Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Jason Bourne

Ato Essandoh
Ato Essandoh

Dorkateo   2021. 05. 22.

Inkább megnézem újra az első részt...

Kevés akciófilmet nézek, de a Bourne-filmek közte vannak. A 4. rész nyilvánvalóan a bevétel miatt készült el. Nagyon gyenge lett. A párbeszédek teljesen hiteltelenek, a történet több helyen is elvérzik, a "fordulatok" olyan sablonosak, hogy egy gyerek is előre kitalálná... Bocs Hollywood, erre a mozira nem fizetek be.

dulkap   2016. 08. 26.

Van egy pörgő akcióval és gyorsan elrepülő első félóra, egy közepeske középrész és egy jobb befejezés. Sajnos azonban a film nem több, mint egy átlagnál kissé jobb tucat akciófilm, csak jó színészekkel. Hemzsegnek a logikai buktatók, az életszerűtlen... több»

Deku   2017. 10. 22.

Nem voltam oda tőle és az is biztos, hogy nem okozott maradandó élményeket bennem. Ettől a filmtől nem esett le a hajam de bőven nézhető a fim. Többet ilyet nem tudnék megnézni de ez egyszer megfelelő volt.

MMcFly2015   2016. 08. 04.

Az előző Matt Daemonos részeknél egy fokkal se rosszabb, követi a bevált elemeket. A baj az, hogy szerintem Jason Bourne története már nem tud újat mutatni. Kis túlzással, ezt a filmet már 3x láttuk. Egy fordulatot kaphattunk volna a végére, hogy kic... több»

HercegPeter   2018. 01. 12.

Nekem ez már kicsit izzadságszagú volt. Szerintem itt csak a Bourne-címkét próbálták meg újra eladni egy közepesen erős akciófilmmel. Nincs meg az a hangulat ami megvolt a trilógiánál. Az athéni jelenet mondjuk tetszett, de összességében nem volt az ... több»

Thibo84   2016. 08. 09.

Semmi humor, csak tömény akció. Bourne hozza a formáját.

Sabnock Sanatory Nézhetetlen  2021. 01. 30.

Matt Damon??? Nagyon gyenge szinte az összes részben, de itt főleg. Gagyi és lagymatag, egy történet nélküli, unalmas semmi. Újabb trutyivúdi sz.rkupac. Lehúzni, elfelejteni!

A film összbevétele 415 484 914 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 169 289 716 forintot termelt. A hazai mozik összesen 118 893 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Alicia Vikander a legkeresettebb fiatal színésznő jelenleg, ezért kétséges volt, hogy tudják szerződtetni, ám kiderült róla, hogy hatalmas Bourne rajongó.

Matt Damon már nincs olyan kondícióban, mint a többi rész forgatása alatt.

A Las Vegas-i autós üldözés forgatása alatt lezárták a Riviera Hotelt, de minden fényt, díszletet égve hagytak.

Washingtonban, Tenerifén, Berlinben, Las Vegasban és Londonban forgatták le a filmet.

120 millió dollárból készült el a film.

Kell annál nagyobb gyomros, hogy visszasírjuk a tövismadaras Chamberlaint a pusztító szuperkém bőrében? Pedig hozzá jobban illett volna Bourne öregkora, mint a fiatalosabb Damonhoz, aki darabosabban mozog a vásznon, mint eddig bármikor. PAPP SÁNDOR ZSIGMOND KRITIKÁJA. több»

Matt Damon és Paul Greengrass kilenc év után tért vissza az általuk felvirágoztatott szériához. A Jason Bourne egy aktualizált és okos, de némiképpen erőtlen fejezet az identitását kereső ügynök életéből. 7/10 több»

Ha ez a film szól valamiről, az egészen biztosan Hollywood, függetlenül attól, hogy tudatos-e a fricska. Nyilvánvaló, hogy se Damon, se Greengrass nem akarták ezt a folytatást, ahogy az is, hogy Bourne is szívesen nyugdíjba vonult volna, ám végül nem találta a helyét a civil életben, és hagyta, hogy visszahúzzák. több»