Charlie angyalai

Charlie angyalai

Charlie's Angels

Charlie, a titokzatos férfi és gyönyörű angyalai – Natalie (Cameron Diaz), Dylan (Drew Barrymore) és Alex (Lucy Liu) – a legveszélyesebb küldetést is végre tudják hajtani. Munkatársukkal, Boselyval együtt ezúttal azt a feladatot kapják, hogy járjanak utána egy hatalmas szoftverfejlesztő… Több

Forgatókönyvíró: Ivan Goff, Ben Roberts
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2000.11.23.

2022.08.31 JRD

Bárgyú és aranyos

Hogy nem ez a filmtörténet legkiemelkedőbb alkotása, ez biztos. Hogy nem a legjobb rendezés, történet az is biztos. Mégis ez a film szórakoztató, bugyuta, édes, minden erőltetettsége ellenére. Nem nagy film. Nem játszanak benne nagyot a színészek... inkább olyan, mintha önmaguk paródiái lennének. Mégis azt mondom, hogy nézd meg és érezd közben jól magad. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.06.03 mamiéstöti2

Láttam már sokkal jobb feldolgozást is, az akciójelenet elég gyöngére sikeredtek és a történet is olyan üres.

2017.11.15 indingo

Sokkal gyengébb filmként élt a képzeletemben. Most, hogy véletlenül rátaláltam a TV-ben kifejezetten tetszett. Az alapsztorit ismertem, de nem rémlett, hogy voltak benne jó poénok is.

2017.09.13 Deku

Nem tudtam letenni ezt a filmet ha lehet ezt használni itt. Remek alkotás volt és minden kis részletre oda volt figyelve, ez látszott rajta. Emiatt pedig lehetetlen nem kedvelni. Ajánlom mindenkinek.

2015.05.13 rbernadett

Én nagyon szeretem ezt a filmet, akármennyire elítélő vele szemben a többség. Egy a titka, nem szabad komolyan venni, mert nem is várják el a nézőktől. Aki megpróbálja komolyan venni az nagyon nagyot fog csalódni benne. Igaz az alapjául szolgáló soro... Több

Bill Murray és Lucy Liu egyszer annyira összevesztek forgatás közben, hogy egy napra le kellett állniuk.Szerző: kázsé

Drew Barrymore jóval a film elkészítése előtt megvette a jogokat a Charlie Angyalaihoz.Szerző: kázsé

Drew Barrymore nagy Harry Potter fan, forgatás közben részeket fel is olvasott a stábnak. A filmben egyszer látni Harry Potteres jelmezben.Szerző: kázsé

A színésznők heti öt nap, napi nyolc órán át edzettek három hónapon keresztül.Szerző: kázsé