Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

kevelin   2020. 05. 03.

mint az összes oceans film ez is izgalmas és korszakalkotó a maga nemében. nem ismerek még egy sorozatot ami ennyire eltalálja a csalás művészetét. részletesen kidolgozott, tele csavarokkal, ötletes megoldásokkal. nekem nagy kedvencem az egész széria sőt az új csajos megoldás is követi a vonalat.

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Az első rész még csak-csak elment, de nem hiányzott ilyen folytatás. Egyszerűen még a színészek is középszerűnek tűnnek, pedig na.

elekm90   2020. 03. 19.

Egyértelműen visszalépés az "Ocean's Eleven"-hez képest, de azért még így is szórakoztatott. Volt benne egy két erőltetett jelenet (Bruce Willis cameo-ja például), de Cassel karaktere szerintem nem volt rossz. 7/10

Adepto   2018. 02. 04.

A trilógia abszolút leggyengébbje. Nekem csalódás volt az üdítően csavaros, elegáns és "tiszta" első rész után. Katyvaszos és semmi újat nem hoz, habár azért 1-2 jelenet nem rossz, de ennyi.

Mano35   2015. 02. 15.

A sztori nem túl nagy, elég sablonos. Viszont pörgős, cselekményekkel teli. Egyszer meg lehet nézni.

363 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

110 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

2004-ben a 10. legtöbb bevételt hozó film volt.