A Bourne-hagyaték (2012)

Rachel Weisz
Rachel Weisz
Edward Norton

Gauss   2022. 01. 11.

Ez a film abszolút rendben van. Ahhoz képest, hogy egy "széria" negyedik része (sőt, már a Matt Damon-os Bourne-rejtély is egy remake), nagyon is jó film. Az első 3 jobb persze. Ez is egy izgalmas, feszültséggel teli akciófilm, remek színészekkel.

Sabnock Sanatory   2020. 07. 12.

Tucatfilm a javából,semmi újdonsággal nem szolgál.Üldözés,összeesküvés,árulás,leleplezés,és ezek kaotikus egyvelege egy kifejezetten rossz befejezéssel.Unalom a köbön.

indingo   2019. 06. 27.

Lehet egy csöppet gyengébb, mint a Bournt-trilógia, de egy nézhető és izgalmas akciófilm amiből persze nem hiányozhat a menekülés és egy szép nő sem.

Deku   2017. 12. 23.

Indításával semmi gondom nem volt és a történet is elég remekül működhetett volna de nem. Meg is lepődtem mert sokkal rosszabbra számítottam és akkor a végét egy olyan unalmas és borzasztó zárással oldották meg, hogy tönkre tette számomra az egészet.

HercegPeter   2018. 01. 12.

Elmegy egy mellékszálként, de nem üti meg az eredeti filmek színvonalát. Se a történet, se az akciójelenetek nincsenek olyan jók, mint a korábbi részeknél, viszont a karakterek itt is jól ki vannak dolgozva. Ha nem mint a Bourne-filmek folytatását, h... több»

kevelin   2018. 03. 03.

Nem méltó az előző 3 filmhez. Sem a főszereplő színész sem a megvalósítás nem ugyanaz. Nem igazán értem hogy lehetett ezt ennyire elszúrni sajnálatos pedig az előző 3 rész tényleg egy jó sorozatot indított el

TribeBubu   2016. 01. 24.

Kevésbé ötletes a sztori, mint a Matt Damon féle Bourne filmeknek, de szerintem minőségi spin off. Annak ellenére, hogy sok szempontból is gyengébb, mint az eredeti eredeti trilógia részei, számomra egy szórakoztató és pörgős akciófilm volt.

Tony Gilroy rendező azért választotta Jeremy Rennert a főszerepre, mert tetszett neki, hogy a színész maga végezte kaszkadőrmutatványait a Mission Impossible: Fantom protokollban.

Bár ez az első Bourne film, amiben nem szerepel Matt Damon, karaktere, fényképek formájában két alkalommal is feltűnik a vásznon.

A maga 135 perces játékidejével A Bourne hagyaték a széria leghosszabb része.

Annak érdekében, hogy a készítők elkerüljék a film esetleges kiszivárgását, a végleges verziót Marcher cím alatt szállították a mozikba.

Jeremy Renner bevallása szerint a forgatás legnehezebb részét az jelentette, amikor Manilában egy motoron kellett száguldania Rachel Weisz-szel a háta mögött.