Sin City - A bűn városa

indingo   2017. 05. 03.

A képi világa eléggé egyedi, sajátossá teszi a filmet. A történetekből összefonódó film gondolata jó volt, bár a kis sztorik lehettek volna érdekesebbek.

Deku   2017. 07. 17.

Nagyon tetszett a film. Nagyon eredeti ez a fekete-fehér és egy kissé színes ábrázolás. Elsőre picit zavaró lehet de hamar beleszokik az ember. Pörgős és sötét képregény film.

andor50   2015. 02. 26.

Nagyon látványos film, remek stílusa van. A történetmesélés is egyedi, Mickey Rourke szála tetszett a legjobban. Nagyon jó képregényfilm, a második rész egy kicsivel gyengébb lett.

Bazzzsi   2017. 11. 05.

Kicsit kusza a története, de egy kultuszfilm, nem lehet kihagyni. A végére egész korrekt lett. Szereposztása Willissel remek. A második résszel együtt kell nézni.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Nagyon különleges a film képi világa, a hangulata, ami valakinek vagy bejön vagy nem. A története nem túl erős, azon még dolgozhattak volna még.

Devon Aoki
Bruce Willis
Mickey Rourke
Mickey Rourke
Devon Aoki
Bruce Willis
Elijah Wood
Jaime King

A Sin City a képregényadaptációk non plus ultrája. Egy hihetetlennek tűnő vállalkozás csodálatos betetőzése, ami új szintre emeli az erőszakot. több»

A képregényben látható íjat egy szakértő mongol íjként azonosította, amit nem lehet vásárolni vagy bérelni, ezért el kellett készíttetniük. A munkát egy magyar íjkészítő vállalta el. Tehát a filmbeli kellék Magyarországról származik.

(TribeBubu)

63 ember veszti életét a filmben.

(Norbi)

Miller először nem szerette volna Mickey Rourke-t Marv szerepében, de Rodriguez rendezett egy találkozót, ami után Miller azt mondta, hogy Rourke a megtestesült Marv.