rajta. Sőt többször is megnéztem. Valóban beteg agyszüleményű film, de kit érdekel akkor is jól szórakoztam rajta.

2019.02.23 HercegPeter

Sacha Baron Cohen megint megcsinálta

Sacha Baron Cohen megint megcsinálta. Eddig a Brünón kívül nem tudott olyan filmet csinálni, ami ne lenne zseniális. Ráadásul most társult Louis Leterrier-rel, a Szemfényvesztők és a Hihetetlen Hulk rendezőjével (bár igazából nem tudom, miért váltott... Teljes kritika

2016.03.03 MMcFly2015

Vegyesek az érzelmeim a film kapcsán. Kell idő míg meg tudom emészteni. Ha egyedül néztem volna, nem jutok el a végéig, viszont most egy társasággal betegre röhögtem magam. Ez volt a cél, és ez miatt azt kell mondanom, hogy meg is érte a mozijegy. Sz... Több

2017.10.09 Lamboh

Néhány éve ez még simán egy 5 (illetve 10) csillagos film lett volna számomra. Akkor még tudtam értékelni az ennyire elborult humort, most viszont már többnyire csak taszítanak az ennyire gusztustalan poénok. Sacha Baron Cohen viszont még mindig nagy arc.

2018.08.17 erahurka

Nagyon túltolt vígjáték ami néhol működik, néhol nem, néha pedig az elefántos jelenethez hasonló őrültségen azt se tudja az ember hogy kiröhögje a tüdejét vagy eltakarja a szemét. Borzalmas, de jó vagy borzalmasan jó, sajnos nem utóbbi, mert pár tényleg őrült pillanatot leszámítva csak simán sz@r.

2016.10.15 MKristijan

Sacha Baron Cohen féle elvetemültség, kémfilmekre szabva. Az előzetes hype miatt "néztem meg", a felvezetés után tekergetni kezdtem, mert valahogy nem érdekelt a sztori.

2018.02.07 TribeBubu

Alapvetően bírom Sacha Baron Cohen humorát, sőt ez a film is rendben lenne, de a gusztustalan és erőltetett homoszexuális bolondozással leállhatna. Pedig csak két-három ilyen jelenet volt ebben, de azok nagyon durván gyomorforgatóak voltak, ez pedig ... Több

2018.09.25 thejoker

Ritka az ilyen beteg vígjáték, de nekem bejön én veszem az ilyesfajta poénokat is. Aki szereti Boratot, vagy a Diktátort annak ez is be fog jönni.

2016.08.24 stomachh

Szokásosan botrányos Sacha Baron Cohen film. Prűdeknek nem való. Kikapcsolt aggyal és egy sörrel a kézben jópofa. Egye fene, foghúzva, de gurul a 4 csillag.

2016.07.17 hell.l

A többi filmje sokkal jobban sikerült Sacha Baron Cohennek. Ezt a filmet is meglehetett nézni, de össze sem lehet hasonlítani a Diktátorral vagy a Borattal.

2016.08.08 Evcsi95

Nem nagyon nyerte el a tetszésemet. A poénok szinte mindig szexuális töltetűek voltak. Szívem szerint végig sem néztem volna, ha nem lett volna muszáj.

2016.07.11 hejnekem

Vélemény szerint annak tetszik ez a film, aki szereti Sacha Baron Cohen stílusát. Én szeretem, így viccesnek találtam, bár nem a legjobb filmjei közé tartozik.

2016.05.03 raczdavidzsolt

Sacha Baron Cohen (Ali G, Borat, Brüno, A diktátor) repertoárja tovább bővül a brit külvárosi suttyó futballhuligán szerepkörével, amelynek sztereotípiáit sikeresen házasítja össze a klasszikus kémfilmek paródiájával. A végeredmény egy hullámzó színv... Több