Jason Bourne

dulkap   2016. 08. 26.

Van egy pörgő akcióval és gyorsan elrepülő első félóra, egy közepeske középrész és egy jobb befejezés. Sajnos azonban a film nem több, mint egy átlagnál kissé jobb tucat akciófilm, csak jó színészekkel. Hemzsegnek a logikai buktatók, az életszerűtlen dolgok és a lehetetlen helyzetek, amik végighaladnak a filmen szinte folyamatosan. Számomra még mindig a harmadik rész a franchise legjobbja, de be kell látni, hogy kellően elfáradt a sorozat, hiába hozták vissza Matt Damon-t.

Deku   2017. 10. 22.

Nem voltam oda tőle és az is biztos, hogy nem okozott maradandó élményeket bennem. Ettől a filmtől nem esett le a hajam de bőven nézhető a fim. Többet ilyet nem tudnék megnézni de ez egyszer megfelelő volt.

HercegPeter   2018. 01. 12.

Nekem ez már kicsit izzadságszagú volt. Szerintem itt csak a Bourne-címkét próbálták meg újra eladni egy közepesen erős akciófilmmel. Nincs meg az a hangulat ami megvolt a trilógiánál. Az athéni jelenet mondjuk tetszett, de összességében nem volt az igazi. Pedig igencsak nagy sztárokkal próbálkoztak. Lehet úgy voltak vele, hogy ha a Rambo trilógia után bejött a John Rambo, akkor a Bourne trilógia után is jó lesz a Jason Bourne. A végén azért jó volt hallani a jól ismert vége főcímet.

wintermat   2016. 08. 24.

Összességében nézhető film volt, annak ellenére, hogy történet szempontjából már három rész is elegendő volt. Négy csillagot kap, történet szegénysége ide vagy oda, mégis csak egy élvezhető délutáni kiruccanás volt Athénba Jason-nel.

MMcFly2015   2016. 08. 04.

Az előző Matt Daemonos rèszeknèl egy fokkal se rosszabb, követi a bevált elemeket. A baj az, hogy szerintem Jason Bourne törtènete már nem tud újat mutatni. Kis túlzással, ezt a filmet már 3x láttuk. Egy fordulatot kaphattunk volna a vègère, hogy kicsit mèlyebb nyomot hadjon, de sajnos e tèren sem teljesített úgy, mint vártam.
Mindezek mellett egy vèrbeli akciófilm. A Halálos iramban fèle autós üldözèsek, ès a bunyók kimagaslóan jók lettek. A hanghatások a moziban rendesen fokozták az èlmènyt. Ezek miatt nem lehet leèrtèkelni, pörgős ès izgalmas, de úgy mint Bourne törtènet egyik darabja, csak egy újabb bőr..

Ato Essandoh
Ato Essandoh
Paul Greengrass

Mindig jó látni, ha egy folytatás nem csak hű az elődökhöz, de rendesen meg is van csinálva, és nem nézi hülyének a közönségét, pusztán a kisajtolható dollárokat tartva szem előtt. Aki eddig szerette a Bourne-filmeket, annak ez is tetszeni fog, nem kell benne csalódnia. Aki pedig egyet sem látott az gyorsan pótolja, megéri! 7,5/10 több»

A fájó pont maga a történet, különösen a Greengrass-Damon-páros korábbi nyilatkozatai fényében, miszerint csak akkor veszik elő az amnéziás titkosügynök figuráját, ha megfelelő témát találnak. Ezért valóban megérte Bourne-t újra kirángatni a víz alól? 70%

...az összeesküvés-elmélet hívőknek és az állandóan hátrapillantó, mániákus adatvédőknek lehet feltétlenül jó szórakozás. Aki azért ül be, hogy elképesztő bunyókat és akciójeleneteket nézzen az részterületekre koncentrálva is kaphat ennél a kliséhalmaznál jobb filmet. 65/100 több»

Alicia Vikander a legkeresettebb fiatal színésznő jelenleg, ezért kétséges volt, hogy tudják szerződtetni, ám kiderült róla, hogy hatalmas Bourne rajongó.

(mamiéstöti2 )

Matt Damon már nincs olyan kondícióban, mint a többi rész forgatása alatt.

(mamiéstöti2 )

A Las Vegas-i autós üldözés forgatása alatt lezárták a Riviera Hotelt, de minden fényt, díszletet égve hagytak.