Annuska   2020. 10. 16.

Óceán Dani ismét lecsap. Picivel gyengébb lett az elsőnél, de még így is egy élvezhető és izgalmas, igazi átverős film.

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Az első rész még csak-csak elment, de nem hiányzott ilyen folytatás. Egyszerűen még a színészek is középszerűnek tűnnek, pedig na.

Sabnock Sanatory   2020. 07. 15.

Lám-lám hiába a sok sztár,ha nem jó a történet.Kissé lagymatag az egész,nem is látványos,egy-két jelenettől eltekintve,lassú,és elcsépelt.Az "Eleven" egy klasszissal jobb ennél a résznél.

kevelin   2020. 05. 03.

mint az összes oceans film ez is izgalmas és korszakalkotó a maga nemében. nem ismerek még egy sorozatot ami ennyire eltalálja a csalás művészetét. részletesen kidolgozott, tele csavarokkal, ötletes megoldásokkal. nekem nagy kedvencem az egész széria sőt az új csajos megoldás is követi a vonalat.

elekm90   2020. 03. 19.

Egyértelműen visszalépés az "Ocean's Eleven"-hez képest, de azért még így is szórakoztatott. Volt benne egy két erőltetett jelenet (Bruce Willis cameo-ja például), de Cassel karaktere szerintem nem volt rossz. 7/10

Adepto   2018. 02. 04.

A trilógia abszolút leggyengébbje. Nekem csalódás volt az üdítően csavaros, elegáns és "tiszta" első rész után. Katyvaszos és semmi újat nem hoz, habár azért 1-2 jelenet nem rossz, de ennyi.

Mano35   2015. 02. 15.

A sztori nem túl nagy, elég sablonos. Viszont pörgős, cselekményekkel teli. Egyszer meg lehet nézni.

363 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

110 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

2004-ben a 10. legtöbb bevételt hozó film volt.

Steven Soderbergh ragaszkodott ahhoz, hogy a költségvetés ugyanannyi legyen, mint Ocean's Eleven - Tripla vagy semmi (2001) esetében.

George Clooney 42 éves volt azon jelenet forgatásakor, mikor a többiek próbálják kitalálni a korát.

Velenczey István utolsó szinkronszerepe (Sol).

Az amszterdami pályaudvar jeleneteit a hollandiai Haarlemben vették fel, mert a rendező a helyet karakteresebbnek tartotta.

(SódóGA)

Peter Fonda Linus apját játszotta, azonban jelenete nem maradt benne a film végleges változatában.

(SódóGA)

A forgatókönyv eredetileg egy másik filmhez készült, melyet végül George Nolfi az Ocean's Twelve karaktereihez igazított.

(SódóGA)

A Brad Pitt által hordott nyaklánc pontos másolata volt annak, amelyet Jennifer Anistonnal való házassága alatt viselt.