A világ nem elég

(The World Is Not Enough)

Scramananga  2016. 09. 17.

A film nagyon jól kezdődik, szépen felépíti a történetet, aztán tönkreteszi. Az eleje, a főcím előtti jelenet, valószínűleg a legjobb, utáni is kapunk néhány jó pillanatot, de a film lezárása, nagyon rossz. A karakterek érdekesek, de a gonoszok kaphattak volna mélyebb karakterkidolgozást. A Bond-lány unalmas, a történet nem köt le, és emiatt az egyszer nézhető kategóriába sorolnám.

Yosihiro  2016. 05. 19.

Azt hiszem ez jó páros volt a Bondok történetében P. Brosman és Sophie M. eremek alakításával egy jó filmet láthatunk. Az akciók jól kidolgozott és látványos unatkozni azt nem lehet Érdemes megnézni ! Üdv Yosi

film kedvelő  2016. 12. 25.

A legjobb Pierce Brosnanas James Bond film. Rettenttől jól kezdődik. Az eleje páratlanul izgalmas utána egy kicsit lankad, de ahogy egyre jobban közeledünk a csavarhoz annál jobban válik izgalmassá a vége pedid remekül zárul.

pqrs  2016. 02. 09.

Szerintem ez Brosnan legjobb filmje! Sophie Marceau remek, ahogyan a történet is izgalmas, az akciók szemkápráztatóak, különösen a síelős üldözés és a nyitójelenet emelkedik ki ezek közül. Bőven benne van a Top10-ben.

Svastitsd  2016. 02. 12.

Ebben a filmben a számítógépes eszközök már túlságosan átveszik a hangsúlyt. Nem olyan jó.

Sophie Marceau

Peter Jackson neve is szóba került a rendezésre.

A Die Another Day megjelenéséig ez volt a legnagyobb bevételt elérő James Bond film.

Joe Dante is esélyes volt a film rendezésére.