75% 312 szavazat

Hol nézheted

FILMINFÓ

Tartalom 1
Hivatalos tartalom

Miután Danny Ocean társaival végrehajtja a történelem legnagyobb kaszinórablását, visszavonulásról ábrándozik. Ám a károsult Terry Benedict felkutatja őket, és kamatostul követeli vissza a pénzét. A csapat újabb betörésre kényszerül, de ezúttal európai kaszinókat szemelnek ki. A balhét… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok
Premier (HU): 2004.12.23. | HBO Max (2023.06.15.)

2020.12.30 Érdeklődő

A folytatás

Meglepő módon a történet az előző részre épül, és annak a folytatása. Igaz, a mondanivalója önmagában is megállja a helyét, de szó mi szó, érthetőbb, ha láttuk az első részt. A rendező tovább fokozta a sztárok felvillantgatását eme részben, de talán már túlzottan is. Számomra Bruce Willis játéka már hanyagolható lett volna, hiszen szerepe semmitmondó volt az alkotásban. Itt is elmondható, hogy az első részt nem tudta minőségben folytatni az alkotó, de azért a székhez kötötte a nézőt. Félve tekintek a harmadik rész elébe.

2018.12.06 mamiéstöti2

Az első rész még csak-csak elment, de nem hiányzott ilyen folytatás. Egyszerűen még a színészek is középszerűnek tűnnek, pedig na.

2020.03.19 elekm90

Egyértelműen visszalépés az "Ocean's Eleven"-hez képest, de azért még így is szórakoztatott. Volt benne egy két erőltetett jelenet (Bruce Willis cameo-ja például), de Cassel karaktere szerintem nem volt rossz. 7/10

2020.05.03 kevelin

mint az összes oceans film ez is izgalmas és korszakalkotó a maga nemében. nem ismerek még egy sorozatot ami ennyire eltalálja a csalás művészetét. részletesen kidolgozott, tele csavarokkal, ötletes megoldásokkal. nekem nagy kedvencem az egész széria sőt az új csajos megoldás is követi a vonalat.

2020.10.16 Annuska

Óceán Dani ismét lecsap. Picivel gyengébb lett az elsőnél, de még így is egy élvezhető és izgalmas, igazi átverős film.

#1

363 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

#2

110 millió dollárból készült a film. Szerző: LionelMessi10

#3

2004-ben a 10. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

#4

Steven Soderbergh ragaszkodott ahhoz, hogy a költségvetés ugyanannyi legyen, mint Ocean's Eleven - Tripla vagy semmi (2001) esetében.Szerző: dulkap

#5