A Bourne-hagyaték

The Bourne Legacy

2015.05.12 Balu

Szerintem érdemes időt szánni a trilógiára. Bourne-rejtély, Bourne-csapda, Bourne-ultimátum és a Bourne hagyatékra is!Én majdnem egyszerre néztem végig az össze részt és pont így volt,tudtam következtetni a szálakra.Nekem ez a rész is nagyon tetszett... Több

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Ez a film olyan Jason Bourne nélkül, mint a hagymás bab hagyma nélkül. Jó-jó, de nem az igazi. Viszont mi mégis jól szórakozunk a két óra alatt, szóval no para.

2015.04.18 tomtom

Van az egésznek egy újabb rokakbőr jellege, mert bár nem rossz a mozi, mégiscsak három hasonlót láttunk már, ez a legújabb pedig nem annyira eredeti, hogy közepesénél jobbra tudjam értékelni.

2015.03.26 ch003067hd

Nem hozta az előző Bourne filmek szintjét, de attól még egy jól összerakott film. Pörgős, izgalmas, Matt Damonnak is jól áll ez a szerep. Jó film!

2014.11.09 Sonny

Valahogy így kell spin-offot készíteni. Sikerült egy épkézláb, új karaktert bevezetni a Bourne univerzumba, aki bár teljesen más jellegű figura, mint Jason volt, pont ettől válik érdekessé. A finom utalások meg gondoskodnak arról, hogy komfortosan érezzük magunkat.

2021.10.12 Zsófi Várhalmi

Nem igazán fogott meg a film, túl sok benne az üldözéses akciójelenet, és a mondanivaló az előző részekhez képest is silány. Az újabb Bourne-filmek már nem jók.

2016.02.17 acey

A Bourne hagyaték egy nagyon is korrekt akciófilm, ami ízlésesen bővíti a Bourne univerzumot. Az pedig kimondottan üdítő, hogy a tudományos szövegelésnek van értelme, és az ember nem temeti az arcát a kezébe. Szép, koherens, rendben van ez.

2016.03.19 feri1

Kimondottam bejött, ahogy a film készítői bevezették az új karaktert a történetbe, miközben a saját jogán is megáll a sztori. Így képzelek el egy jó kis akciófilmet, semmi maradandó, de amit ígér, azt oda is adja.