A Bourne-hagyaték

The Bourne Legacy

2022.01.11 Gauss

Ez a film abszolút rendben van. Ahhoz képest, hogy egy "széria" negyedik része (sőt, már a Matt Damon-os Bourne-rejtély is egy remake), nagyon is jó film. Az első 3 jobb persze. Ez is egy izgalmas, feszültséggel teli akciófilm, remek színészekkel.

Tucatfilm a javából,semmi újdonsággal nem szolgál.Üldözés,összeesküvés,árulás,leleplezés,és ezek kaotikus egyvelege egy kifejezetten rossz befejezéssel.Unalom a köbön.

2019.06.27 indingo

Lehet egy csöppet gyengébb, mint a Bournt-trilógia, de egy nézhető és izgalmas akciófilm amiből persze nem hiányozhat a menekülés és egy szép nő sem.

2017.12.23 Deku

Indításával semmi gondom nem volt és a történet is elég remekül működhetett volna de nem. Meg is lepődtem mert sokkal rosszabbra számítottam és akkor a végét egy olyan unalmas és borzasztó zárással oldották meg, hogy tönkre tette számomra az egészet.

2018.01.12 HercegPeter

Elmegy egy mellékszálként, de nem üti meg az eredeti filmek színvonalát. Se a történet, se az akciójelenetek nincsenek olyan jók, mint a korábbi részeknél, viszont a karakterek itt is jól ki vannak dolgozva. Ha nem mint a Bourne-filmek folytatását, h... Több

2018.03.03 kevelin

Nem méltó az előző 3 filmhez. Sem a főszereplő színész sem a megvalósítás nem ugyanaz. Nem igazán értem hogy lehetett ezt ennyire elszúrni sajnálatos pedig az előző 3 rész tényleg egy jó sorozatot indított el

2016.01.24 TribeBubu

Kevésbé ötletes a sztori, mint a Matt Damon féle Bourne filmeknek, de szerintem minőségi spin off. Annak ellenére, hogy sok szempontból is gyengébb, mint az eredeti eredeti trilógia részei, számomra egy szórakoztató és pörgős akciófilm volt.

2015.05.03 Vitya

Összetett , agyalós akciófilm remek színészekkel. Tetszik, hogy fordulatos és összetett témájú, kell figyelni a cselekményt hogy az ember ne veszítse el a fonalat.

2017.08.08 penzesisti

A filmben a fekete poénokat és rém gyenge romantikus szálat is feleslegesnek éreztem. A befejezés rettentően elcsépelt. A film küldetése a könnyed szórakoztatás lenne-bár én nem tudtam szórakozni rajta.

2017.10.22 veresszsoltika

Nagyon jó, izgalmas film, tele fordulattal , nem hagyja lankadni a néző figyelmét, minden percében leköt, halad a cselekmény, agyal a néző és elröppen a 135 perc :)

2016.04.28 nagyniki987

Azt gondoltam , hogy a rendező már nem tud újat mutatni és meghozni a korábbi Bourne filmek színvonalát és sikerét, de ezúttal pozitívan csalódtam. Nagyon jó és izgalmas film, pörögnek az események és nagyon tetszett a befejezés dramaturgiai megoldása.

2015.08.19 Norcsi59

Bonyolultabb, összetettebb film, ezért is érdemes többször megnézni mire összeáll a kép a fejünkben. Zseniális a rendezés és a színészek alakítása is. Végig lekötött.

2015.02.15 Mano35

Ebben a filmben nem lehet csalódni. Igazán jól felépített, izgalmas, fordulatos film. Bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti az összetett, agyalós filmeket.

2015.05.12 Balu

Szerintem érdemes időt szánni a trilógiára. Bourne-rejtély, Bourne-csapda, Bourne-ultimátum és a Bourne hagyatékra is!Én majdnem egyszerre néztem végig az össze részt és pont így volt,tudtam következtetni a szálakra.Nekem ez a rész is nagyon tetszett... Több