Casino Royale

Filmelemző   2018. 03. 22.

Az egyik legerősebb James Bond film. Jó a sztori és pörgős a rendezés is. Martin Cambell az Aranyszem és a Menekülés Absolomból után újra bebizonyította, hogy ért a filmezéshez. Látványosak az akciójelenetek és Craig is hozza a sportos eleganciát, ami a Bond figura sajátja. És ne feledkezzünk meg az egyik legszebb Bond girl -ről: Eva Greenről, aki bár színészi alakítás terén nem a szakma csúcs, ebben a filmben nagyon szexi jelenség. (A vélemény, melyet itt megosztottam saját megfogalmazás, nem szerepel ebben a formában egyik blogomon sem.)

Deku   2017. 07. 17.

Ha még valaki nem látta volna ezt és az összes többi filmet, javaslom megtekintésre hisz fantasztikus akciófilmet kapunk. Kémkedéssel, poénos beszólásokkal és némi romantikával.

Norbert93   2019. 04. 27.

Alapjában véve nem szeretem a James Bond filmeket, meg úgy eleve a szuperkém/titkosügynök mozikat sem, a szívemhez ebből a világból talán csak a bombanők és a dögös sportkocsik állnak közel. Azonban ez egy igen pörgős és élettel teli akciófilm, jó sztorival és forgatókönyvvel. Látványos, izgalmas és mondjuk úgy, fordulatos. Nem került hozzám közelebb ez a vonal, de ez a film elnyerte a tetszésemet.

Scramananga   2016. 09. 17.

Jól sikerült a széria rebootolása. Daniel Craig-en látszik, hogy mindent belead, a történet érdekes, az ütemezése pedig jó. A szereplők, és a karakterek is remekek. Mads Mikkelsen egy nagyon jó Bon-gonosz, persze megvannak az alapkritériumok, pl: sérülés az arcon, de j alakítást hoz. Eva Green egy jó Bond lány. A látvány gyönyörű, a film lezárása egyszerre teszi kerekké a filmet, de alapot is ad a következőnek.

pisti18   2015. 03. 01.

Egy teljesen új Bond kezdete.hatalmas film, Craig a legjobb Bond. Nagyon jó volt az atmoszférája, izgalmas és lebilincselő... Várjuk a SPECTRET. 10/9

Judi Dench
Caterina Murino
Sebastien Foucan
Jeffrey Wright
Eva Green

54 személy halt meg a filmben.

(Norbi)

A Rotten Tomatoes oldalán 95%-os értékelést kapott 246 kritika alapján.

Cécile de France angol akcentusa miatt nem kaphatta meg Vesper Lynd szerepét, melyre egyébként igen esélyes volt.