Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Scramananga   2016. 09. 13.

Borzalmasnak nem mondanám, mert egyáltalán nem az, de az én nézetemben, ez nem egy jó Bond-film. A sztori nagyon lassú, nagyon vontatott, egy csavar van a közepén, de még az sem üt olyan nagyot. Nyilván, a Moonraker után, valami visszafogottabbra volt szükség, de ez már túlzás. Moore-on látszik, hogy már nem élvezi annyira a forgatást, a többi szereplő sem köt le. Az egyik legrosszabb Bond-film

Yosihiro   2016. 05. 18.

Roger M. nálam az igazi Bond ezt le sem tagadhatja bármelyik Bond filmben ő az igazi. Ebben a részben is jót alakít és a történet is nagyszerű. A kor technikájáét figyelembe véve jól sikerült alkotásról beszélünk. Érdemes megnézni Üdv Yosi

Svastitsd   2016. 02. 13.

Mai szemmel nézve már kicsit lassú, hiszen régebben sokkal lassabbak voltak a filmek. A történet nagyon jó, ahogy a James Bondoknál ezt megszoktuk. Viszonylag raélis, mégis izgalmas jelenetek vannak benne.

pqrs   2016. 01. 24.

A film reális, komoly, ám mégis szórakoztató. Mindenféle csúcskütyü és hipermodern dolog nélkül tud szórakoztatni a csempészősz-hidegháborús sztori. A síelős jelenet profi, az autós üldözés pedig az egyik legjobb a Bond-történelemben.

59 ember veszti életét a filmben.

(Norbi)

John Glen rendezői debütálása.

Az idősebb Bond lány, Melina Havelock megformálója Carole Bouquet volt, aki a forgatás idején 24 éves volt.