Skyfall

wintermat   2016. 09. 08.

Nekem ez volt az első James Bond, amelyben Daniel Craig alakította a címszereplőt és nagyon bejött. Remekül kitalált történet, izgalmakkal karöltve, többször is végig tudtam nézni és 0,07 másodpercig sem volt kétségem afelől, hogy másoknak is nyugodt szívvel ajánlanám.

Thibo84   2016. 07. 02.

A Casino Royale és a A Quantum csendje után, a Skyfall egy igen kiemelkedő alkotás. Jó a történet, látványosak az akciók, nagyon jól összerakták ezt a filmet.

Yosihiro   2016. 05. 19.

Az egyik legjobb Bond film szerintem mind akció mind szinészi alakítást figyelembe véve csak ajánlani tudom a megnézését! Remek kikapcsolódás :) Üdv Yosi

pisti18   2015. 03. 02.

Sam Mendes kicsit új stílust adva elkészítette a James Bond csomag "Sötét Lovagját". Rendkívűl szórakoztató,emlékezetes főgonosszal telitűzdelt film,mely nem csak az akciójelentek láttán fogja rabul ejteni a nézőt.

Ragemarci   2015. 12. 31.

Így kellett volna folytatni a Casino Royalt. Sötét, komor, de mégis megindító. Jól megírt főellenség, helyszínek és persze Deakins zseniális képei.

Judi Dench
Ben Whishaw
Ralph Fiennes
Helen McCrory
Daniel Craig

A filmben is 61 ember hal meg.

(Norbi)

Adele Skyfall betétdala Oscar díjat kapott.

(HETEDIK )

A Rotten Tomatoes oldalán 93%-os értékelést kapott 347 kritika alapján.