Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

The Expendables - A feláldozhatók 2.
Sylvester Stallone
Dolph Lundgren

sabnock666   2019. 08. 31.

Kiszabadult az öregek otthona,és jó nagy csim-bummot csinált.Nagyon kis pörgős akciófilm,és élvezetes minden perce,nem hiányoznak a jól időzített poénok sem. Stallone mindíg tudja mit csinál.

GedyPapa   2017. 04. 06.

Chuck Norrissal még jobban működött a film, mint az első rész, így szerencsére még nem vált kínossá. Izgalom, akció és idősödő sztárok, akik még mindig oda tudnak csapni, hogyha arra van szükség.

Yosihiro   2015. 04. 18.

Remek lett a folytatás is. És asztárok hozták a formájukat. Mindenképp ez a rész is jól sierült és csak azt tudommondani, hogy jó volt a szerepválasztás. A film látványos és némi igalmat is tud hozzni. kis érzelem is megjelenik de összeéségen az akció az ami viszi a prímet ! Csak így tovább várom a folytatást! Remek nézhető film ajánlom mindenkinek! Üdv Yosihiro

Norbert93   2019. 04. 26.

A lendület nem tört meg szerencsére, és még ütősebb önparódiákat láthattunk. A Chuck Norris-os jelenet a legviccesebb, amit valaha akciófilmben láttam, a többiről pedig ne is beszéljünk. A film valahogyan már nem tudott akkorát ütni, mivel a koncepció már letaglózott egyszer minket, de ettől függetlenül ez egy igazán merész és helytálló akciófilm.

czerik   2018. 07. 17.

Jó film, bár az előzőtől talán gyengébbre sikerült, de még így is élvezhető. A színészekről beszélni sem kell, hozták a kötelezőt.

Schwarzenegger a film végén azt mondja Bruce Willisnek, hogy Drágán add az életed.

Arnold Schwarzenegger legendás mondatát elmondja a Terminátorból: Visszatérek!

Valóban rendelkezik vegyészmérnöki diplomával Dolph Lundgren.