A Bourne-hagyaték

Rachel Weisz
Rachel Weisz
Edward Norton
Jeremy Renner

A Bourne filmek atyja, Tony Gilroy ezúttal rendezőként is jegyzi a rendkívüli népszerésgnek örvedő franchise legújabb epizódját, melyben új karaktert vezet be a Bourne univerzimba. A film főszereplője Aaron Cross, akinek az életben maradásért szembe kell néznie Jason Bourne tetteinek… Több

Rendező: Tony Gilroy
Forgatókönyvíró: Tony Gilroy, Dan Gilroy, Robert Ludlum
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán
Premier (HU): 2012.09.06. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2022.01.11 Gauss

Ez a film abszolút rendben van. Ahhoz képest, hogy egy "széria" negyedik része (sőt, már a Matt Damon-os Bourne-rejtély is egy remake), nagyon is jó film. Az első 3 jobb persze. Ez is egy izgalmas, feszültséggel teli akciófilm, remek színészekkel.

Tucatfilm a javából,semmi újdonsággal nem szolgál.Üldözés,összeesküvés,árulás,leleplezés,és ezek kaotikus egyvelege egy kifejezetten rossz befejezéssel.Unalom a köbön.

2019.06.27 indingo

Lehet egy csöppet gyengébb, mint a Bournt-trilógia, de egy nézhető és izgalmas akciófilm amiből persze nem hiányozhat a menekülés és egy szép nő sem.

2017.12.23 Deku

Indításával semmi gondom nem volt és a történet is elég remekül működhetett volna de nem. Meg is lepődtem mert sokkal rosszabbra számítottam és akkor a végét egy olyan unalmas és borzasztó zárással oldották meg, hogy tönkre tette számomra az egészet.

2018.01.12 HercegPeter

Elmegy egy mellékszálként, de nem üti meg az eredeti filmek színvonalát. Se a történet, se az akciójelenetek nincsenek olyan jók, mint a korábbi részeknél, viszont a karakterek itt is jól ki vannak dolgozva. Ha nem mint a Bourne-filmek folytatását, h... Több

Tony Gilroy rendező azért választotta Jeremy Rennert a főszerepre, mert tetszett neki, hogy a színész maga végezte kaszkadőrmutatványait a Mission Impossible: Fantom protokollban.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Bár ez az első Bourne film, amiben nem szerepel Matt Damon, karaktere, fényképek formájában két alkalommal is feltűnik a vásznon.Szerző: hp

A maga 135 perces játékidejével A Bourne hagyaték a széria leghosszabb része.Szerző: hp

Annak érdekében, hogy a készítők elkerüljék a film esetleges kiszivárgását, a végleges verziót Marcher cím alatt szállították a mozikba.Szerző: hp