Charlie angyalai (2000)

Charlie's Angels

mamiéstöti2   2018. 06. 03.

Láttam már sokkal jobb feldolgozást is, az akciójelenet elég gyöngére sikeredtek és a történet is olyan üres.

indingo   2017. 11. 15.

Sokkal gyengébb filmként élt a képzeletemben. Most, hogy véletlenül rátaláltam a TV-ben kifejezetten tetszett. Az alapsztorit ismertem, de nem rémlett, hogy voltak benne jó poénok is.

rbernadett   2015. 05. 13.

Én nagyon szeretem ezt a filmet, akármennyire elítélő vele szemben a többség. Egy a titka, nem szabad komolyan venni, mert nem is várják el a nézőktől. Aki megpróbálja komolyan venni az nagyon nagyot fog csalódni benne. Igaz az alapjául szolgáló sorozatot egy krimi sorozat volt, ez a feldolgozás inkább vígjáték. Szerintem nagyon jól eltalálták a szereplőket és egy kis történetet is sikerült belecsempészni.

Deku   2017. 09. 13.

Nem tudtam letenni ezt a filmet ha lehet ezt használni itt. Remek alkotás volt és minden kis részletre oda volt figyelve, ez látszott rajta. Emiatt pedig lehetetlen nem kedvelni. Ajánlom mindenkinek.

ZeroHero   2015. 05. 05.

Nagyon fontos,hogy nem szabad tőle komolyat várni, nem szabad igazán komolyan venni (egyáltalán nem annyira sem, mint az eredeti TV sorozatot). Valamelyik főszereplő (talán Barrymore) mondta, hogy nekik ez játék volt, imádták csinálni, és semmit sem kell komolyan venni. Ha így állsz hozzá, az, ami: egy mozgó, beszélő, látványos poszter. Habkönnyű szórakoztatás.

Bill Murray és Lucy Liu egyszer annyira összevesztek forgatás közben, hogy egy napra le kellett állniuk.

(kázsé)

Drew Barrymore jóval a film elkészítése előtt megvette a jogokat a Charlie Angyalaihoz.

(kázsé)

Drew Barrymore nagy Harry Potter fan, forgatás közben részeket fel is olvasott a stábnak. A filmben egyszer látni Harry Potteres jelmezben.