Under Siege 2: Dark Territory

Katherine Heigl
Everett McGill
Morris Chestnut
Eric Bogosian

A Száguldó erőd című Steven Segal film történetében Travis Dane (Eric Bogosian) eltéríti az Egyesült Államok egyik vonatát. A férfi egy komputerközpontot épít ki a vonaton azzal a céllal, hogy irányítása alá vonjon egy műholdat. A vonaton tartózkodik a szakács Casey… Több

Forgatókönyvíró: J. F. Lawton
Premier (HU): 1995.11.23. | HBO Max (2023.09.08.)

Úszó erőd  (1992)

2023.11.07 Gamehun638

Az úszó erőd jobban bejött. Talán mert nagyobb a tér, ahol tevékenykedhetett a főszereplő. Meg hangulatosabb is. De attól is ez korrekt akció a 90-es évekből. Kötelező darab.

Talán Seagal egyik legjobb mozija,bár az Ölve vagy Halva,és a Nico azért ütősebb!Itt még S.S.is jó kondiban osztja a pofonokat.A történet nem túl egyszerű,de ütős.Jó kis akciómozi.

2018.01.13 HE7EDIK

Nekem jobban tetszik elődjénél. Több akció, zseniális gonosz Eric Bogosian személyében, Seagal pedig itt még csúcsformában, a végén a konyhás verekedés emlékezetes, de a két vonat összecsókolózása se semmi. A sztori pedig nagyon jó felütés, hisz mit tudjuk milyen műholdak keringenek felettünk....

2022.10.07 drg0602

Seagal egyik legjobb alkotása. Ahhoz képest, hogy régi film, nekem nagyon tetszik! Teli látványos akciójelenetekkel, nagyon jó színészi teljesítményekkel. Korához képest tökéletesen megrendezett, elkészített akciófilm. Érdemes megnézni. Értékelés: 8/10

2016.09.27 a-arnold

Az egyik legizgalmasabb Segal film, nagyon üt! Érdemes megnézni!

Steven Seagal egyáltalán nem örült annak, hogy Gary Busey-t felvették a szereplőgárda tagjai közé.Szerző: GreyWolf

A film kritikusai szerint Steven Seagal karaktere, Casey Ryback nem túl kifejező, és inkább egy fadeszkára emlékeztet.Szerző: GreyWolf

A filmben 55 személy hunyt el.Szerző: Norbi

Julian Sands és Jeff Goldblum azok között volt, akik visszautasították Travis Dane szerepét.Szerző: rbernadett

Fauda
Aranyélet