Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Sin City: Ölni tudnál érte (2014)

Sin City: A Dame to Kill For

Jessica Alba

stevepisti   2020. 07. 26.

Jó kis film!

Nekem legalább annyira tetszett, mint az első része, mindenképp többszörnézős!

Artemisia   2017. 12. 28.

Minden elemet láttunk már az első részben, de így látványos és hangulatos lett a film. A cselekmény az első részhez képest egyszerűbb, kiszámíthatóbb, kevesebb az akció. A karakterábrázolás sekélyesebb,a karakterek sablonosak, pl. Eva Green karaktere roppant sztereotip.

hp   2018. 02. 21.

Hát, túl sokat kellett várni egy ilyen közepesen gyenge folytatásra. A karakterek a helyükön vannak, a látvány működik, de a forgatókönyvtől és giccses monológoktól a végére már a széket kapargattam. Férfitársaimnak csak Eva Green miatt tudom ajánlani...

indingo   2017. 05. 03.

Maga a képi világ már nem volt meghökkentő az első rész után, de valahogy a története hozzám ennek közelebb állt.

dulkap   2015. 01. 21.

Az első lényegesen jobb volt, de annyira nem volt rossz, mint amennyire sugallták a vélemények és a kritikák. Kevésbé volt jelen az epizodikusság, még ha voltak is kis történetek, csak az arányok nem voltak egyenlőek. Aztán lehet, hogy csak utólag íg... több»

Deku   2017. 09. 13.

Tuti lett ez a film. A stílusán belül az egyik legjobb amit mostanában néztem meg, de nem bántam meg, hogy eddig vártam, kell ehhez némi hangulat. Nekem például eltalálta az érzéseket. Remek.

Szilonka   2019. 08. 14.

Nem értem miért kellett ennyit várni rá a nagy sikerű első rész után. Hozta az első film szívonalát és stílusát és talán a története még agyafurtabb.

A filmet Magyarországon 1 nappal az amerikai premier előtt, 2014.augusztus 21-én,szinkronizálva mutatták be.

(Artemisia )

A filmet 70 millió dollárból készítették.

Az Usa-ban az MPAA betiltotta Ava karakter poszterét, mert túl sok látszik a színésznőből.

A sebész című sorozat forgatása miatt nem tudott a filmben szerepelni Clive Owen.

Rodriguez már évekkel a film készítése előtt megírta a forgatókönyvet, de a Weinstein fivérek miatt csúszott a film forgatása.