Kiút nélkül

Bogi87   2016. 05. 27.

Ökölbe szorított kézzel néztem végig a filmet - rendkívül izgalmas.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Owen Wilson eddig szokatlan oldaláról mutatkozik be a filmben, de úgy helyt áll, mintha már vagy a tizedik akciófilmje lett volna. Pierce Brosnan pedig másodvirágzását éli.

Deku   2017. 07. 24.

Nem volt a legizgalmasabb de néha ilyen is belefér. Owe Wilson csúnyán leszerepelt előttem. Nem a legjobb de hála az égnek nem is a legrosszabb. Karakterek tűrhetően el voltak benne míg a sztori hát az eléggé hadilábon állt.

HercegPeter   2018. 07. 24.

Furcsa volt Owen Wilsont ilyen komoly szerepben látni, hiszen ő inkább vígjátékokban szokott feltűnni. Ennek ellenére jól vette az akadályt. Szerintem ritka valósághű, izgalmas és drámai akció-thrillert sikerült összerakni. Pedig milyen könnyednek indul. Persze most sem úsztuk meg, hogy ne fussuk bele egy-két klisébe, de ez sem von le semmit a film érdemeiből. Azt vártam, hogy Pierce Brosnan karakteréből többet hoznak ki, hiszen elég komoly felvezetést kapott a film elején.

hsanya182   2016. 01. 15.

Egy család feszült menekülését követhetjük nyomon külföldi utazásuk során. Viszonylag elég valóságosra sikerült, nagyon hatásos film lett belőle! A színészi alakítások is jól sikerültek, érdemes megnézni, lebilincselő :)

Pierce Brosnan

Mintapéldája azoknak a filmeknek, amelyeket akár megnézünk, akár nem, nem fogjuk megbánni. több»

A repülőgépen az anya egy cosmopolitan-t olvasgat.

(mamiéstöti2 )

A család egy Pacific Air járattal repül.

(mamiéstöti2 )

Owen Wilson nike cipőt viselt.