Ocean's Twelve - Eggyel nő a tét

Ocean's Twelve - Eggyel nő a tét

Ocean's Twelve
kevelin

Miután Danny Ocean társaival végrehajtja a történelem legnagyobb kaszinórablását, visszavonulásról ábrándozik. Ám a károsult Terry Benedict felkutatja őket, és kamatostul követeli vissza a pénzét. A csapat újabb betörésre kényszerül, de ezúttal európai kaszinókat szemelnek ki. A balhét… Több

Premier (HU): 2004.12.23. | HBO Max (2023.06.15.)

2024.03.09 Schumy1

Hozza az első rész színvonalát.

2018.12.06 mamiéstöti2

Az első rész még csak-csak elment, de nem hiányzott ilyen folytatás. Egyszerűen még a színészek is középszerűnek tűnnek, pedig na.

2020.03.19 elekm90

Egyértelműen visszalépés az "Ocean's Eleven"-hez képest, de azért még így is szórakoztatott. Volt benne egy két erőltetett jelenet (Bruce Willis cameo-ja például), de Cassel karaktere szerintem nem volt rossz. 7/10

2020.05.03 kevelin

mint az összes oceans film ez is izgalmas és korszakalkotó a maga nemében. nem ismerek még egy sorozatot ami ennyire eltalálja a csalás művészetét. részletesen kidolgozott, tele csavarokkal, ötletes megoldásokkal. nekem nagy kedvencem az egész széria sőt az új csajos megoldás is követi a vonalat.

2020.10.16 Annuska

Óceán Dani ismét lecsap. Picivel gyengébb lett az elsőnél, de még így is egy élvezhető és izgalmas, igazi átverős film.

363 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

110 millió dollárból készült a film. Szerző: LionelMessi10

2004-ben a 10. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

Steven Soderbergh ragaszkodott ahhoz, hogy a költségvetés ugyanannyi legyen, mint Ocean's Eleven - Tripla vagy semmi (2001) esetében.Szerző: dulkap