A Bourne-hagyaték (2012)

The Bourne Legacy

Vélemények: A Bourne-hagyaték (2012)

Sabnock Sanatory   2020. 07. 12.

Tucatfilm a javából,semmi újdonsággal nem szolgál.Üldözés,összeesküvés,árulás,leleplezés,és ezek kaotikus egyvelege egy kifejezetten rossz befejezéssel.Unalom a köbön.

indingo   2019. 06. 27.

Lehet egy csöppet gyengébb, mint a Bournt-trilógia, de egy nézhető és izgalmas akciófilm amiből persze nem hiányozhat a menekülés és egy szép nő sem.

Deku   2017. 12. 23.

Indításával semmi gondom nem volt és a történet is elég remekül működhetett volna de nem. Meg is lepődtem mert sokkal rosszabbra számítottam és akkor a végét egy olyan unalmas és borzasztó zárással oldották meg, hogy tönkre tette számomra az egészet.

HercegPeter   2018. 01. 12.

Elmegy egy mellékszálként, de nem üti meg az eredeti filmek színvonalát. Se a történet, se az akciójelenetek nincsenek olyan jók, mint a korábbi részeknél, viszont a karakterek itt is jól ki vannak dolgozva. Ha nem mint a Bourne-filmek folytatását, h... több»

TribeBubu   2016. 01. 24.

Kevésbé ötletes a sztori, mint a Matt Damon féle Bourne filmeknek, de szerintem minőségi spin off. Annak ellenére, hogy sok szempontból is gyengébb, mint az eredeti eredeti trilógia részei, számomra egy szórakoztató és pörgős akciófilm volt.

kevelin   2018. 03. 03.

Nem méltó az előző 3 filmhez. Sem a főszereplő színész sem a megvalósítás nem ugyanaz. Nem igazán értem hogy lehetett ezt ennyire elszúrni sajnálatos pedig az előző 3 rész tényleg egy jó sorozatot indított el

Vitya   2015. 05. 03.

Összetett , agyalós akciófilm remek színészekkel. Tetszik, hogy fordulatos és összetett témájú, kell figyelni a cselekményt hogy az ember ne veszítse el a fonalat.

penzesisti   2017. 08. 08.

A filmben a fekete poénokat és rém gyenge romantikus szálat is feleslegesnek éreztem. A befejezés rettentően elcsépelt. A film küldetése a könnyed szórakoztatás lenne-bár én nem tudtam szórakozni rajta.

veresszsoltika   2017. 10. 22.

Nagyon jó, izgalmas film, tele fordulattal , nem hagyja lankadni a néző figyelmét, minden percében leköt, halad a cselekmény, agyal a néző és elröppen a 135 perc :)

Norcsi59   2015. 08. 19.

Bonyolultabb, összetettebb film, ezért is érdemes többször megnézni mire összeáll a kép a fejünkben. Zseniális a rendezés és a színészek alakítása is. Végig lekötött.

Mano35   2015. 02. 15.

Ebben a filmben nem lehet csalódni. Igazán jól felépített, izgalmas, fordulatos film. Bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti az összetett, agyalós filmeket.

nagyniki987   2016. 04. 28.

Azt gondoltam , hogy a rendező már nem tud újat mutatni és meghozni a korábbi Bourne filmek színvonalát és sikerét, de ezúttal pozitívan csalódtam. Nagyon jó és izgalmas film, pörögnek az események és nagyon tetszett a befejezés dramaturgiai megoldása.

Balu   2015. 05. 12.

Szerintem érdemes időt szánni a trilógiára. Bourne-rejtély, Bourne-csapda, Bourne-ultimátum és a Bourne hagyatékra is!Én majdnem egyszerre néztem végig az össze részt és pont így volt,tudtam következtetni a szálakra.Nekem ez a rész is nagyon tetszett... több»

Imádom Nagy Antalt   2015. 08. 19.

Ez a film olyan Jason Bourne nélkül, mint a hagymás bab hagyma nélkül. Jó-jó, de nem az igazi. Viszont mi mégis jól szórakozunk a két óra alatt, szóval no para.

ch003067hd   2015. 03. 26.

Nem hozta az előző Bourne filmek szintjét, de attól még egy jól összerakott film. Pörgős, izgalmas, Matt Damonnak is jól áll ez a szerep. Jó film!

feri1   2016. 03. 19.

Kimondottam bejött, ahogy a film készítői bevezették az új karaktert a történetbe, miközben a saját jogán is megáll a sztori. Így képzelek el egy jó kis akciófilmet, semmi maradandó, de amit ígér, azt oda is adja.

acey   2016. 02. 17.

A Bourne hagyaték egy nagyon is korrekt akciófilm, ami ízlésesen bővíti a Bourne univerzumot. Az pedig kimondottan üdítő, hogy a tudományos szövegelésnek van értelme, és az ember nem temeti az arcát a kezébe. Szép, koherens, rendben van ez.

tomtom   2015. 04. 18.

Van az egésznek egy újabb rokakbőr jellege, mert bár nem rossz a mozi, mégiscsak három hasonlót láttunk már, ez a legújabb pedig nem annyira eredeti, hogy közepesénél jobbra tudjam értékelni.

Sonny   2014. 11. 09.

Valahogy így kell spin-offot készíteni. Sikerült egy épkézláb, új karaktert bevezetni a Bourne univerzumba, aki bár teljesen más jellegű figura, mint Jason volt, pont ettől válik érdekessé. A finom utalások meg gondoskodnak arról, hogy komfortosan érezzük magunkat.