Skyfall

Deku   2017. 07. 26.

Daniel Craig a kedvenc Bondom az összes közül. Hűvös kimért karaktere miatt legjobb. Kincset ér ez a film, a karakterek és a pillanatok is nagyon el lettek találva, ami miatt számomra ez a film teljesen megmutatta, hogy van értelme az egésznek.

HETEDIK   2018. 01. 07.

A legjobb Bond film a legjobb betétdallal és gonosszal. Sam Mendes vizualitása szembeötlő, a marokkói és shanghaji totálok festménybe illőek, Bardem minden jelenete feledhetetlen, Bond pedig nem egy szuperhős, csak egy sebezhető ember, akinek a múltjába is betekinthetünk. Nehéz lesz ezt a filmet a jövőben überelni.

Thibo84   2016. 07. 02.

A Casino Royale és a A Quantum csendje után, a Skyfall egy igen kiemelkedő alkotás. Jó a történet, látványosak az akciók, nagyon jól összerakták ezt a filmet.

Scramananga   2016. 09. 16.

Nagyon tartalmas szórakozás. Egyszerre tisztelgés a Bond széria előtt, de megtartja relevanciáját, és a jövőre is reflektál. Daniel Craig másképp alakít, mint az előző két részben, sokkal jobban, Sylva egy emlékezetes gonosz, és M is nagyobb szerepet vállal a történetben, ami jól áll. Így az ő hármójuk játéka teszi izgalmassá. Továbbá a zene, az operatőri munka, és a látvány is elismerésre méltó. Érdemes megnézni, akár ismered a Bond-történelmet, akár nem, mert egy franchise részeként, és önmagában is tud szórakoztatni.

wintermat   2016. 09. 08.

Nekem ez volt az első James Bond, amelyben Daniel Craig alakította a címszereplőt és nagyon bejött. Remekül kitalált történet, izgalmakkal karöltve, többször is végig tudtam nézni és 0,07 másodpercig sem volt kétségem afelől, hogy másoknak is nyugodt szívvel ajánlanám.

Judi Dench
Ben Whishaw
Ralph Fiennes
Helen McCrory
Daniel Craig

A film összbevétele 1 108 561 013 dollár volt (imdb.com).

A filmben is 61 ember hal meg.

(Norbi)

Adele Skyfall betétdala Oscar díjat kapott.

(HETEDIK )

A Rotten Tomatoes oldalán 93%-os értékelést kapott 347 kritika alapján.