Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

The Expendables - A feláldozhatók 2. (2012)

The Expendables 2

The Expendables - A feláldozhatók 2.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Kiszabadult az öregek otthona,és jó nagy csim-bummot csinált.Nagyon kis pörgős akciófilm,és élvezetes minden perce,nem hiányoznak a jól időzített poénok sem. Stallone mindíg tudja mit csinál.

GedyPapa   2017. 04. 06.

Chuck Norrissal még jobban működött a film, mint az első rész, így szerencsére még nem vált kínossá. Izgalom, akció és idősödő sztárok, akik még mindig oda tudnak csapni, hogyha arra van szükség.

Yosihiro   2015. 04. 18.

Remek lett a folytatás is. És asztárok hozták a formájukat. Mindenképp ez a rész is jól sierült és csak azt tudommondani, hogy jó volt a szerepválasztás. A film látványos és némi igalmat is tud hozzni. kis érzelem is megjelenik de összeéségen az akci... több»

Norbert93   2019. 04. 26.

A lendület nem tört meg szerencsére, és még ütősebb önparódiákat láthattunk. A Chuck Norris-os jelenet a legviccesebb, amit valaha akciófilmben láttam, a többiről pedig ne is beszéljünk. A film valahogyan már nem tudott akkorát ütni, mivel a koncepc... több»

czerik   2018. 07. 17.

Jó film, bár az előzőtől talán gyengébbre sikerült, de még így is élvezhető. A színészekről beszélni sem kell, hozták a kötelezőt.

NFG   2018. 03. 24.

Ugyanolyan kifogástalanra sikerült mint az előző rész! Csak pozitívumot tudok mondani! A remek színészek sora csak gyarapodott! Többszöri megnézésre alkalmas film!

batukán   2015. 12. 23.

A 3 részből nekem ez tetszett a legjobban. Fergeteges poénok és akciójelenetek. Na és Chuck Norris berobbanása egyszerüen fenomenális volt. Ezt vártam tőle.

Sylvester Stallone
Dolph Lundgren

Schwarzenegger a film végén azt mondja Bruce Willisnek, hogy Drágán add az életed.

Arnold Schwarzenegger legendás mondatát elmondja a Terminátorból: Visszatérek!

Valóban rendelkezik vegyészmérnöki diplomával Dolph Lundgren.

Sylvester Stallone lemondta a film népszerűsítő körútját, amikor fiát 2012 július 13-án holtan találták.

(SódóGA)

Egy működő vasúti sínt építettek Osamban, Bulgáriában, ami a forgatást követően a vasúti hálózat részeként funkcionál.

(SódóGA)

Egy kaszkadőr meghalt, egy másik pedig életveszélyes sérülésekkel került kórházba a bulgáriai forgatás során.

(SódóGA)

Novak Djokovic teniszjátékos ingyen cameózott a filmben: terroristákat támadott meg az ütőjével. Sajnos ezt a részt később kivágták.

(SódóGA)

Sylvester Stallone elmondta, hogy igyekezett olyan színészeket felkérni, akiknek már egy ideje nem volt igazán befutott filmjük. „Szeretek olyan emberekkel együtt dolgozni, akikre egy ideje rájár a rúd, és adni nekik egy lehetőséget. Én is voltam ugyanebben a helyzetben, és nekem bejött, hátha nekik is működni fog.”

(SódóGA)

Sylvester Stallone megkérte Chuck Norrist, hogy tegyen a filmben utalást valamelyik mémjére. A felesége azt javasolta, legyen a kobrás: „Chuck Norrist megmarta egy kobra, és öt napos őrjítő fájdalom után… a kobra kimúlt.”