Sin City: Ölni tudnál érte (2014)

Sin City: A Dame to Kill For

hp   2018. 02. 21.

Hát, túl sokat kellett várni egy ilyen közepesen gyenge folytatásra. A karakterek a helyükön vannak, a látvány működik, de a forgatókönyvtől és giccses monológoktól a végére már a széket kapargattam. Férfitársaimnak csak Eva Green miatt tudom ajánlani...

indingo   2017. 05. 03.

Maga a képi világ már nem volt meghökkentő az első rész után, de valahogy a története hozzám ennek közelebb állt.

dulkap   2015. 01. 21.

Az első lényegesen jobb volt, de annyira nem volt rossz, mint amennyire sugallták a vélemények és a kritikák. Kevésbé volt jelen az epizodikusság, még ha voltak is kis történetek, csak az arányok nem voltak egyenlőek. Aztán lehet, hogy csak utólag így kellett megvágni. Még a megnézés előtt kicsit sajnáltam pár színészváltoztatást, de Dwight itt egy másik énjét mutatja, ami jobban áll Josh Brolinnak, mint Clive Owen-nek. Miho ugyan ezúttal is kisebb epizódszereplő, de Devon Aoki jobban tetszett ebben a szerepben. De a film összhatásilag tetszett, továbbra is megtartva a remek hangulatot. Én még simán néznék belőle újabb részeket vagy akár sorozatot is egy-egy 40-50 perces epizóddal, ahol egy történetet dolgoznak fel. Rodriguezben most sem csalódtam, ahogy eddig sosem a felnőtt filmjeinél.

Deku   2017. 09. 13.

Tuti lett ez a film. A stílusán belül az egyik legjobb amit mostanában néztem meg, de nem bántam meg, hogy eddig vártam, kell ehhez némi hangulat. Nekem például eltalálta az érzéseket. Remek.

Bazzzsi   2017. 11. 05.

Az első rész stílusát és hangulatét nagyon adta, akinek az bejött ebben sem fog csalódni. A történet kuzsasága itt is megvan, de régi arcok újra színre lépnek.

Jessica Alba

A filmet Magyarországon 1 nappal az amerikai premier előtt, 2014.augusztus 21-én,szinkronizálva mutatták be.

(Artemisia)

A filmet 70 millió dollárból készítették.

Az Usa-ban az MPAA betiltotta Ava karakter poszterét, mert túl sok látszik a színésznőből.