A Bourne-hagyaték (2012)

The Bourne Legacy

indingo   2019. 06. 27.

Lehet egy csöppet gyengébb, mint a Bournt-trilógia, de egy nézhető és izgalmas akciófilm amiből persze nem hiányozhat a menekülés és egy szép nő sem.

Deku   2017. 12. 23.

Indításával semmi gondom nem volt és a történet is elég remekül működhetett volna de nem. Meg is lepődtem mert sokkal rosszabbra számítottam és akkor a végét egy olyan unalmas és borzasztó zárással oldották meg, hogy tönkre tette számomra az egészet.

HercegPeter   2018. 01. 12.

Elmegy egy mellékszálként, de nem üti meg az eredeti filmek színvonalát. Se a történet, se az akciójelenetek nincsenek olyan jók, mint a korábbi részeknél, viszont a karakterek itt is jól ki vannak dolgozva. Ha nem mint a Bourne-filmek folytatását, hanem mint egy önálló művet nézzük, akkor egy pörgős, izgalmas akciófilmet láthatunk. Akinek tetszett a trilógia, az nyugodtan megnézheti ezt is.

TribeBubu   2016. 01. 24.

Kevésbé ötletes a sztori, mint a Matt Damon féle Bourne filmeknek, de szerintem minőségi spin off. Annak ellenére, hogy sok szempontból is gyengébb, mint az eredeti eredeti trilógia részei, számomra egy szórakoztató és pörgős akciófilm volt.

kevelin   2018. 03. 03.

Nem méltó az előző 3 filmhez. Sem a főszereplő színész sem a megvalósítás nem ugyanaz. Nem igazán értem hogy lehetett ezt ennyire elszúrni sajnálatos pedig az előző 3 rész tényleg egy jó sorozatot indított el

Rachel Weisz
Edward Norton

Tony Gilroy rendező azért választotta Jeremy Rennert a főszerepre, mert tetszett neki, hogy a színész maga végezte kaszkadőrmutatványait a Mission Impossible: Fantom protokollban.

(ArpiHajdu és Réci )

Bár ez az első Bourne film, amiben nem szerepel Matt Damon, karaktere, fényképek formájában két alkalommal is feltűnik a vásznon.

A maga 135 perces játékidejével A Bourne hagyaték a széria leghosszabb része.