Skyfall

(Skyfall)

Kutyus  2016. 05. 11. 14:31

Átlagos kis akció-thriller, ami azért egyszeri nézésre szórakoztatott, de annyira nem hagyott bennem maradandó nyomot. Hozza azt amit egy akciófilmtől elvár az ember.

Deku  2017. 07. 26. 18:08

Daniel Craig a kedvenc Bondom az összes közül. Hűvös kimért karaktere miatt legjobb. Kincset ér ez a film, a karakterek és a pillanatok is nagyon el lettek találva, ami miatt számomra ez a film teljesen megmutatta, hogy van értelme az egésznek.

wintermat  2016. 09. 08. 20:06

Nekem ez volt az első James Bond, amelyben Daniel Craig alakította a címszereplőt és nagyon bejött. Remekül kitalált történet, izgalmakkal karöltve, többször is végig tudtam nézni és 0,07 másodpercig sem volt kétségem afelől, hogy másoknak is nyugodt szívvel ajánlanám.

Scramananga  2016. 09. 16. 21:25

Nagyon tartalmas szórakozás. Egyszerre tisztelgés a Bond széria előtt, de megtartja relevanciáját, és a jövőre is reflektál. Daniel Craig másképp alakít, mint az előző két részben, sokkal jobban, Sylva egy emlékezetes gonosz, és M is nagyobb szerepet vállal a történetben, ami jól áll. Így az ő hármójuk játéka teszi izgalmassá. Továbbá a zene, az operatőri munka, és a látvány is elismerésre méltó.
Érdemes megnézni, akár ismered a Bond-történelmet, akár nem, mert egy franchise részeként, és önmagában is tud szórakoztatni.

sipiarpi  2016. 09. 05. 14:12

A Quantum csendje után kellett megújítani, „Bondosabbá” tenni a sorozatot, mert sajnos a 22. hivatalos 007-es kaland nem éppen a legsikerültebb darab lett. Ezt a problémát sikeresen, sőt túlszárnyalva orvosolta Sam Mendes rendező, aki sikeresnek bizonyult a következő Bond filmmel is.
A Skyfall elvisz bennünket a Távol-Keletre, hogy visszatérhessünk Skóciába és James múltjába.
Nem csak Bond múltjának egy szeglete tárul fel, hanem kezd visszaköszönni a klasszikus filmek felállása is. Újra kapunk egy Moneypennyt, Q-t és egy férfi M-t. Az akciók és a történet is rendben van, a kellően agyafúrt nemezissel együtt. A kedvenc Craig-féle Bond filmem.

Judi Dench
Ben Whishaw
Ralph Fiennes
Helen McCrory
Daniel Craig

A Rotten Tomatoes oldalán 93%-os értékelést kapott 347 kritika alapján.

Ian Fleming művén alapszik.

Kincade karakterét az eredeti elképzelések szerint Sean Connery alakította volna.