dailyfilmsan   2020. 05. 22.

Egy probléma van ezzel a James Bond résszel, de az nagy és az nem más mint az hogy ugyan az szinte mint az ez előtti. James híres arról ahogyan nőkkel bánik és nem a csábítási technikáira akarok utalni hanem a hatásos rendre teremtésre néhány pofonna... több»

Yosihiro   2016. 05. 18.

Sean C. az egyik kedvenc szinészem ezért ez a film is szerintem nélküle unalmas lenne. A Bond filmek között ez a régebbi szériához tartozik és mondjuk az akkori kor követelményeinek igazán megfelelet. Mai szemmel nézve gyengécske de jól lehet rajta szórakozni. Üdv Yosi

Scramananga   2016. 09. 09.

A második legrosszabb Bond film. És a második leg-Bondtalanabb Bond film is. Meg is magyarázom: ez egy vígjáték, csak nem humoros. A film mellőzi a feszültséget, a jó alakításokat, és az érdekes történetet, ehelyett valami buta, viccesnek szánt, elcs... több»

chelseakori   2015. 02. 14.

Lazenby után Sean Connery méltó módon tért vissza James Bond bőrébe. Mindenkinek ajánlom,bár a Las Vegasi autósjelenetnél több hibát is fellehet fedezni,amit kár volt a filmben benne hagyni.

Svastitsd   2016. 02. 13.

Mai szemmel nézve már kicsit lassú, hiszen régebben sokkal lassabbak voltak a filmek. A történet nagyon jó, ahogy a James Bondoknál ezt megszoktuk, bár nekem nem a kedvencem.

pqrs   2016. 01. 24.

Connery visszatért, bár ne tette volna! Az előző film a Goldfingerhez hasonlóan örök klasszikus volt, ez viszont a Bond-filmek legmélyebb bugyraiba kerül. Connery Bondot alapjaiban értelmezi félre, mikor nyugdíjas texasi marhapásztorként igyekszik eladni.

Sean Connery

Ez a 7. hivatalos James Bond-film a szériában.

Két Bond-lány szerepel a filmben.

A 2. film, melynek főcím zenéjét Shirley Bassey komponálta meg.

Az idősebb Bond-lány a 31 éves Jill St. John volt, mint Tiffany Case.

A fiatalabb Bond-lány a 25 éves Lana Wood volt, mint Plenty O’Toole.

Bruce Cabot utolsó filmszerepe volt halála előtt.

Paul Williams zenészt kérték fel eredetileg Mr. Wint szerepére, ám az anyagiakban nem tudott megegyezni a producerekkel, így végül Bruce Glover kapta meg a karaktert.

Putter Smith jazz zenészt Harry Saltzman felkérte, hogy alakítsa Mr. Kidd karakterét.

David Bauer, aki Morton Slumber-t játszotta el, korábban, a Csak kétszer élsz című flmben már feltűnt, mint amerikai diplomata, ám a stáblistában nem szerepelt.

Michael Gambon neve is felmerült James Bond megformálására, ám ő rossz közérzetre hivatkozva visszautasította a szerepet.