Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

James Bond: Skyfall (2012)

Skyfall

elekm90   2021. 01. 16.

Számomra a Craig-féle Bond filmek legjobbika, jó történettel és egy karizmatikus főgonosszal Javier Bardem személyében. Sam Mendes egy nagyon pofás, izgalmas filmet hozott össze.

Deku   2017. 07. 26.

Daniel Craig a kedvenc Bondom az összes közül. Hűvös kimért karaktere miatt legjobb. Kincset ér ez a film, a karakterek és a pillanatok is nagyon el lettek találva, ami miatt számomra ez a film teljesen megmutatta, hogy van értelme az egésznek.

Thibo84   2016. 07. 02.

A Casino Royale és a A Quantum csendje után, a Skyfall egy igen kiemelkedő alkotás. Jó a történet, látványosak az akciók, nagyon jól összerakták ezt a filmet.

HETEDIK   2018. 01. 07.

A legjobb Bond film a legjobb betétdallal és gonosszal. Sam Mendes vizualitása szembeötlő, a marokkói és shanghaji totálok festménybe illőek, Bardem minden jelenete feledhetetlen, Bond pedig nem egy szuperhős, csak egy sebezhető ember, akinek a múltjába is betekinthetünk. Nehéz lesz ezt a filmet a jövőben überelni.

Scramananga   2016. 09. 16.

Nagyon tartalmas szórakozás. Egyszerre tisztelgés a Bond széria előtt, de megtartja relevanciáját, és a jövőre is reflektál. Daniel Craig másképp alakít, mint az előző két részben, sokkal jobban, Sylva egy emlékezetes gonosz, és M is nagyobb szerepet... több»

wintermat   2016. 09. 08.

Nekem ez volt az első James Bond, amelyben Daniel Craig alakította a címszereplőt és nagyon bejött. Remekül kitalált történet, izgalmakkal karöltve, többször is végig tudtam nézni és 0,07 másodpercig sem volt kétségem afelől, hogy másoknak is nyugodt szívvel ajánlanám.

Yosihiro   2016. 05. 19.

Az egyik legjobb Bond film szerintem mind akció mind szinészi alakítást figyelembe véve csak ajánlani tudom a megnézését! Remek kikapcsolódás :) Üdv Yosi

Judi Dench
Ben Whishaw
Ralph Fiennes
Helen McCrory
Daniel Craig

A film összbevétele 1 108 561 013 dollár volt (imdb.com).

A filmben 61 ember hal meg.

(Norbi)

Adele Skyfall betétdala Oscar díjat kapott.

(HETEDIK )

Ian Fleming művén alapszik.

Kincade karakterét az eredeti elképzelések szerint Sean Connery alakította volna.

Az MGM csődje miatt kellett ilyen sokát várni, hogy új James Bond film szülessen.

Judi Dench utolsó szerepe James Bond filmben.

Épp 50 évvel az első James Bond film, a Dr. No után mutatták be.

Több utalás is van benne a korábbi Bond filmre, a Dr. No-ra.

A főcímet (Skyfall) Adele adja elő.

Ebben a filmben csupán egyetlen ellenféllel, Raoul Silvával kellett megküzdenie Bondnak. A gonoszt Javier Bardem alakította.