mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Az első rész még csak-csak elment, de nem hiányzott ilyen folytatás. Egyszerűen még a színészek is középszerűnek tűnnek, pedig na.

Adepto   2018. 02. 04.

A trilógia abszolút leggyengébbje. Nekem csalódás volt az üdítően csavaros, elegáns és "tiszta" első rész után. Katyvaszos és semmi újat nem hoz, habár azért 1-2 jelenet nem rossz, de ennyi.

Mano35   2015. 02. 15.

A sztori nem túl nagy, elég sablonos. Viszont pörgős, cselekményekkel teli. Egyszer meg lehet nézni.

Scriptor   2018. 06. 30.

Nagy csalódás volt ez a rész az első epizód sziporkázó sztorija után. Sajnos túlzásokkal és zavaros jelenetekkel van tele az egész, hiába a sok új sztár. Gyenge lett a végeredmény és nagyon unalmas. Értékelésem: 2.5 csillag csupán.

trngr   2015. 03. 31.

A kezdeti lendület után lapos történet a 3. részt teljesen szükségtelen volt már megrendezni. Ez még úgy-ahogy elment, de az első részhez már ez sem ért fel, hiába a neves szereplőgárda.

363 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

110 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

2004-ben a 10. legtöbb bevételt hozó film volt.